• Na oko polep krásný
    • Vůbec nelepil

Když chcete vyhodit peníze tak vřele doporučuju nálepka nešla nalepit na odmaštěné sklo

Reakce obchodu E-cut.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že jsme nedosáhli na plné hodnocení, mohli bychom ještě něco zlepšit? Dejte nám, prosím, vědět na [email protected].

Abychom takovým případům předešli, přikládáme ke každé objednávce návod, který popisuje celý proces a všechny podmínky pro úspěšné lepení. V návodu najdete také qr-kód, který vám otevře videonávod

Tým E-cut.cz ❤️

SPZ samolepka není v celé šíři SPZ (cca 52 cm), ale pouze výřez cca 15 cm. Na jiných e-shopech k dostání polep po celé šíři - např. k překrytí bazarové reklamy. Zde tuto možnost nemáte.

Reakce obchodu E-cut.cz

Dobry den, mrzí nás že nejste spokojena.

Vaše objednávka byla realizovaná přesně tak, jak je popsáno na stránce produktu (https://e-cut.cz/samolepky/samolepky-na-auto/samolepka-na-spz-ramecek-s-vlastnim-textem/). Byla jste pětkrát (!!!) upozorněna před objednáním, že nálepka nemá pozadí a měla by být nalepena pouze na čistý SPZ rámeček (bez reklamy).

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace a slibujeme, že se poučíme a zlepšíme se ❤️

• Samolepka na RZ. Krátký text. Stačilo dát mezi slovy dvě tři mezery a bylo by to ma délku rz a čitelné, ale to by bylo třeba více nosné fólie. Takhle je text krátký na třetinu rz a hůře čitelný. Spíše velmi obtížně čitelný. Písmena drží na nosné folii a ne na RZ při aplikaci. Předražené a nekvalitní .

Reakce obchodu E-cut.cz

je mi líto, že jste nebyl spokojen s nákupem.

Jako řešení bych vám doporučil znovu přečíst návod na lepení, který je součástí balení.

Text, který jste vložil neměl žádné mezery navíc mezi slovy. Samozřejmě by to šlo upravit, ale neříkal jste, že chcete tam mezery nebo delší text. Udělal jsem jen to, co jste mi poslal.

Na stránce produktu máme ukázky samolepek a stylu písma. Je mi opravdu líto, že vzniklo nějaké nedorozumění. Doufám, že se na nás obrátíte i příště budete s nákupem v našem e-shopu spokojen.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Váš E-cut.cz ❤️