Dvd boli zle zabalené a počas prepravy sa obaly dvd poškodili, prišli polámané. Čiže opäť na svoje náklady si musím zakúpiť prázdne obaly. Nespokojnosť .

• Nebyl schopen dodat objednané zboží.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, omlouváme se, ale titul byl vyprodaný pro objednávku před Vámi. DVDvydejna.cz

Jak mohu něco hodnotit když jsem zásilku neobdržel.
    Napřed si vše zjistěte u obchoníka a potom a potom zasílejte nasmyslné email......
    Urban

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla odeslaná obratem, ale máte ji uloženou na České poště jako nevyzvednutou. Dvdvydejna.cz

U zboží které není skladem, není toto uvedeno

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, omlouváme se, produkt byl vyprodaný objednávce před Vámi.

• Na eshopu měli uvedené zboží jako skladem, přitom jej již neměli.
    • Zboží jsem platil předem, je to již 10dní a peníze zatím nevrátili.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, je nám to líto, titul byl poslední a objednaný zákazníkem před Vámi. Systém ho nestihl vyskladnit. Platba byla již vrácena. Prosíme o kontrolu Vašeho účtu.Dvdvydejna.cz

• nabídka neexistujicígi zboží

Na stránke majú tovar u dodávateľa a ak som si tovar objednal zistili že ho nemá ani dodávateľ a objednávku mi museli zrušiť.

• Zboží bylo nedostatečně zabaleno, došlo k poškození všech obalů.
    • Po složité reklamaci bylo zboží vyměněno.

Obchod nedoporučuji!

• Přestože je zboží nabízeno na internetu, obchod zrušil mou objednávku pro nedostupnost zboží

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, omlouváme se za chybu dodavatele, který neměl titul skladem. Dvdvydejna.cz

• Nezájem komunikovat.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, byla Vám zaslaná zpráva, že na eshopu pro zákazníky je informace o uzavírce skladů do 15.1. , po tomto termínu Vám byla ihned objednávka odeslaná. Dvdvydejna.cz

Zboží mě nedošlo. Volal jsem na uvedené číslo a telefon nikdo nebere.
    Na maily ohledně urgence zboží jsem nedostal odpověd.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, na všechny Vaše zprávy jsme našli odpověd, které Vám zasílal náš sklad. Dvdvydejna.cz

• Co mám ohodnotit? Zboží mi nebylo dosud doručeno

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, na našem eshopu byla červeně označená informace pro zákazníky, že sklady mají do 15.1. inventury. Po tomto termínu byly všechny objednávky odeslané. Dvdvydejna.cz

• Do této doby objednávka nedorazila ani žádné vyjádření co je s objednávkou.

Reakce obchodu DVD výdejna

Dobrý den, mrzí nás to, ale zpráva o uzavření skladů do 15.1. byla tučně vyznačena na několika místech eshopu. Bohužel ani tak si zákazníci informace nevšimli. Dvdvydejna.cz

Poslali mi místo Auta 8 DVD Auta 7.

15.12.2017 jsem si objednala sadu DVD která měla být doručena do 2 pracovních dní. Měla jsem to jako dárek k vánocům a do dnešního dne 25.12.2017 jsem stále nic neobdržela.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, Vaše DVD byla odeslaná až za 5 pracovních dnů od vytvoření objednávky tj.22.12. Omlouváme se za toto zdržení způsobené přetížením externích skladů v předvánočním čase. Dvdvydejna.cz

• Namiesto piatich dvd Barbie,hlavny dar pre dceru na Vianoce, mi prisli dva filmy Dennik princeznej 1,2. Uplna katastrofa. Po sviatkoch ocakavam cim skor napravu!

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, velmi se omlouváme za záměnu DVD.Obratem Vám zasíláme DVD na výměnu.Děkujeme za pochopení Dvdvydejna.cz

Obchod mi před 11 dny napsal, že zásilka je předána k expedici, Zásilkovna mi poslala mail "Nyní čekáme na dodání zboží od obchodu a následně je doručíme na Vámi zvolené výdejní místo...", kdy po kliknutí na odkaz sledování trasování zásilky je vidět, že dosud jim zásilka nebyla Vámi dodána. Obchod nereaguje na mail, telefon - buď je obsazeno, nebo nikdo jej nezvedá... Samozřejmě předem zaplaceno (není to velká objednávka, ale jde o princip...)

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, v systému je Vaše zásilky vyzvednuta 21.12. , od nás odešla 11.12. Náš obchod Vás infromoval 19.12. že jdeme balíček dohledávat. Bohužel se balíček nacházel několik dní mezi spedicí a depem zásilkovny. Omlouváme se za tyto nepříjemnosti.Dvdvydejna.cz

DVD mi bylo sice doručeno, ale poškrabané, použité s čémž jsem nepočítala.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, DVD Vám obratem vyměníme. Omlouváme se, nelze DVD vyndávat z obalu a některá pocházení z externích skladů. Dvdvydejna.cz

• Výdejní doba od 10 hodin, přesto byla výdejna v 9 hodin otevřena, ale odmítli mi zásilku vydat. Nepříjemné jednání.

Reakce obchodu DVD výdejna

Vážený zákazníku, bohužel výdejní místa nejsou naše vlastní, ale v síti zásilkoven, bohužel neumíme tuto situaci ovlivnit.Dvdvydejna.cz

8.11.2017somuzavrel objednavku28.11.2017 mi este nebola dorucena