• rychlé jednání

• nespolehlivé termíny doručení
    • Na žádost o informace reagováno až na druhý pokus

Nemám žádné připomínky s vyřízením mého požadavku ve vašem obchodě. Objednávka byla v celku brzy vyřízena a zboží v pořádku
    bylo českou poštou doručeno na mou adresu.

• dobrý trénink nervové soustavy
    • Zboží dodané po dvou měsícíh nekompletní
    • komunikace s prodejcem absolutně nulová
    • neřeší reklamace
    • nereaguje na emaily

Moje první zkušenost. Příplatek za balení se určitě vyplatí. Vše přišlo v pořádku.

Začátkem ledna jsem v obchodě e-drez.cz zakoupila SET Granitový dřez ALVEUS NIAGARA 20 černá + baterie GRANIT4 s úhradou předem. Potvrzené přijetí platby, od té doby nekomunikuje, neodpovídá na dotazy ohledně dodání - napsány poptávkové emaily+nespočet pokusů o telefonický kontakt.

• nekontaktní, zboží nedorazilo

zadna odpoved na meily nikdo nebere telefon tak jsem objednavku zrusil.

• dobre ceny
    • prehledny
    • nic me nenapada

OK

• Zboží mi přijde až domů
    • Nečekali jsme ani moc dlouho, poměrně rychle doručeno
    • Byli jsme informováni dopředu kdy nám zboží dojde domů
    • zatím o žádné nevím

Jsme spokojeni jak se zbožím, s jeho kvalitou , se zabalením ... tak i s poměrně rychlým doručením.

• Polský výrobek, bez českého návodu, obchod na mou žádost o něj nereagoval. Ani na nejvyšší výkon digestoř neodsává tak, jak je deklarováno.

• Nevíme,kde zboží je a obchod s námi absolutně nekomunikuje.

Telefon, uvedený v kontaktech, nikdo nezvedá. Zboží jsem objednala a také zaplatila před 14 dni. Na můj dotaz na stav objednávky mi přišla odpověď, že platbu obdrželi. Na můj "upřesňující" e-mail s dotazem, kdy bude zboží dodáno, už neodpověděl nikdo.

• V tomto případě fiasko, kterému se dalo předejít velmi jednoduchým a spolehlivým způsobem, nelhat. Zboží bylo uvedeno v nabídce jako skladové, proto považuji za fiasko po cca deseti dnech oznámit zákazníkovi nedodání...Doufám, že k tomu došlo jen chybou v systému obchodu a není to pravidlem. Chápu případně slušné označení "skladem u dodavatele"...

• Žádná komunikace, objednala jsem si digestoř a nedorazila. Informace o dodání také nepřišly, telefon také nikdo nebere, není možné se spojit. Velká nespolehlivost, doporučila bych ostatním,aby si zvolili jiné obchod.

• levně, hezké zboží, velký výběr, rychlé dodání
    • nezvedá telefon, na mail odpovídá, ale přesto jsem fakturu po několika urgencích dostala až za 20 dní

• rychlá dodávka

kvalitně zabalené na přepravu

• Je uvedeno tel. číslo na které dle oznámení neexistuje. Komunikace s prodejcem jen emailem!

• -Žádala jsem Fakturu - daňový doklad a nebyl mi dodnes doručen
    • -na žádné telefonní číslo se nedá dovolat

Nedovedu si představit, že by zboží dorazilo poškozené, kdo by mi pomohl, když se nedá s nikým zkontaktovat.

• Rychlost,komunikativnost, serióznost
    • Nevím