• Rychlé odeslání.
    • Bryle v me velikosti.
    • Jako dárek uveden obal na bryle. Ten ale dostanete k Ray ban vzdy.

V optice byl velmi milý personál. Pomohl mi ještě s výběrem dalších obrouček. Návštěva Duos byla milým zážitkem. Jsem naprosto spokojená.

Nejlepší výběr, jaký jsem doposud našla, pokud chcete brýle i jako doplněk ne jenom jako funkční držák skel

• Zkušený a příjemný personal prodejny

neměla jsem žádný problém s objednávkou, ani s dodáním zboží

• Tyden od objednani zbozi ani nebylo odeslano
    • Komunikace o pozdnim odeslani zadna

Nechapu, ze v dnesni dobe, kdyz je vec skladem, muze trvat vic jak tyden odeslat zbozi. Navic bez jakekoliv omluvy ci zpravy, ze z nejakeho duvodu se bude odesilat pozdeji. Ne, musela jsem psat mail, na ktery po dvou dnech odpovedeli, ze bude odeslano dalsi tyden. Bryle jsem objednavala 10 dni pred dovolenou, bohuzel, na dovolenou je mit nebudu. Nedoporucuji a pri takove prezentaci obchodu bych cekala absolutne jine jednani.

Vše OK. Brýle jsou luxusní. Doporučuji

skvělý eshop, vždy dobře nakoupím

Rychlá komunikace

• Prehladnost eshopu
    • Rychlost dodaní
    • Mila customer support

Prehladny eshop s velkym mnozstvom produktov, objednavka prisla rychlo a bola som s nou velmi spokojna.

Kvalita produktu je úžasná, a sluneční brýle vypadají skvěle a jsou pohodlné na nošení.

Celkově jsem s nákupem na DUOS velmi spokojená a rozhodně doporučuji tento web všem, kteří hledají kvalitní zboží a skvělé ceny.

• Super komunikace
    • Krásný obchod, milá obsluha

• Korektní jednání.

• skvělé ceny
    • luxusní brýle
    • rychlé doručení a zdarma!
    • obchod v Praze

Jsem spokojen s nákupem, nakupuji pravidelně.

Skvělé zboží za přijatelné ceny. Delší doručovací doba, ale kratší než kolik uvádějí. Opravdu spokojenost!

• skvělé ceny
    • rychlost dodání
    • pobočka v Praze

S DUOS optikou jsem jako obvykle spokojená. Doporučuji

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti s našimi službami.
    Želáme pekný deň.

Naprosto laxní a neprofesionální přístup. Žádné odpovědi na opakované maily! Po 6 dnech od zaplacení se mi žena na telefonu snažila vnutit informaci, že peníze dostali až šestý den. Až po několikátem dotazu na doručení zboží mi sdělila, že je teprve budou dávat do výroby a zboží bude cca za 5 týdnů. Upozorňuji, že šlo o značku YSL. Netuším, kdo by jim brýle vyrobil...Rozhodla jsem se tedy objednávku definitivně zrušit a s touto firmou již nikdy více nespolupracovat. Nejhorší eshop, který jsem ve svém životě oslovila! Mimochodem, vrácení peněz na můj účet trvalo několik minut!

Dobrý deň,

telefonicky ste boli informovaná, že ste si objednávku vytvorili v piatok podvečer a zvolili ste si platbu bankovým prevodom. Bankovým prevodom platbu neobdržíme ihneď. Taktiež ste boli informovaná, že cez víkend e-shop nepracuje a cez víkend platby neprijímame.
    Hneď ako sme platbu obdržali, informovali sme Vás o úhrade objednávky.
    Vzhľadom na to že máme dve kamenné predajne plus e-shop, model sa medzičasom vypredal. Modely vyrába náš taliansky dodávateľ, takže ten by nám vyrobil aj Vami objednaný model Saint Laurent.
    Keď ste nás požiadali o vrátenie peňazí, platbu sme Vám behom chvíle vrátili.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Brýle ve slevě

Produkt byl dodán později, než bylo uvedeno na e-shopu. Když v den, kdy měl produkt teoreticky už přijít mi nepřišel ani email o odeslání, tak mi po kontaktování prodejce bylo oznámeno, že brýle se musí posílat z pražské pobočky do skladu v Bratislavě, odkud brýle následně poslali zpět do Prahy na doručovací adresu.

Dobrý deň,

bohužiaľ, náš e-shop sídli na Slovensku, z toho dôvodu musí každá objednávka prísť na Slovensko, aby sme model mohli skontrolovať , vyfakturovať a následne odoslať zákazníkovi.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

O.K.

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu reakciu a prajeme pekný deň.

• Čekala jsem od 2.7. na dodání, co týden si volala, zda už se objednávka nějak pohnula a nic. Teď mi po skoro 6ti týdnech bez brýlí vrací peníze.

Za mě by neměli lhát o doručení do 14ti dní. Nebo aspoň semtam poslat email, že se stále na dodání čeká.