• Přišla jiná barva batohu, nez jsem objednávala.

Tragédie. Arogance a neschopnost. Nereagují. Nedoporučuji.

• Pán sice komunikuje dobře, ale před týdnem objednaný a zaplacený batoh stále nemám.

Nespokojenost s rychlostí doručením. Slibované 3 pracovní dny nebyly naplněny.

nabízeli zboží, které nebyli schopni zaslat

Není co řešit.

9.12. jsem zadala objednávku a zboží se točilo mezi depem a odesílatelem.Je 24.12. a informace o zásilce je taková,že zboží bylo prevezeno k odesílateli.Fakt nechapu, jak se něco takového může stát,když jsem objednávala s predstihem,kde ještě nebyl Vánoční frmol a zmatky.

Obchod neodpovídá na emaily ani nebere telefony.Nevím jestli jsem se nenapálila platila jsem převodem peněz.

Dobrý den pane xxxxx,

děkujeme za objednávku, ale bohužel Vám nepřináším příznivou zprávu.

Objednaný produkt byl stále v naší nabídce protože měly být ještě poslední kusy v centrálním skladu v Belgii. Před chvílí nám však přišla zpráva, že již na nás nezbyl ani jeden.

Nejhorší obchod v životě. Nikdo není tak pomalý. Z Číny přijde zboží rychleji.

• Nebylo dodání požadované zboží - barva

• 9 dni bola doprava na Slovensko

• Dlouhá dodací doba. Uvedeno 5-10 dní. Už uběhlo 14 dní a zboží nemám.
    • Žádná reakce, kdy zboží dorazí.

Objednáno 24.10.2017, potvrzeno, ale bez vysvětlení dosud nedorazilo. Dnes je 11.11.2017.

• Bylo dodáno kazove zboží :-(

• dlouhý čas bez odezvy. Málo údajů o výrobku. Chybí zobrazení z jiné strany, chybí údaj o nosnosti.

velmi slabý

• Katastrofální termíny dodání zboží.
    • Dodací lhůty.

Musím bohužel říci, že z důvodu dopravy si už nic neobjednám. To i Česká pošta je rychlejší ......

• zboží ještě nedorazilo

• Prehledny vyber
    • Pomala reakce

Pozor, zbozi je nutno peclive zkontrolovat. Muze byt poskozene

• široký sortiment
    • Při vyzvednutí objednané malé tašky pro ženu za cca 1300kč, nebyla tato v žádném obalu ani jen v igelitovém pytlíku. Její poškození nebo zašpinění bylo kdykoliv možné. Při osobním vyzvednutí prodavačka ani nenabídla třeba igelitku pro uložení zboží a jeho odnos domů.