Objednal jsem si 2 ks totožných světel. Došly, ale každé mělo jinou barvu elektrického kabelu a vypínače - černou a hnědou. Světla,která jsou vedle sebe, jsou rozdílná. Nenapadlo mě, že takto můžete jednat.
    Takže Vám děkuji.

• obchod ma vědět ,že už toto zboží není ne ho nabízet

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Lampa na objednávku od italského výrobce se dopředala a přestala vyrábět jen 2 týdny před Vaší objednávkou, chvíli trvá než se stav aktualizuje i v portfoliu. Dělá to výrobce a my na to bohužel nemáme vliv. Mrzí nás to,ale stáva se to opravdu výjimečně.

I přes info na webu "zboží skladem", obchod uvedl že mají pouze 1 poslední kus, a že již nelze objednat. Očekával bych nabídku podobného zboží, případně snahu o komunikaci a ne pouhé zboží není.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Vážený pane, není naší chybou, že jste ignoroval první e-mail, který jsme Vám zaslali ihned po objednávce. Storno objednávky bylo provedeno, až po té co jste nějakou dobu na původní e-mail nereagoval, takže je lež, že jsme objednávku jen tak stornovali. U vámi objednaného zboží je uveden počet kusů k dispozici a pokud se položka nevyrábí jak jsme vám psali v prvním e-mailu, není v našich silách další kusy doobjednat.

• Dlouha doba dodání

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, když někde uvádíme 14 dnů , tak tím opravdu myslíme 14 dnů.

• Přesto, že uvádějí, že mají zboží skladem, tak teprve 3. den po objednávce mi přišla zpráva, že zboží naskladnili. Zboží jsem dostal až po 4 dnech.

• Produkt byl inzerován, jako na skladě a teprve po 10 dnech mě obchod kontaktoval, že se produkt již nevyrábí.

Obchod by neměl klamat inzercí, že produkty jsou skladem. Vylepšit by měl i komunikaci. Informace, že produkt není skladem až za 10 dní je podle mě dlouhá doba.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

ano došlo k situaci která nás nijak netěší a jsme si vědomi, že nabídka nedostupného zboží není dobrá obchodní taktika, ale bohužel i my jsme byli v situaci, kdy jsme o nedostupnosti nebyli informováni výrobcem, který naši objednávku nejprve akceptoval a až po urgenci nám bylo sděleno že produkt byl aktuálně vyprodán, bohužel jak píšete - pozdě. Snažíme se v maximální míře takovýmto situacím předcházet, což se díky omylnosti kohokoli někdy nepovede. I tak je naše hodnocení jedno z trvale nejvyšších na Heurece mezi specializovanými obchody se svítidly a budeme nadále vynakládat veškeré úsilí aby jsme tuto vysokou laťku udrželi.

V tomto obchodě jsem si objednala zboží, protože jejich stránky byly mezi prvními v nabídce vyhledávače, mají přehledné stránky a přijatelné ceny.
    Sice jsem zboží objednala mezi vánočními svátky (obchod mohl mít zavřeno) ale dnes je 7. ledna a od té doby mi přišel jen e-mail, že objednávka byla přijata. (Pravděpodobně automatická odpověď)
    Z tohoto důvodu bych obchod nedoporučila.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Ano, mrzí nás, že nedokážeme každému vyjít vstříc okamžitě. Jak píšete byly svátky, volno a inventury, ale ještě ráno před touto vaší recenzí, jste od nás obdržela mailem informaci o tom, že svítidlo již máme pro Vás přichystáno a že bude odesláno.

Po 13 dnech od potvrzeni objednávky žádná další informace.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, mrzí nás Váš komentář, ale objednal jste si položku která má přehledně uvedenu dodací lhůtu 2-3 týdny. Zboží jsme Vám také v daném termínu odeslali po vašem vyjádření, že pokud lhůta dodržena, tak si svítidlo vezmete. Bohužel to byl asi jen pokus o nějakou formu zbytečné a nesmyslné msty, protože jste zásilku stejně odmítl převzít.

Nicméně děkujeme Vám za novou zkušenost. Určitě je dalším impulsem ke zlepšení našich služeb a další zákazník nebude muset na toto designové, na zakázku dovážené svítidlo čekat.

• Nabízí na stránkách zboží,které se již nevyrábí.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, mrzí nás že jsme Vám dali planou naději, bohužel zboží které jste objednával bylo doprodáno čerstvě a informace o nedostupnosti konkrétního modelu jsme ještě od distributora neměli.

• Špatně vybraného dopravce. Zboží na první pohled vypadalo nepoškozené - zabaleno v černé folii, nebylo vidět poškození. Po rozbalení bylo zřejmé, že pravděpodobně dopravci krabice upadla (pomačkaný roh krabice), jedno světlo bylo rozbité (popraskané 3 skleněné výplně). Opětovné zabalení a odeslání zpět by stálo toliko času a úsilí, že jsme si zboží nechali opravit sami.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, je nám líto že se Vám nechtělo zavolat a domoci se oprávněné reklamace a namísto toho napíšete rovnou takovouto zavádějící recenzi. Jak máme vědět, že přepravce balíček poškodil když nám to nenahlásíte ? Kdyby jste se přeci jenom ozvala, obdržíte od nás obratem skla náhradní. Bez toho aniž by jste musela svítidlo balit a někam posílat. Mimochodem, u reklamací zákazníky nenutíme svítidla posílat, ale sami si je pomocí kurýrní služby vyzvedáváme na vlastní náklady.

• Nulová komunikace ze strany webového obchodu, zboží objednáno, doposud nebylo doručeno. Nedorazila ani žádná informace o očekávaném doručení.

dobrý den,

informace o delší dodací lhůtě vámi vybrané položky byla zaslána v informačním e-mailu následující pracovní den po provedení objednávky. Telefonicky se pokoušíme spojit se zákazníky jen ve složitějších případech, nebo v případě že se nám email vátí jako nedoručitelný. Primární komunikace emailem není o snaze ušetřit, ale o přehledu a možnosti archivace komunikace s našimi zákazníky a tím i lepší dohledatelnosti. Od vás se nám žádný email nevrátil, takže jsme předpokládali, že informaci berete na vědomí. Z vaší reakce před termínem uvedené dodací lhůty usuzujeme že jste z nějakého důvodu naši zprávu nečetl.

• nemůžu si zboží prohlédnout předem

Raději bych si zboží prohlédla na vlastní oči, a poté se rozhodla, zda ho koupím.

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, nerozumíme moc vašemu zápornému hodnocení, že obchod je špatný protože je internetový. Ale Heureka přeci je hodnocení interentových obchodů. Když hodnotíte dobře dobu dodání, dopravu i přehlednost. Proč tedy nakupujete na internetu když vlastně chcete nakupovat v kamenném obchodě.

• dosud nebylo dodáno objednané zboží

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, vámi objednané zboží jsme byli nuceni objednat v Německu , protože nebylo skladem u distributora v ČR, viz informační e-mail "10-20dní" který jsme vám posílali po přijetí objednávky. Vámi objednané zboží je již na cestě a dorazí do ČR v průběhu příštího týdne.

• ceny
    • velky vyber
    • zbozi nedorazilo a nedostal jsem odpoved kdy dorazi

• dorazila mi jiná světla než která jsem objednala

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Máte pravdu, stal se přehmat, dorazila vám světla ze stejné série bodovek ovšem místo hranatých to byly kulaté. Nabídli jsme vám svoz zboží na naše náklady, dodání hranatých a vrácení cenového rozdílu na účet. S tím jste ale nesouhlasila, protože se vám jak jste sama řekla líbí i ty kulaté a řekla jste, že si je necháte. Mrzí nás proto vaše nedoporučující hodnocení.

• Žadné objednané zboží skladem není do dnešního dne doručené
    • komunikace

je to pruser pro Vás
    děkuji Vagner jiří

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, máte pravdu pane Vágnere. Oprtavdu se někde stala chyba. Více inforamcí ohledně Vaší objednávky najdete v e-mailu.

• Přehledné stránky
    • Po 10 dnech od objednávky zboží nepřišlo, ani se mi nikdo neozval

Obchod, který 10 dní nekomunikuje, nebrat

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

Dobrý den, u zboží které jste objednal uvádíme dodací lhůtu 14 dní. Takže po 10 dnech, když zboží nejní ještě v ČR nemůžeme opravdu poskytnout žádnou další informaci, než že vaši objednávku evidujeme. Protože se doba pro uvedené dodání blíží, můžete si být jist, že se s Vámi spojíme a dohodneme další postup, popřípadě navrhneme jiné zboží, které budeme moci poslat obartem.

• Dlouhá dodací doba, bez informací o stavu objednávky.

Nedoporučila bych, viz důvody výše

Reakce obchodu DůmSvětel.cz

bohužel ten email jste neobdržela od nás, ale od portálu Heureka.cz což nejsme schopni ovlivnit. Smutné je to hlavně v případě, když je u zboží uvedena dodací lhůta delší než automatické odeslání e-mailu heurekou. U zboží které jste objednala je uvedena lhůta 14 dnů. Stížnost na nedodání před lhůtou, o které jste byla informována bez jakéhokoli skrytého úmyslu a se kterou jste sama souhlasila nechceme komentovat. Lhůty se snažíme uvádět reálné a ne zavádějící, tak jako to dělají nekteré konkurenční eshopy, i když dodavatele máme všichni stejného a dodací lhůty také.