• Zboží přišlo v poskozenem stavu. V tuto chvíli ho reklamuji...
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží nebylo způsobilé k okamžitému použití. Museli jsme si ho dodělat, dovrtat.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážený zákazníku, je nám líto komplikací s Vašim produktem. Vámi objednaného Gerlich divadla jsme během mnoha let prodali více než 600 kusů a toto je první zmíňka o problému s ním. Pokud se teda stala chyba, je ojedinělou, ale může se samozřejmě stát. Vaši informaci výrobci předáme, jeho jménem se Vám omlouváme. Pokud byste produkt reklamoval, což se nestalo, problém bychom vyřešili výměnou produktu nebo dílu. Tuto situaci však nevidíme jako důvodnou k nedoporučení obchodu, produktu jsme Vám dodali ihned. Tým Dvěděti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Na stránkách napsáno že zboží je skladem,tak jsem tedy objednal,za několik dní přišel e mail že zboží nelze doručit, že ho nemají,,,,,, proč!

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážený zákazníku, uvádíte nepravdivé informace, u Vámi objednaného produktu jsme zobrazovali dobu dodání 30 dnů. Aktuálně máme skladem 337 730 kusů produktů, na zobrazování aktuálních skladových informací si zakládáme. Jelikož byl Vámi objednaný produkt na objednání, ale bohužel byl aktuálně u výrobce vyprodán, o tomto stavu jsme Vás informovali následující den po Vaší objednávce, nikoliv za několik dní, jak také nepravdivě uvádíte. Za nedodání zboží jsme se Vám omluvili a zaslali nabídku velmi podobných produktů. Tým Dvěděti.cz

Krabice se stavebnicí- v ne malé hodnotě- byla prodejcem odesláná rozbalená.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážená zákaznice, zkontrolovali jsme kamerový záznam balení Vaší zásilky a část z něj Vám emailem poskytli. Dle něj Vám byl odeslán produkt v obalu bez jakékoliv vady. Při Vašem obdržení produktu, nafocení a emailové komunikaci jsme také došli k závěru, že v balení stavebnice nic nechybí . Jelikož jsou strany vnějších obalů těchto stavebnic slepeny lepidlem, je možné, že se při přepravě odlepily, u těchto obalů je to velmi snadné, kvalitu obalu produktu bohužel nemůžeme ovlivnit. Je nutno podotknout, že tato stavebnice má také další vnitřní obal. Z naší strany proběhlo vše v pořádku, jak dodání, tak následná komunikace. S Vaším tvrzením si dovolujeme nesouhlasit. Děkujeme za Vaši objednávku. Tým Dvěděti.cz

• Zboží mi nebylo ani po 14 dnech doručeno,a to ani po urgenci. Se

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Omlouváme se za zpoždění oproti avizované době dodání u produktu - 5 dnů. Ke zpoždění došlo na straně našeho dodavatele. Od Vaší objednávky uplynulo 7 pracovních dnů viz výše. Vaši urgenci - dotaz na datum dodání jsme obdrželi dnes - ve státní svátek. Vaše zásilka bude odeslaná ihned následující den. Tým Dvěděti.cz

• Velky vyber
    • Neni jednoduche nebo zadarmo vraceni zbozi jako skoro vsude behem vanocnim svatku
    • Vyssi ceny nez treba alza (a jsou dodavatel alzy)

Naprosto žádná komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Uvedená informace zákaznice není pravdivá. V prac. době a mnohdy i po ní přijímáme Vaše dotazy na třech tel. číslech a emailech uvedených v našich kontaktech. Zákazníci jsme nyní telefonicky kontaktovali, uvedla že nám email nepsala, pouze telefonovala. Mohlo se stát, že jsme 16.12. byli maximálně vytíženi, pak je nutno prosíme kontaktovat nás v prac. době ještě jednou. Rádi Vám poradíme, vyřešíme.
    Děkujeme za Vaši objednávku, která byla zákaznici předána třetí den od objednání. Tým Dvěděti.cz

Stavebnice přišla včas a podle obrázku vypadala moc pěkně, ale se sestavením byly problémy.

Zbozi,drevenou vkladacku reklamuji,rozlepuje se.Obchod mi sice vysel vstric,ale uz bych si tam nic neobjednala.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážená zákaznice, reklamaci jsme s Vámi začali řešit ihned po Vašem nahlášení výměnou vadného produktu za nový, za vadu jsme se Vám omluvili. Z prodaných již 3000 kusů této konkrétní vkládačky jde skutečně o ojedinělý případ této skryté vady. Ale může se samozřejmě stát, jde o dřevěné výrobky, nikoliv plastové výlisky. O ojedinělosti této vyskytlé vady jsme Vás také informovali. Je nám líto, že vycházíte ze své jediné zkušenosti zcestnou recenzí. Naopak jsme rádi za předešlých 2779 doporučujících recenzí a naši nabídku přes 10 000 nabízených druhů kvalitních hraček a aktuálně celkem přes 300 000 kusů produktů skladem. Tým Dvěděti.cz

• Kvalitný a krásny sortiment

• K samotnému jednání obchodníka a ke způsobu doručení nemáme žádné připomínky. Jsme zvědavi, zda (a jak rychle) proběhne vrácení peněz, protože zboží jsme museli vrátit (viz dále).

Po rozbalení jsme byli nuceni konstatovat velmi špatnou kvalitu kostek. Kostky měly nestejnou velikost, hrany byly špatně opracované, někde hrozilo i zadření třísek. Barvy byly vybledlé, nestejné, nestabilní, špinily ruce.
    Nebyla jiná možnost než zboží vrátit a doufáme, že dostaneme zpět peníze.
    Zdůrazňujeme, že výše uvedená kritika se týká dodaného zboží (kostek). Jednání obchodníka bylo (až dosud) zcela korektní a doručení proběhlo rychle a bezproblémově. Ovšem obchodník nese zodpovědnost (byť nepřímo) i za kvalitu jím dodávaného zboží .....

Nedbale vyrobené. Výstupní kontrola 0.

Váš názor českému výrobci tohoto produktu předáme. Tým Dvěděti.cz

Zboží jsem objednal a neozvali se žádná komunikace

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážený zákazníku, snažili jsme se Vás telefonicky kontaktovat dne 14.05. v 11.16h o možnosti vyzvednutí Vaší objednávky, bohužel jste telefon nezvedal, zpět jste nám nezavolal. Z naší strany tedy snaha byla, z Vaší bohužel ne. Tým Dvěděti.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Výrobek vůbec neodpovídá ceně. Nekvalitně vyrobené díly skládanky. Protikusy skládanky mají jiné úhly - tvary. Prostě nesedí.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Výrobek můžete případně zaslat k reklamaci, můžeme jej posoudit. Doposud jsme prodali 1809 kusů tohoto konkrétního výrobku bez jediné negativní recenze, proto je pro nás Vaše informace překvapující. Děkujeme za Vaši objednávku. Tým Dvěděti.cz

• Výběr v pořádku, komunikace dobrá.

Byla jsem zklamaná, protože nabízené výrobky ze dřeva vzbuzovaly pocit, že jsou české výroby. Chtěla jsem podpořit české výrobce a co se nedozvím, výrobce je německý.
    Pro mne velké zklamání.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Vážená p. Jiřino, je nám líto Vašeho zklamání, nicméně mu nerozumíme. U Vámi zakoupených produktů zcela jasně uvádíme dokonce dlouhosáhlým popisem informaci o německém výrobci + je také přiloženo logo této značky: Small foot. Text popisu výrobce začíná takto: Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71 atd.. Nezbývá nám, než Vám pro příští případy doporučit pečlivější přečtení uvedených informací u produktů.
    Děkujeme za Vaši objednávku, né však za Vaši zcela nesmyslnou recenzi. Tým Dvěděti.cz

7dní keců. Pod stromečkem byl syn zklamán děkuji.

Reakce obchodu Dvěděti.cz

Nesmyslná recenze. Zákazník si objednal položku, u které uvádíme dobu dodání 30 dnů. Pak je také potřeba s uvedenou dobou počítat, kouzlit bohužel ještě neumíme. Tým Dvěděti.cz