• Opravdu rychlé dodání.

Rychlost dodání, cena.

• Rychlé vyřízení

Vše absolutně v pořádku, rychle, kvalitní zboží a dobře zabalené.

• včasné dodání

• velmi široký sortiment neodymových magnetů
    • relativně nízké ceny

• největší sortiment neodymových magnetů
    • relativně nízká cena magnetů

• O

Ok, naprostá spokojenost mohu Váš eshop jen důvěrou ostatním doporučit.

• perfektní komunikace,rychlé zaslání.

• Obrovský výběr
    • Dobré ceny
    • Rychlé jednání

velice rychlý obchod a široký sortiment

Skvělá komunikace, rychlé dodání :-)

kvalitní zboží a rychlé dodání

• Poslední zásilka dorazila rychleji než v minulých případech.
    • Nepřišla mi hromada SMS jako to bylo u minulých zásilek.Jedna SMS s kódem zároveň s informací o zásilce doručené na výdejové místo,myslím úplně stačí. Případné urgence o nevyzvednuté zásilce podle mne mají smysl nejdříve tři dny před vypršením doby k vyzvednutí. Navíc ještě posíláte stejné ( již zbytečné informace )e-mailem v hojnějším počtu.. poslední zásilce nemám co vytknout,vše bylo rychle a myslím že i s minimem zbytečných rušivých a opakujících se informací zasílaných formou SMS zpráv.
    • Výdejové místo Zásilkovny bylo dostupné a v provozu dle otvírací doby.
    • Při minulé zásilce bylo výdejové místo po obdržení informací k vyzvednutí nečekaně zavřeno a to několik dní,myslím že (Pá-So).Jiná náhradní možnost jak vyzvednout důležitou zásilku před víkendem nebyla,což způsobilo jisté nepříjemnosti,protože jsem musel pracovně odcestovat právě v onom vikendu..Řešení a komunikace s doručovatelem mě stála především čas,což považuji za zásadnější a hodnotnější komoditu,než finance,kterou nechci plýtvat na zbytečné řešení problémů způsobených zřejmě díky slabé komunikaci mezi místem výdeje a doručovatelem v tomto případě stranou odpovědnou a to Zásilkovnou. Kdyby se jednalo o zásilku např. se svatebními prsteny a svatba by byla právě v sobotu a informace o zavřeném výdejovem místě vám přijde až večer den před uzavřením,asi by to nebyla dobrá reklama a hlavně nešťastní lidé a spousta času stráveného nad řešením situace způsobené někým jiným..Tato informace o uzavřené provozovně měla být již zřejmá při výběru výdejoveho místa na stránce s údaji o platbě a doručení! Potom by nemohlo dojít k situaci ,která nastala a doručovatel by nemusel vědomě pozdě zaslané informace vydávat za včasné upozornění..

Určitě si zjistěte provozní dobu vašeho výdejoveho místa a zda není mimořádně zavřeno v době kdy máte v úmyslu zásilku vyzvednout. Po vytvoření objednávky a doručení si vypněte zvukové oznámení na příchozí emaily.Nebude jich málo,navíc s informacemi stejnými,jaké vám přijdou na mobil. Myslím,že zvyšujícími cenami za doručení,se Zásilkovna brzy vyrovná např. České poště. Platil jsem za stejnou zásilku s dvou měsíčním odstupem o několik desetikorun více..Moje první zasílka byla 40,- za doručení ,nyní jsem na dvojnásobku a to nezapočítávám dobírku s platbou v hotovosti .

• vše O.K.

• Obchod nabízí způsob dopravy ve večerních hodinách,ale realita je ve skutečnosti jiná.Dopravce DPD takovou službu neposkytuje.Místo příjezdu ve večerních hodinách ráno v 9h stojí před domem a volá zda-li někdo doma?

• Výborné zabalení
    • Faktura i manuál - některé eshopy sotva dodají fakturu

Doporučuji tento obchod.
    Není to má první objednávka, již dříve sem objednával.
    Magnety používám na SEPARACI kovu.
    Cena je velmi přijatelná.