• Spokojenost

škoda že obchod má na svém e-ahopu skladem a po 3 dnech, sice s omluvou, mi napíše že není skladem ani u dodavatele a je hezké že mi nabídli alternativu ale odmítl jsem ji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaší zpětnou vazbu a omlouváme se za nedostupnost nabízeného monitoru. Vzhledem k aktuální situaci na trhu jsou bohužel některé produkty dlouhodobě nedostupné. Za objednaný LCD, který nebyl na skladě, jsme Vám nabídli alternativu následující pracovní den.

Děkujeme za pochopení situace.

• V dnešní době poštovné a balné
    • Nové baterie nebyly nové ale úplně po smrti
    • Chybějící český návod

Nabízí zboží, které nemají na skladě a nejsou ho schopni dodat ani objednat

Vážený zákazníku,
    ještě jednou se omlouváme, ale dovoz produktu do ČR byl bohužel ukončen.

Aktuálně můžeme dodat pouze nabízenou alternativu.

Hezký den.

Do dnešní doby se mi nikdo neozval a nic nepřišlo

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto Vaší negativní zkušenosti.
    Ve Vaší objednávce jste zvolila platbu zálohovou fakturu. Expedice zboží při tomto typu platby probíhá ihned po připsání platby na náš účet. K dnešnímu dni platbu bohužel neevidujeme.
    Pokud Vám zálohová faktura nedorazila, zasíláme Vám ji znovu do emailu, který byl zadán v objednávce.
    Pokud budete chtít změnit typ platby (dobírkou, platba kartou..) kontaktujte nás, zboží může být ihned expedováno.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Obchod za to asi nemůže,ale dopravce nedodal zboží a ještě mě obviňoval že zboží nechci a přitom se mi ozval 8 dní po objednávce a ještě tvrdil,že vyhazují upozornění o dodávce zboží s letáky do koše.No prostě hrůza.

Vážený zákazníku,
    jak jsme již s Vámi komunikovali telefonicky, k pochybení vzniklo na straně přepravce.
    Je nám velice líto, že jsme nedokázali ani přes několik urgencí zajistit včasné doručení.

Vím , že toto již situaci neřeší, ale včera zaslala přepravní společnost omluvu:
    "Všechny informace jsme prověřili a došli k závěru, že skutečně došlo k pochybení na straně kurýra.
    Ráda bych Vás ujistila, že se zpětnou vazbou našich zákazníků a podněty na zlepšení nepřetržitě pracujeme, abychom chyby (ať už procesní nebo lidské) minimalizovali. Za komplikace se Vám omlouvám."

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Zboží nebylo skladem a možné naskladnění bylo až za měsíc.

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že jsme nebyli schopni vyřídit Vaši objednávku v dřívějším termínu. Objednaný NTB nebyl v den objednání skladem. Jednalo se o nově zalistovaný model, který prozatím nedorazil do CZ distribuce. Mrzí nás, že nabídnuté alternativy, nevyhovovaly Vašim požadavkům.

Přeji pěkný den.

Ač jsem uvedla dodací adresu odlišnou od fakturační, 2x byl pokus o doručení na fakturační adresu, kde samozřejmě nikdo nebyl. Při reklamaci mi bylo ze strany obchodu sděleno, že tam od nás žádnou jinou adresu než fakturační nemají. Poté, co jsem jim poslala kopii objednávky s odlišnou dodací adresou, napsali, že tedy dobře, že asi chyba v systému. Poté jsme se domluvili na termín dodání,zásilka byla doručena opět jiný den.
    Jako dárek k notebooku byla taška, do které se ale počítač nevejde. Při dotazu, k čemu takový dárek nám bylo řečeno, že je to dárek univerzální....

• zadne
    • nedava zakaznikum moznost zbozi nejdrive videt a vyzkouset,aniz by platil,zde se musi platit predem,presto,ze zbozi nevidime a nevyzlkousime,coz je obchodni nejvetsi chyba,navic ve zpravach stale vice ukazuji,jak lide prave takovym eschopum naleti,ze zaplati predem,coz povazuji za nejvtsi chybu,hodnotim to jako byvale OZ,mam zkusenosti s timto marketingem a proto to mohu ohodnotit ze sve vlastni zkusenosti...

nejhorsi eschop u nas,lide jsou skepticti a maji byt proc.Tento obchod radsi nedelejte,pokud nejste schopni byt na urovni patro apd,kde zakaznici mohou platit az za 14dni nebo az v lednu,coz maji nastartovano super a jak jsem si zjistila,maji nejvice zakazniku a gor pred vanocemi,budou mit i nejvetsi zisky.

Vážená paní,
    zboží jste si objednala s platbou předem (zálohovou fakturou). To znamená, že fakturu uhradíte a poté Vám ihned zasíláme zboží. V nabídce máme i další formy platby. V případě požadavku na odloženou platbu či splátky můžete zvolit typ platby Cetelem.
    Pokud si chcete zboží prohlédnout a vyzkoušet ještě před koupí, je možné navštívit naše showroomy.
    V každém případě máte zákonnou možnost při prodeji přes internet, vrácení nechtěného zboží do 14 dnů, což vám nahradí prohlédnutí v prodejně.

E-lenovo.cz

• Odesílá obtěžující nevyžádanou poštu! Odkaz na odhlášení v patičce emailu chybí! Chcete-li získat údaje k přihlášení pro administraci účtu, systém vypíše hlíšení "Vložil jste neplatný e-mail. Prosím vložte správnou adresu"!!!

Reakce obchodu E-Lenovo

velmi se omlouváme se za nevyžádaný e-mail. Vaši e-mailovou adresu jsme nyní vyřadili z naší databáze. Vaši objednávku jste učinil bez registrace, proto se nelze přihlásit do administrace účtu.
    Děkujeme za pochopení.

Nevím jestli to byla vina obchodu, ale zboží dorazilo poškozené a vše s porušeným obalem od výrobce.

Reakce obchodu E-Lenovo

ještě jednou se Vám Velice se omlouváme za vzniklý problém.
    Chyba vznikla u distribuce a ihned po nahlášení problému Vám byly odesílány nové originál zabalené kusy.
    V případě jiných problémů nás ihned kontaktujte.
    Děkuji za pochopení.

Do koupeného počítače nainstalováno heslo!

• Zboží jsem objednal, ale ještě nic nepřišlo.

Reakce obchodu E-Lenovo

omlouváme se za delší dobu dodání. Položka je v ČR dlouhodobě nedostupná a předpokládaný termín naskladnění Vám byl oznámen ihned po uskutečnění objednávky.
    Děkuji za pochopení.

pozdro na tablet bylo v pořádku, ale ochranná folie která byla součástí balení byla poškozená!

• Zboží nemá kvalitní manuál k tabletu a ani k nainstalovaným programům. Taktéž není manuál k Android 4.4 KitKat. Není možné toto najít ani na Vašich stránkách.Prosím zašlete mi nebo odkaz kde najdu na internetu. Pala Zdeněk ([email protected]

Reakce obchodu E-Lenovo

dostupné informační brožury pro tablet Yoga Vám kolega zaslal na Váš e-mail. Omlouváme se, ale podrobnější materiály výrobce nedodává. Děkuji za pochopení.

• jestliže vědí, že to nepřijde řekněme do týdne, měli by to sdělit
    • 0Výrobek musím relkamovat
    • naslibují zboží a pak zjistíte,že žádné momentálně nemají.Po objednání nakoupit a potm se ziskem prodat umí každý. Mít věci na skladě je pro tento obchod problém.

Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu E-Lenovo

z Vaší objednávky byl skladem pouze tablet, ostatní objednané příslušenství bohužel nebylo v době objednání skladem (což bylo i uvedeno na našem e-shopu). Bez prodlevy Vám byla nabídnuta alternativa. Omlouváme se, ale dostupnost (nedostupnost) uvedena na našem e-shopu byla správná.

• přestože má dle stránek zboží skladem , není schopen je do 14 dnů dodat

Zdaleka se tomuso E shopu vyhnout

Reakce obchodu E-Lenovo

objednaný NTB je skladem. Zboží však není možné expedovat, protože byl zvolen nákup na splátky Cetelem a splátky nebyly realizovány.
    Pokud máte zájem o nákup na splátky je nutné vyplnit požadované údaje společností CETELEM, a zaslat vyplněnou smlouvu na naši adresu.

Děkuji
    Ing. Markéta Radová, E-Lenovo.cz

• Žádné
    • Pouze info že zboží zatím není.

Dodací lhůta do 3-dnů. Po objednání přijde potvrzení objednávky a vzápětí info o tom, že objednané zboží není, Bude caa. do 15 dnů.

Objednáno před 10 dny, zatím nic, ani žádná další reakce z obchodu.

Při objednání Notebooku dost dlouhá dodací doba.