• dobry vyber
    • pišou 6 až osum dní doručeni a me přišly až za 12 dní

• Sortiment

Perfektní

• Široká nabídka, dobré ceny.
    • Delší neš deklarovaný termín dodání.

• Sortiment, cen, dostupnost

• Sortiment
    • Na první pohled srozumitelná dostupnost zboží
    • Možnost volby "chci hned a holt to bude trochu dražší" nebo "nespěchám, vydržím klidně 14 dní a bude to trochu levnější"
    • Pneu přišly ještě "teplé z lisu", žádný ležák
    • Zmatek v délce expedice a době doručení
    • Na zákaznické lince pracuje buď nezkušený mimoň nebo jedinec neochotný se něčím hlouběji zabývat?

Objednány pneu ve variantě "spěchám", doba doručení 2-3 dny. Objednávka potvrzena s tím, že bude vyřízena za 3 dny. Tady nastal ten zmatek. Já z toho vyvozuji, že za 3 dny mám zboží v ruce, u nich je to zřejmě "za 3 dny to pošlem". Za 3 dny přišel mail, že objednávku vyřídili a druhý den mi zboží dorazí. Jenže se nic nedělo. I bylo pojato podezření, že zboží poslali jinou dopravou než zvoleným DPD (už se mi to u jiného shopu téhož majitele stalo) a začalo pátrání, kde se co zadrhlo. Na zákaznické lince mi nikoliv nepříjemný chlapík vyhledal stav objednávky a pak z něj váhavě vypadlo, že zboží před chvílí teprv předali dopravci. No hurá:o)) Bylo požádáno o čísla zásilky s dotazem, zda to poslali jako 2 balíky (2 a 2 pneu) nebo jako 4. Prý jsou to dva balíky a nadiktoval mi číslo (1.) zásilky. Dále byl vznesen dozaz, zda by bylo možné zajistit změnu chybně zadaného tel.čísla - to prý už nelze, že zásilka je odbavená a pryč. CHYBA, lze to změnit, jen to stojí trochu "námahy" s jedním telefonátem nebo mailem. Nic neřešitelného.
    Naštěstí pneu dorazily hned následující den tam, kam měly. Snad jen - byly poslané 4 ks sólo, tedy 4 balíky, 4 čísla zásilek. Možná si to spletl, protože byly 2 zimní a 2 letní...?
    Jinak vcajku, netřeba se bát tady nakupovat.