Kvalitní objednávka, ihned vyřízena do 2 dnů došla v pořádku na uvedenou adresu. Kvalitní služba s dodací službou . děkujeme

Rychlé dodání, pěkné zboží

• Zboží bylo opravdu rychle dodáno a přišlo absolutně v pořádku Byli jsme velice spokojený

• Rychlé a vstřícné jednání. Maximálně spokojena.

Koupil jsem dvě stejné stříšky pro 2 stejné zahradní houpačky. Bohužel jedna je o 10 cm kratší, takže nejde nasadit a musí se zboží vrátit a reklamovat.

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Pravdepodobne nastala chyba vo výrobe.

Ohľadne vrátenia alebo reklamovania tovaru nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected] alebo tel. čísle 511 444 999.

S pozdravom

Duvlan

Vše OK

Objednala jsem náhradní stříšku, která přišla v naprosto jiném barevném odstínu. Původní a vše ostatní v hezkém béžovém provedení, stříška v rezato hnědé barvě (nevím, jak přesně nazvat, ale barva lejna nejvíc odpovídající). Předem nebylo žádné upozornění, že jde o jiný odstín a když jsem psala reklamaci, bylo mi řečeno, že si zatím nikdo nestěžoval, že toho mají plný sklad a když to dám na houpačku, nikdo si toho ani nevšimne.

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň.

Strieška ktorú ste si objednali je originál náhradný diel na našu hojdačku a môže sa stať že vo výrobe použili mierne odlišnú látku pričom v tomto prípade je rozdiel vo farbe len nepatrný a v konečnom dôsledku zanedbateľný.

Samozrejme ak Vám tovar nevyhovuje tak ho môžete vrátiť.

S pozdravom

Duvlan.

• Všechno v pohodě

Výhodu nevím. Nákup proběhl kvalitně bez problému

Good experience

• Spokojen

Vše v pořádku

Jasný popis a výrobku

Protože zboží nebylo k dispozici, proběhla předem korektní domluva, zda zboží budeme chtít, když dojde o týden později. Nakonec, přestože nám prodlení nevadilo, zboží stejně přišlo v původně slibovaném termínu. Je super, že když hrozilo prodlení, tak nás e-shop informoval předem (nikoliv jak jiné e-shopy, které v lepším případě informují aspoň dodatečně).

Spokojená se vším

• Rychlost dodání, komunikace. Již několikátý nákup a vždy spokojenost.

• Velmi rychlé dodání. Ráno objednáno, druhý den dopoledne doručeno.
    • Bezproblémové vrácení peněz v případě odstoupení od smlouvy v rámci 14-ti denní lhůty. Peníze byly na účet vráceny do týdne.
    • Dobrá a rychlá komunikace se zákaznickou podporou i přes email.

• Žádný problém.

• Opravdu rychlý nákup