• Rychlá a vstřícná komunikace

Doporučuji.

• příjemná slečna na telefonu
    • po slibu, že mi zavolají obchod dál nekomunikuje a zboží objednané před 40 dny neposílá.

Kromě promarněného času mě to nic nestálo, tak třeba u zboží které mají skladem fungují dobře.

Reakce obchodu E-Benefit

Dobrý den, nabídli jsme alternativní zboží, to z původní objednávky je bohužel již vyprodáno a naskladněno nebude. Čekáme na Vaši reakci.

obchod vôbec nekomunikuje, tovar som musel zakúpiť inde

• Zadna komunikace, jsem rad, ze jsem neplatil dopředu

Reakce obchodu E-Benefit

Dobrý den, bohužel náš dodavatel měl zboží v dané době vyprodáno, omlouváme se za způsobené komplikace. Objednávku jsme na základě nevyhovující dodací lhůty stornovali.

• Zásilka až do hrobu (délka dodání)
    • Dodací lhůta a nedostatečná informovanost o stavu objednávky

Už nikdy

Reakce obchodu E-Benefit

Dobrý den, termíny dodání jsou uvedeny u detailu zboží při jeho objednávání. Přiznáváme, že většinu zboží nemáme skladem a čekáme na jeho zaslání ze skladů našich dodavatelů. Proto prosíme o trpělivost. Na základě reakcí našich klientů pracujeme na zlepšení informovanosti o stavu zakázek. Od srpna 2015 budeme každého klienta telefonicky nebo e-mailem informovat o termínu doručení objednaného zboží do 24 hodin od vytvoření objednávky.

• stále čekám na zboží,peníze jsem odeslal přes účet před deseti dny a stále není pladba přiřazena k objednávce.Toto je moje první negativní zkušenost s internetovým obchodem

Reakce obchodu E-Benefit

Dobrý den, zboží jsme nakonec dodali, za prodlevu se velice omlouváme.

• Komunikační řešení i malých problémů.
    • Nemá.

Větší výběr daných produktů.

• Schází mi komunikace.
    • Nevím, za jak dlouhou dobu bude a jestli vůbec bude zboží dodáno.

Reakce obchodu E-Benefit

Dobrý den, zboží z kategorie Nábytek a bytové doplňky zasíláme jednou týdně, pokud není dohodnuto jinak. Dodací lhůta je uvedena v detailu zboží při jeho objednání.

• - osobní vyzvednutí zboží na Praze 5 bez poplatku
    • - dobrá cena
    • - informace o tom, zda je zboží skladem
    • - rychlé dodání