Jak mám něco hodnotit když nic nedorazilo. Už čekám 10 dní. Přitom to mělo být do 3 dnů.

• Nulová komunikace ohledně stavu objednávky - dodnes nevím, zda mi bude nebo nebude zboží dodáno

• Zboží jsem zaplatila,převodem na učet ale nic neposlali. Obchod nedoporučuji.

Nejhorší je, když se na uvedeném čísle pro kontaktování stále ozývá:
    Účastník je momentálně mimo provoz.
    Ani na emailový dotaz jak je s tou moji zakázkou se mi nidko neozval.

• Na maily proc nemam zbozi nereaguji.

• špatná komunikace vše dlouho trvá

• Tři týdny čekám na objednané zboží.Na mail a telefon nikdo nereaguje.

• Dlouhé dodací lhůty, absolutně žádná komunikace, nefunkční telefonní číslo

Nebrat.

naprosto nekontaktní - ani telefon, ani e-mail.

V den kdy mělo být zboží doručeno se ozvala paní že objednané zboží stojí již víc peněz a jestli má zboží odeslat nebo objednávku zrušit Zrušeno

Zboží nedošlo asi zruším objednávku

• Po platbě, žádná reakce. Dva týdny. Nejprve jsem řešil emaily - bez reakce. Už dva dny se snažím dovolat na uvedené číslo.... Volaný účastník není dostupný, zavolejte prosím později ... Osobně tam nepojedu, ... snad se někdo chytí za nos

• Zboží objednáno 22.11., dodáno na výdejní místo 21.12. Mezitím po mých dotazech maily ve znění: zboží bude, počkejte, poté bude 8.12., poté nebude, následně zboží bude po Novém roce, pak zas bude...atd. Vrcholem bylo oznámení, že letos určitě ne, aby po 4 hod. přišla SMS, že je na cestě. Pokud někdo shání vánoční dárek s trochou vzrušení, zkuste, neprohloupíte!!!
    • nemají zboží

• Nikdo nebere telefon,zboží jsem ani po 15 dnech neobdržel

Zbozi objednano pred 2ma tydny a jeste nedorazilo, pouze info o prijeti objednavky a pote zadna informace, rozhodne zatim nespokojenost

Nákup nemohu ohodnotit, neuskutečnil se. Na urgenci, měsíc od objednávky, mi z obchodu odpověděli, že mě prosí, abych si výrobek sehnal jinde, že je dlouhodobě nedostupný. Budiž. Proč ale nezmění dostupnost výrobku a stále uvádí 1 až 3 dny. Jde o LED žárovku 24V DC 6W E27 4000K. Doufám, že alespoň teď to napraví. Ode mne palec dolů.

objednávka přijata, dodání mělo být před týdnem, ale nic nepřišlo a na telefon ani mail nereaguje.

Na zboží jsem se dotázala před nákupem, bylo mi sděleno, že je dostupné, objednala jsem jej, zaplatila .... když ani po deseti dnech nedošlo, po usilovném telefonování a psaní E-mailů mi bylo sděleno, že není skladem, že je u něj poznámka "na dotaz"...dotaz jsem ale před nákupem udělala...Proto jsem vyžádala zrušení objednávky a vrácení peněz. Byly mi vráceny obratem.

• Poslali jine zbozi