• Furt se v něm seká páska, už nikdy bych ho nekoupila

Vážený zákazníku,

pokud se páska zasekává, štítkovač nefunguje správně a máte 24 měsíců na reklamaci. Recenze na zboží se jinak přidávájí přímo k výrobkům. My, jako prodejci zboží jako takové ovlivnit nedokážeme, proto nás mrzí, že jste se rozhodl náš obchod nedoporučit na základě vadného výrobku.

S pozdravem tým AAO.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Doprava zdarma je až po naplnění určité nemalé částky. Takže to co je uvedené na Heurece není pravdivé.
    • Jejich webové stránky jsou mizerně naprogramované, resp. používají mizerně naprogramované služby, které selhávají při platbě online.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za nepřesné informace, které se nám zobrazovaly zde na Heuréce. Standardně je u nás doprava zdarma nad 1 500 Kč s DPH. Jedná se o vcelku běžně nastavenou hranici i u konkurečních obchodů. Údaje jsme zde na Heuréce adekvátně aktualizovali.

Co se platby týče, využíváme platebních bran Pay-U a Comgate, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Od zákazníků žádné další stížnosti neevidujeme, takže se pravděpodobě muselo jednat o momentální výpadek, ať už na straně platební brány, banky nebo třeba i síly signálu internetového připojení na Vaší straně. To vše může hrát roli v úspěšnosti provedení online platby.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým AAO s.r.o.

• drahe nahradni pasky

Vážený zákazníku,

výhodou štítkovačů Dymo je to, že se jedná o termotisk. Do štítkovačů se tak nedoplňuje žádná náplň/toner atp. Ve výsledku tak pásky, které jsou cenově dražší vyjdou levněji než konkurenční značky. Nicméně nejsme výrobci, nýbrž prodejci. Jakou nastaví výrobce prodejní cenu tak nedokážeme ovlivnit. Proto nás mrzí, že jste nás hodnotil takto negativně za věc, kterou nedokážeme ovlivnit.

S pozdravem tým AAO.

Dymo stitkovac junior nefunguje dobře, písmenka nejsou dobře vidět, špatně to tiskne...

Vážený zákazníku,

písmenka musí být dobře vidět. Jedná se o kvalitní výrobek. Pokud tedy štítkovač nefunguje správně, máte 24 měsíců na reklamaci. Recenze na zboží se jinak přidávájí přímo k výrobkům: https://tiskarny-stitku.heureka.cz/dymo-junior-3d-s0717900/#recenze/ My, jako prodejci zboží jako takové ovlivnit nedokážeme, proto nás mrzí, že jste se rozhodl náš obchod nedoporučit na základě vadného výrobku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• inzerují zboží skladem, ale skladem nemají

Vážený zákazníku,

o problému s chybně uvedenou dostupností jsme Vás informovali ihned následující pracovní den, kdy jsme tuto informaci obdrželi od dovozce.

Nabízeli jsme adekvátní náhrady skartovacího stroje, které byly dostupné ihned. Nakonec jste ale přistoupil na delší čekací lhůtu u původně objednané skartovačky Dahle CleanTEC 41306.

Jednalo se o to, že koncem loňského roku došlo ke změnám ve struktuře dodavatelské společnosti. Dříve byli stroje značky Dahle běžně skladem do 48h. Nyní po změně distributora pro ČR je dostupnost dočasně prodloužena v rozmezí 7-10 dnů. Tato informace se k nám dostala se zpožděním a naše IT oddělení tak nemohlo včas opravit dostupnosti na našich stránkách.

Za toto naše pochybení se Vám ještě jednou velice omlouváme....

Vždy se budeme snažit naše chyby co nejrychleji a ke spokojenosti našich zákazníků napravit.

Děkujeme Vám a přejeme klidné dny…

S pozdravem team AAO, s.r.o.
    www.kancelarskepotreby.net

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Z počátku laciné a pak platíš jak mourovatej - nebrat. Je to jako s tiskárnou tonery se nedoplatíš !!!!!!!

Vážený zákazníku,
    recenze, kterou píšete je recenzí spíš na výrobek než na náš obchod.
    U nás jste kupoval pouze dobíjecí blok a adaptér čímž nemůžeme za to, že jste si koupil štítkovač, u kterého musíte dokupovat již zmiňované příslušenství.
    Z našeho pohledu proběhlo vše v souladu s našimi obchodními podmínkami. Zboží jsme expedovali v termínu a ani v dodání zásilky nebyl žádný problém. Mrzí nás tedy, že nám dáváte negativní recenzi i když jste sám říkal, že ve spolupráci mezi námi nebyl sebemenší problém.
    I tak děkujeme za Vaše vyjádření.
    S pozdravem AAO kancelářské potřeby

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží je po jednom dni použití nefunkční.
    Nestříhá pásku, špatně posouvá pásku.

Reakce obchodu Dymo-stitkovace.cz

určitě se jednalo o vadný kus. Kdyby jste kontaktoval nás nebo přímo DYMO servis určitě by jste zboží vyreklamoval.
    Jakmile nás zákazník kontaktuje s tím, že výrobek který u nás zakoupil je jakýmkoli způsobem nefunkční a vztahují se na něj záruční podmínky,ihned ho postupujeme reklamačnímu servisu.Tím minimalizujeme počet nespokojených zákazníků.

Doufáme, že po přečtení našeho vyjádření k recenzi Váš názor přehodnotíte a Vaše příští kroky budou opět směřovat k nám.

Děkujeme, že jste se zabýval psaním této recenze.
    S přáním hezkých dnů team AAO s.r.o.

• Na stránkách je vyobrazené zboží, které neodpovídá skutečnosti. Obrázky jsou velmi staré a vyobrazují zboží, které již neexistuje. Díky tomu jsem vyhodil 1.000 ,- Kč. Na vrácení zboží jsem neměl čas, ani náladu i když mi to prodejce nabízel.

Pořádně si prověřte co kupujete, nepodlehněte historickým obrázkům jako já.
    Už zde nikdy nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Dymo-stitkovace.cz

obrázky, které v době Vaší objednávky byli na našich stránkách nám poskytl přímo výrobce. Jiné bohužel v celé ČR v tu dobu k dispozici nebyli. V současné době naše stránky prošli modernizací která v první řadě zaktualizovala jednotlivé obrázky menu a položky e-shopu.

Jak píšete, nabízeli jsme Vám výměnu i vrácení zboží a samozřejmně i peněz. Vždy se snažíme udělat vše pro spokojenost našich zákazníků. A to i v případě, že v jejich objednávce nastane jakákoli zaviněná či nezaviněná komplikace.

Přesto Vám velmi děkujeme, že jste věnoval čas psaní této recenze.
    s pozdravem team AAO s.r.o.