• Slíbený dárek nedorazil!!!

Jinak dobrý.

Vážený zákazníku,
    jak je uvedeno u objednaného zboží, je potřeba si zvolit jeden z nabízených dárků. Vy jste si bohužel v objednávce nezvolil ani jeden, ani nám nedal dodatečně vědět jaký dárek si přejete. Proto Vám nic nedorazilo. Je nám líto Vaší nespokojenosti.

Hezký den přeji

Zboží dorazilo včas,ale po rozbalení hrůza.Nosič byl smontován neodborně a lajdácky a navíc poškozen plastový rám.Celkově to vypadá jako by přišel z předváděcí akce,nebo to někdo vrátil a vy jste to poslali rovnou na mou adresu.Volal jsem panu Krčmovi,ale zatím se nic neděje.Nosič jsem kupoval proto že ho potřebuji a ne abych věnoval dovolenou na přetahování a dohadování.

Vážený zákazníku,
    nikdy neposíláme vrácené nebo rozbalené zboží. Na to máme kategorii VÝPRODEJ, kde jsou tyto položky řádně označeny. Jak sám píšete "po rozbalení...." bylo zboží poškozeno. My bohužel nemůžeme výrobcem originálně zabalené zboží rozbalovat a kontrolovat. Vaši reklamaci na prasklý plastový rám jsme ihned začali řešit s výrobcem a to jsme Vám i telefonicky potvrdili.

Velice se omlouvám za komplikace s pořízením nosiče, ale děláme maximum pro úspěšné vyřešení problému.

Hezký den

Zboží nebudu vracet z časových důvodů, dcera si odvážela kola do Velké Britanie. V balíku byla faktura na úplně jiné jméno s poznámkou, že zboží je vráceno z důvodu toho, že nesedí na Peugeota. Rovněž chyběl jeden popruh s kurtnou. Trošku mě to naštvalo, když si něco objednám, chci nové zboží, ne to, co někdo vrátí. Naštěstí jsem natolik technicky zdatná, že jsem upevnění provedla s dokoupeným popruhem, ale z tohoto důvodu už v tomto obchodě nakupovat nebudu.

Reakce obchodu E-Nosiče kol

velice nás tato situace mrzí. Bohužel došlo k záměně balíků. Samozřejmě je to naše chyba a jsme připraveni Vám nosič vyměnit. Ještě jednou se omlouváme. E-Nosiče kol