• Excellent quality both in goods and customer service, dekuju!

Excellent quality both in goods and customer service, dekuju!

• adaptér a SPZ zdarma = min. 800 Kč úspora

• Při odeslání balíku by bylo vhodné zaslat jméno přepravní společnosti a číslo zásilky. Takto jsem zcela zbytečně čekal na zásilku, která byla pro poškození vrácena zpět odesilateli bez jakéhokoli kontaktu se mnou.

• dostupnost, termín dodání
    • nenašel jsem

vše ok, v případě potřeby i poradí

• ++

ok

Zboží dorazilo včas,ale po rozbalení hrůza.Nosič byl smontován neodborně a lajdácky a navíc poškozen plastový rám.Celkově to vypadá jako by přišel z předváděcí akce,nebo to někdo vrátil a vy jste to poslali rovnou na mou adresu.Volal jsem panu Krčmovi,ale zatím se nic neděje.Nosič jsem kupoval proto že ho potřebuji a ne abych věnoval dovolenou na přetahování a dohadování.

Reakce obchodu E-Nosiče kol

Vážený zákazníku,
    nikdy neposíláme vrácené nebo rozbalené zboží. Na to máme kategorii VÝPRODEJ, kde jsou tyto položky řádně označeny. Jak sám píšete "po rozbalení...." bylo zboží poškozeno. My bohužel nemůžeme výrobcem originálně zabalené zboží rozbalovat a kontrolovat. Vaši reklamaci na prasklý plastový rám jsme ihned začali řešit s výrobcem a to jsme Vám i telefonicky potvrdili.

Velice se omlouvám za komplikace s pořízením nosiče, ale děláme maximum pro úspěšné vyřešení problému.

Hezký den

• Byl mi doporučen, zboží mohu vyzvednout a zaplatit na místě (nemusím čekat na doručení popř. chodit na poštu).
    • Značně omezenou výdejní dobu.

Budu tento obchod zřejmě využívat i v budoucnu,

Doporučuji nákup v tomto obchodě

• Kvalitní značkové zboží

Kvalitní zboží, kvalitní služba

Vše v pořádku,jinak na to,že zboží nedodávala Česká Pošta,trochu delší dodací lhůta,jinak spokojenost.

Bezproblémový nákup, ochota poradit

• přehlednost

• Jednoduchost a srozumitelnost celého nákupu.
    • Chybí detailnější foto výrobku. Princip upínání nosiče na kouli je nejdůležitější při volbě nosiče.Takhle je to kupování zajíce v pytli.

Vyhovuje. Termín dodání dodržen, výrobek nepoškozen. Celkově bez problémů a komplikací.

• dobrý výběr
    • rychlost dodání
    • akce-doprava zdarma
    • možno platit dobírkou při dodání

Nákup doporučuji.

• Dopravce volá dvě minuty před tím nežli dorazí, asi má pocit, že lidi sedí celý den doma a čekají na balík. Jinak fajn chlapík.

na dotaz rychlá odpověď a přesná a to i přes to, že jsem se pořádně nepodíval a dotazoval se na informace, které na stránce jsou.

• jiné číslo SPZ než jsem objednal

Reakce obchodu E-Nosiče kol

Vážený zákazníku,
    za chybu se velice omlouváme. Novou SPZ zasíláme obratem. Samozřejmě bezplatně.

Děkujeme

• rychlost, komunikativnost