Neschopnost odpovědět na dotaz.

Obchod nedoporučuji v žádném případě, zboží sice mají hezké, ale v případě reklamace nemáte šanci, zboží ani nepošlou výrobci a posuzují ho sami, za mě rozhodně nedoporučuji, jednání není solidní, rozhodně zde již nic nekoupím, jelikož vadu, kterou mi jinde uznali, zde neuznají!

• Ve formulari nelze zatrhnout "Jiný důvod".Konkretne tedy zbozi sviti skladem ale pritom skladem neni.. Prave pro SKLADEM jsem uvedeny eshop volil.
    • je-neni skladem

• nabízí zboží, které jinde nemají
    • o žádných nevím

tento obchod je OK

• našla jsem co jsem potřebovala

spokojenost

• Požadované zboží jsem jinde skladem nenašel

• Obchod neposkytuje zpětnou vazbu na objednávku zákazníka (její potvrzení písemnou formou), neinformuje předem o vyprodaném zboží (tato informace se objeví až na faktuře při doručení zbylých položek), chybně též uvádí adresu dodání (její záměna s fakturační adresou), a tudíž je bez vlastní iniciativy zákazníka zásilka nedoručitelná.

Reakce obchodu E-DITA shop

ihned po obdržení objednávky Vám byl zaslán automatický e-mail s potvrzením objednávky. Dále jsme Vás informovali o odeslání zásilky prostřednictvím PPL. Přepravci jsme předali adresu, která byla v objednávce Vámi zadána jako doručovací. Přesto se Vám za komplikace s dodávkou omlouváme a věříme, že se zdravotní obuví budete spokojena.

• Nabízejí zboží, které nemají skladem a nedá se již ani doobjednat.

Špatná spolupráce s dodavatelem nabízeného zboží.

• dlouhá dodací lhůta
  • Tento obchod rozhodně nedoporučuji! Kromě dvou automatických odpovědí (e-mailů) po zadání mé objednávky nikdo na můj další e-mail (odeslaný cca. 2 týdny po objednávce) nereagoval. Telefonní číslo na webových stránkách uvedeno není, takže jedinou možností bylo objednávku zrušit. Škoda toho času, který jsem objednávce prohlížení stránek věnovala!

Zboží jsem si objednala a obratem mi bylo odesláno.
    Nakupovala jsem zde poprvé,takže nevím co víc bych měla napsat.
    Pro mě příjemný obchod bez problémů.

Zboží dodnes nedorazilo, nikdo se mi neozval a na maily neodpovídají.
    Nedoporučuji!

• Levnější boty než jinde, zboží bylo doručeno velmi rychle a naprosto v pořádku

Obchod bych doporučila

• Solidní cena zboží.
    • Dobrá komunikace.
    • Rychlá reakce.
    • Žádné.

• nabízí obuv,která je vyjímečná a nikde na ni nenarazite

spokojenost

• zajímavý sortiment
    • zboží skaldem u dodavatelů - dlouhé dodací lhůty

Pouze pro trpělivé.

• kvalitní zboží

Vřele doporučuji!!!

• není uvedeno tel. číslo, jen email

• prodává boty Birkenstock, o které jsem měla zájem
    • -dlouhé dodací lhůty
    • - ustavičné výmluvy na výrobce z Německa s vysvětlením, že to skutečně nemohou nijak ovlivnit

Pokud nepotřebujete obuv ke konkrétnímuá účelu a datu a nevadí vám, když vám po cca 14 dnech od objednávky sdělí, že vámi vybrané zboží dorazí někdy v říjnu, pak je tento obchod pro vás.