Za 10 dní od objednání jsem nedostal zboží ani informaci, proč to tak dlouho trvá.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, omlouváme se, že jste musel na doručení čekat. Bohužel dodací lhůtu nyní posunují i dopravci z důvodu vytíženosti. Dvdvydejna.cz

Vzal jsem si extra den volna v den doruceni, ridic se semnou domluvil v casovem rozmezi, tusim do 14:30 h. Kdyz jsem mu volal asi v 16:30, mi sdelil ze jsem nebyl doma, ze na mne zvonil, coz povazuji za lez! Jsem toho nazoru, ze jdyz uz platim dovoz, zbozi ma byt doruceno. Rezolutne odmitam platit za neco, co jsem nedostal. V tomto pripade, dovoz do domu. Dekuji, Jan rupa,
    Dvorni 759/11
    70800 Poruba

• Objednané zboží není kompletní!! Místo 2. dílu Návštěvníků byl v obálce prázdný nosič - a ještě k tomu to není DVD, ale CD!! Styďte se a napravte co nejdříve toto Vaše selhání! Očekáváme dodání onoho 2. dílu stejným způsobem na stejné místo (Zásilkovna Liberec, 5. května 33/18). Ostatní díly jsou v naprostém pořádku (když pomíjíme fakt, že 4. díl byl zabalen do obalu nesouvisejícím s Návštěvníky). Můžete kdykoliv zavolat na tel. 725511188 a sdělit, co s tím hodláte udělat a chcete-li podvržené CD (i s původním obalem 2. dílu Návštěvníků) vrátit - v takovém případě udejte adresu, kam ho máme poslat. Váš nespokojený zákazník Josef Havlín

Takhle nás ještě nikdy nikdo nepodvedl...! Místo objednaného DVD dostat prázdné CD, to je úplně jako zlý sen.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku,velmi nás mrzí tot nedopatření. Obaly neotvíráme a chyba mohla vzniknout již při výrobě. Obratem Vám odesíláme nový titul. Váš Stample.cz

• Dlouha expedice

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, zboží skladem u dodavatele expedujeme do 3 dnů. Vaše objednávku byla přijata 14.6. a odeslaná 16.6. Dvdvydejna.cz

Tovar nedodali, vraj bol vyprednay ale o tom má neinformovali. Musela som im napísať keď tovar je, až vtedy ma informovali. Dvakrát som urgovala vrátenie peňazí, zatiaľ sa nestalo.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, platba Vám byla již vrácena, v případě potřeby nás kontaktujte. Omlouváme se, že neproběhla včas aktualizace eshopu, jelikož poslední kus byl vyskladněn objednávce před Vámi. Dvdvydejna.cz

• Informace na internetových stránkách neodpovídají realitě. Koupil jsem si dvd s tím, že má české titulky,ale mělo pouze anglické.
    Nicméně obchod obratem reagoval a peníze mi vrátil. Ve finále mě to stálo nervy a zpáteční poštovné.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, omlouváme se za chybný údaj u zakoupeného produktu.Reklamační oddělení Vám po zaslání částky za poštovné tuto částku vrátí.Stample.cz

• Objednané DVD jsem musela sama urgovat. Bylo mi sděleno, že se zboří musí kompletovat, následně, že DVD nemají.

Nedoporučuji, na web.stránkách nejsou správné informace.

• Některé položky nejsou na skladě a přitom to na eshopu vypadá, že zákazníkovi v případě objednávky dorazí.

Nedoporučuji - zdlouhavá zmatená komunikace, dlouhá čekají lhůta

• ---------
    • Prodává nekvalitní zboží - DVD nejsou dobře chráněna před poškozením.

Snad jsem měla pouze smůlu, ale už zde nic nekoupím. Zboží nebudu vracet jen proto, že zaplacená částka není nikterak vysoká. Sada 4 ks DVD, špatně zabalené - všechny se "zadrhávají".

Vráceni peněz jsem musela určovat.

• Nabízí zboží,které je označené jako " skladem" a po několika dnech vám oznámí, že již bohužel není skladem....

• DVD bylo posláno jako balík, tak s ním bylo asi i zacházeno, obal byl rozlámaný,možná lepší zásilku zasílat jako dopis, DVD bylo špinavé a bez jakékoliv vnitřní ochrany

Už nikdy si nebudu objenávat doručení poštou, ale jen vyzvedávat na výdejních místech, abych si mohla zboží hned prohlédnout

na webových stránkách bylo uvedeno, že je zboží
    skladem, po několika dnech jsem dostala zprávu,
    že je musí naskladnit z centrálního skladu
    a po několika dalších dnech napsali, že
    jedno ze tří objednaných DVD již není skladem,
    zbytek objednávky jsem proto stornovala.
    Z tohoto důvodu již nehodlám nic objednávat a
    ostatním ani nedoporučuji

• x
    • x

x

i když mělo být zboží skladem, obchodu trvalo přes týden než sdělil, že zboží není k dispozici a objednávku ruší. Docela příjemné před Vánoci..

• Obchod nabízí zboží skladem, ale přitom není skladem ani u jejich dodavatele. Obchod tvrdil, že mi peníze vrátí, už je to skoro týden a peníze nikde. Přitom nabízí pořád to samé zboží "skladem", co jsem objednala já.

• -
    • opět nemají nic skladem, zboží honí po všech čertech

jsou dvě možnosti: ať si e-shop strčí do prdele nebo ho zavřou

• nabídku na eschopu

nedoporučuji

• nemám zaplacené zboží,avizo ano..

potřebujete-li zboží včas, nedoporučuji

Po objednání zboží přišel email z obchodu, že některé zboží musím přepravit z externího skladu a objednávka může trvat několik dní, od té doby se nikdo neozval (už je to 10 dní)...