• Okrem ceny ziadna vyhoda neexistuje.
    • Vobec nekomunikuju.

Neoporucam nakup, pripada mi to ako PL schrankova firma s POBOX-om CR.

Nulova ochota komunikovat, nezdvihaju telefon, odpisali na mail az po tom co som spomenul, ze moju staznost postupim COI.

Zboží jsem objednala 5.3.2017 a 6.3.2017 mi přišel e-mai, že se objednávka zpracovává a bude vyřízena do 2-4 pracovních dnů. Další e-mail jsem dostala až 14.3, kdy mi napsali, že tedy objednávku expedovali, avšak nebylo mi zasláno žádné číslo balíku, nic! 16.3. jsem se jim tedy pokoušela dovolat, avšak číslo je nedostupné. O balíku tedy nemám žádné zprávy a zboží, které jsem již dávno měla mít a nutně jej potřebuji, stále nemám! Poprvé a naposled, nedoporučuji!

• U tohoto zboží(dřez tectonite)byly již vyvrtané otvory a s kompletním dovybavením.
    • Mimo jiné ještě přijatelná cena.

Kupujte zde, vše OK.

Zboží do ted nedorazilo, i přes avizo, že je objednávka vyřízena a zboží je na cestě.
    Nedoporučuji

• nekomunikuje absolutně vůbec, zboží jsem ve 14 denní lhůtě vrátila, ale peníze mi nevrátili!!!!!!

katastrofální drzost a zloději!!!!!

• velky vyber

spokojenost

• Přehledný web
    • Žádná komunikace, zasílají poškozené zboží

Obchod se tváří velmi profi, ale uroveň komunikace a služeb je otřesná, reklamace neexistuje.

• Bez komentáře.
    • Obchod nekomunikuje.

Objednali jsme a zaplatili vodovodní baterii. Bohužel jsme se v rodině špatně dohodli a baterii současně koupil i švagr. Ještě před odesláním zboží jsme řádně a včas informovali emailem obchod s tím, že objednávku stornujeme. Je to již deset dní, kdy nikdo nereaguje na emaily a nezvedá uvedený mobilní telefon. Mezitím obchod odeslal zboží (které jsme z opatrnostních důvodů od přepravce nepřevzali), následně vystavil fakturu a nyní se nás elektronicky dotazuje na spokojenost s nákupem. Vše zbytečně. Kdyby fungovala alespoň elementární komunikace a zpětná vazba, mohli jsme se vzájemně dohodnout, jak naše storno elegantně a rychle vyřešit. Snad se s námi někdo spojí alespoň po odeslání této recenze.

• I přes urgenci a vyplnění fakturačních údajů jsem neobdržel žádný doklad ani potvrzení nákupu.

• Objednavka z domova
    • Zatim v poradku

Doporucila bych.

• Cena, komunikace se zákazníkem
    • nevím

Výborná komunikace se zákazníkem a také ceny.

• rychlost,spolehlivost

spokojenost

• set dřez a baterie
    • nekomunikují když zboží není, tak Vás neinformují hned..

Nic zde nekupujte, nic Vám nepřijde!

• pěkné zboží za pěkné ceny

digestoř je krásná, doufám, že vzhled se rovná kvalitě. :-)

• Zboží, které dorazilo, vypadá jinak, než to inzerované na stránkách obchodu. Reklamaci ale nelze vyřídit, neboť obchod naprosto nekomunikuje. Na telefon uvedený v kontaktech se nelze dovolat, na e-mail, přestože je uvedeno, že se obchod snaží odpovídat obratem, po třech dnech nikdo nereaguje. "Pošlete sms", stojí na stránkách kontaktů - ovšem ani na sms opět žádná reakce.

• Velký výběr zboží za přijatelnou cenu
    • Dobrá komunikace
    • -

• Zboží dorazilo poškozené, bez návodu k montáži a bez faktury. Telefon na balíku je na nic netušící slečnu, telefon na stránkách nikdo nezvedá. Bohužel diskuzi na tento e-shop jsem si přečetla pozdě...jinak bych vůbec nekupovala.
    Už jenom to, že neobsahoval návod budu hlásit na ČOI.

Obchod nekomunikuje. Na telefon se nedovoláte. Na webové stránky se bez hesla již nyní nikdo nedostame. Toto není solidní obchod. Jakýkoliv nákup v tomto e-shopu nedoporučuji.

• Široký sortiment, dobré ceny a hlavně pobočka v Praze.
    • Produkty polské výroby

Hledala jsem dlouho obchod, kde bych si vybrala hezký dřez s baterií a dávkovač na saponát. Obchodů jsem našla spousty, ale v podstatě jen samí přeprodejci polských produktů. Tento obchod u mě vyhrál, protože má pobočku v Praze a vše měli skladem. Komunikace pefektní. Balík dorazil hned třetí den po objednání, vše v pořádku a dokonale zabalené. Vše vypadá překrásně, už to jen dát do nové kuchyně. Jednoznačně doporučuji.