Rychlá reakce...spokojenost

• Ceny..?
    • Špína, nepořádek, skladiště

Suterénní prostor s nevyhovujícím skladováním a obtížným pohybem. Přímo za dveřmi v průvanu drahý papoušek. Pokud se v obchodě uklízí, tak to na podlaze rozhodně není vidět.

• rychlost a dobrá cena

Zboží bylo připraveno velmi brzy a za dobrou cenu

Přehledné nabídky, výborná komunikace s obchodem, rychlost dodání. Spokojenost!

• jak rekly tak to bylo a prislo

• Rychlé jednání

• Kvaita jednáni

• rychlost jednání při řešení problému

• Přehlednost stránek
    • skvělá komunikace
    • ceny
    • velký výběr

Stále čekám na své zboží , zaplatila jsem dopravci a zboží nebylo v určitý čas dodáno,název dopravce dpd,nedoporučuji.

Reakce obchodu E-petshop

hodnocení nás velmi mrzí. O to spíše, že chyba nebyla na naší straně. Objednané zboží bylo odesláno do 24 hodin po přijetí objednávky. Přepravní společnost DPD doručovala hned následující den, bohužel adresátku nezastihli doma. Po domluvě o změně dodací doby však k doručení již nedošlo. Doručení jsme urgovali a zjišťovali důvod nedoručení, nyní čekáme na vyjádření DPD.
    Rádi bychom zdůraznili, že zboží expedujeme vždy v nejbližším možném termínu a snažíme se zákazníkům vyhovět po všech stránkách, včetně pomoci s dohledáním zásilky a komunikace s přepravcem, pokud je potřeba.
    Budeme rádi, když se na nás zákazníci obrátí s jakýmkoliv problémem, a to nejlépe dříve, než nám nezaslouženě pokazí reputaci na Heuréce.

děkujeme
    Váš E-petshop.cz

• Přijatelná cena výrobku a možnost vyzvednutí v obchodě

• Objednáno,za čtrnáct dní bez jakéhokoliv informace nedoručeno a přitom píší do 48 dodávají.do teď nic nevím o mé objednávce.
    • Objednáte a obchod jako by nebyl

Objednal jsem a nedostal jsem.žádná komunikace obchodu

Reakce obchodu E-petshop

situace nás velmi mrzí, zvláště proto, že zboží bylo do 48 hodin dopraveno na výdejní místo a zákazníkovi byla včas odeslána zpráva o možnosti jeho vyzvednutí. Jestli zpráva skončila v nevyžádané poště, nebo zákazník zadal při vyplňování chybný email jsme se nedozvěděli, již se nám nepodařilo nakontaktovat.

Bohužel v těchto situacích, kdy se na nás zákazník neobrátí s dotazem na stav své objednávky, se nemůžeme ani dozvědět, že je někde problém. Bohužel pak místo jednoduchého a rychlého vyřešení celého nedopatření máme jen nezaslouženě špatnou recenzi.

Naštěstí se nám toto nedopatření stává maximálně tak jednou za deset let :-)...

Váš E-petshop.cz

• spokojenost s výrobkem
    • málo výdejních míst
    • dva dny než to doručí nebo dají na odběrné místo.

Jinak celkem dobrý

• Rychle, osobně :-)

Vše OK.

• maximální spokojenost

Nakupovala jsem zde poprvé, a jsem velmi spokojená.

Spokojenost

Spokojenost