+ velmi dobrá komunikace s obchodem
    - mnoho nabídek zboží, které má již prošlou dobu trvanlivosti, nabízené zboží není skladem a dokonce i když je v objednávce, tak telefonuje zaměstnankyně, že bohužel zboží nemají .....

Zboží mám objednané jak dlouho a do dneška žádná zpráva o jeho doručení.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• špatně popsaný výrobek, který jsem zakoupila

Dobrý den přejeme,

děkujeme za vaši recenzi, byť nejste spokojená s výrobkem.

Abychom uvedli na pravou míru.

Výrobek byl a je popsán dobře.

Síla a obsah dané látky, v tomto případě sladidla stévie může mít určitou hodnotu v %. Například od 10 do 100%. Naše stevie má obsah sladící látky min 97% Rebaudioside A. Ale tato hodnota NEZNAMENÁ, obsah sladidla v jedné tabletě. To máme pěkně napsáno ve složení - sladidlo Steviol-glykosid Rebaudioside A (12,9%).

Asi jste si této hodnoty nevšimla. Výrobky jste mohla vrátit neotevřené zpět, při telefonickém hovoru jste uvedla, že jste výrobky vyhodila do koše.

Pokud budete chtít poradit s nějakým výrobkem, s jeho složením, rádi vám poradíme, stačí se ozvat, ať zbytečně nemusíte výrobky v hodnotě nad 500 Kč vyhazovat.

Přejeme vám krásné dny a děkujeme za důvěru.
    Dumbyliek.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• prodáva zboží ve špatné kvalitě

Prodáva zboží ve špatné kvalitě. Ne doporučuji !

Hezký den přeji,

kontaktovali jsme vás telefonicky, doufám, že jsme vám vše osvětlili a také pevně doufáme v to, že vám pětilistý ženšen pomůže... vem to čert... nějaký negativ... hlavně ať jste v pohodě!

Ze srdce přejeme jen to nejlepší
    Lenka za Dumbylinek.cz

• pokojový sprej s borov. olejem má vadný rozprašovač,tudíž se oblaček vůně nekoná. Místo obláčků ,jen cákance. Jsem velmi zklamaná.

Pokojový sprej místo obláčků vůně vytváří cákance,které moc nevoní.
    Zvažuji, jestli si vůbec někdy ještě něco koupím přes internet. Vlasta

Hezký den přeji,

někdy se to stane, že se i NĚMECKÝ mistr utne při výrobě, s tím nic nenaděláme. Nemáme jak rozprašovač ověřit, že je v pořádku, to za nás udělají naši milí zákazníci.

Bohužel, to se může stát, že je výrobek již z výroby poškozený, my ale nemáme možnost, jak to zjistit (pokud to není viditelná věc), můžeme to zjistit jen tak, že se nám zákazník ozve s reklamací. Není možné, z hygienických důvodů, abychom tyto voňavé produkty zkoušeli, určitě by se vám nelíbilo, kdybyste od eshopů dostala již použité výrobky.

Jste první, která není s rozprašovačem spokojaná, tím bych ale na celý internet nezanevřela :)

Výrobek jsme kompenzovali k plné spokojenosti naši milé zákaznice. A tak to má být!

Přejeme krásné dny a děkujeme za důvěru
    Lenka za Dumbylinek.cz

Zboží bylo doručeno rychle v naprosto neporušeném obalu. Až po rozbalení a otevření plastového víka dózy jsem zjistil, že vnitřní pečetící hliníková folie je proražena, což svědčilo o manipulaci s obsahem. Obchod nepřijal za to zodpovědnost a anonymní zástupce obchodu vše trapně shazoval na dopravce.

Dobrý den, pane zákazníku,
    děkujeme za vaši recenzi, kterou bychom rádi pro objektivnost uvedli na pravou míru.

Po obdržení zásilky jste nám napsal email, ve kterém mimo jiné bylo "hliníková pečetící folie je do poloviny odtržená". Na to jsme ihned reagovali, kdy jsme popsali proč se tak mohlo stát. Stává se to v případech, kdy se dopravci nebo (řidiči) nechovají k balíkům slušně. Již se nám to stalo několikrát, balíček vypadá neporušený, přesto obsah je rozbitý, je to dáno působením tlaku na zásilku, papírová krabice, v tomto případě krabička se vrátí zpět do původního stavu, vypadá neporušeně, přesto je obal výrobku poškozen (vyzkoušeno v praxi). Toto jsme popisovali z toho důvodu, že jste nás zařadil mezi nekvalitní eshopy, svým tvrzením: "Nicméně je to silná indicie o kvalitě vašich služeb", a to nás opravdu zabolelo.

Nabídli jsme vám kompenzaci v poslání nového produktu na naše náklady a požádali jsme o potvrzení, zda tedy můžeme výrobek odeslat. Po tomto emailu následovala odpověď, kde již uvádíte, že "Hliníková folie nebyla ani odlepená, ani skroucená, ale proražená cca 3-4 cm až na prášek". Na toto jsme také reagovali a napsali vám, že je škoda, že jste neposlal fotografie k posouzení. A opět jsme vám nabídli zaslání nového produktu, protože jste nereagoval na to, zda můžeme balíček znovu odeslat. Také jsme vám nabídli finanční kompenzaci v podobě slevového kupónu v plné výši výrobku.

Poslední email jsme vám odeslali 15.6.2020. Dodnes nemáme žádnou reakci na to, zda můžeme náhradu za poškozené zboží znovu odeslat nebo poslat finanční kompenzaci.

A tak si říkáme, proč nereagujete, vždyť byste na tom vydělal, výrobek - poškozený by vám zůstal a k tomu byste měl produkt nový nebo slevový kupón v plné výši. Možná je to jinak...

Také vám vadilo, že jsem se podepsala jako Lenka, že je to anonymní. Anonymní to bude vždy, pokud spolu budeme jednat pouze přes internet. Přesto, v emailu byly všechny firemní informace. Mimochodem, proč jste zde jako ověřený zákazník a proč zde nevystupujete svým jménem a příjmením, tak jak to požadujete u druhých?

Velmi nás mrzí, že jste s námi nebyl spokojený, zakládáme si na slušném jednání, snažíme se zákazníkům maximálně vycházet vstříc, děvčata na skladě pečlivě balí všechny balíčky, přidáváme dárky, slevy na příští nákupy, věrnostní slevy, dopravu zdarma, ale jak vidno, přesto vyjít všem nejde :)

A ještě jedna maličkost, v recenzi píšete: "Obchod nepřijal za to zodpovědnost", toto je lživé tvrzení, nabídli jsme kompenzaci jak finanční, tak zaslání dalšího výrobku, přičemž stávající výrobek byste nevracel i přesto, že jste nezaslal žádnou fotodokumentaci o poškození výrobku, jak se to má správně dělat, ale to vy víte, jak jste psal :)

Přesto budeme rádi, pokud nás opět navštívíte, vyberete si některý z našich špičkových výrobků a dáte nám možnost přesvědčit vás o našich kvalitách a výborném servisu.

S přáním pěkných dnů
    Lenka za Dumbylinek.cz

Napsala jsme negativní názor na výrobek, obchod jej neuveřejnil.

Reakce obchodu Dům bylinek

uveřejňujeme všechny recenze, které souvisí s našimi produkty. Je nutné jen vyčkat, až příspěvek přidáme. U vás nastal problém a to ten, že jsme neuveřejnili recenzi v týž den, kdy dorazila. Bohužel, bylo to pondělí a to děláme všechno proto, aby balíčky, které dorazily předs víkend byly v pořádku expedovány. Hned následující den byl příspěvek na místě a k tomu jsme vám i odpověděli. Doufám, že odpověď pomohla a vše jsme si vysvětlily i po telefonu.
    Mějte se krásně a děkujeme za přízeň.

Objednávka byla před třemi týdny a dodnes jsem nic neobdržel. Ruším objednávku.

Dobrý den, pane Libore,
    děkujeme za vaši recenzi.
    Vybral jste si platební metodu bankovní převod. Proto vám balíček nedorazil, protože jste ho nezaplatit. Objednávku budeme stornovat. Mějte se hezky, ať se vám daří.
    Se srdečným pozdravem Dumbylinek.cz

• V pátek objednáno. V pondělí jsem volal kvůli potvrzení o zaplacení a bylo mi řečeno ze platbu už přijali a ze poslou potvrzení o zaplacení zboží. V pondělí nic nepřišlo, v úterý jsem volal znovu a odpověď byla to samé. V e-mailu je napsáno ze při poruše do 48hodin musí potvrzení zaslat. Ve středu jsem ještě čekal a ve čtvrtek jsem musel volat znovu a až poté mi bylo potvrzení odesláno a zboží taky. Jinak zboží dorazilo .

Dobrý den Jacky,

děkujeme za Vaši recenzi, byť ne kladnou a především se Vám opravdu velmi omlouváme, tak jako při našem telefonickém rozhovoru. Někdy se prostě chybička vloudí, i když by neměla, ale stane se to a nás to samozřejmě strašně mrzí, protože se snažíme maximálně vycházet vstříc všem našim zákazníkům, o čemž svědčí i recenze zde na Heurece.

Věřím, že při přístím nákupu bude vše v pořádku jako je u nás běžné a změníte na nás názor. Také doufáme, že Vám náš produkt pomůže a také chápu, že jste na nás nazlobený, produkt jste asi potřeboval mít doma co nejdříve.

Na druhou stranu, měl jste ohromné štěstí, že Vám byl balíček doručen následující den, balíčky z termínu, kdy jsme měli Váš balíček odeslat do dnešního dne, díky dopravcům, doručeny nejsou.

Přeji Vám krásné prosincové dny, ať Vás potká něco úžasného a také mějte poklidné svátky a následující rok plný zraví!

Dumbylinek.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• OBJEDNANÝ PĚTILISTY ŽENŠEN JE ODRBANÝ
    • MÍSTO CELÝCH LISTŮ JSTE MI POSLALI JEN
    • ODRHNUTÉ ŘAPÍKY,KTERÉ MÁLO BARVÍ A CHUŤ
    • JE JAKO 3X VYVAŘENÝ LIST

Reakce obchodu Dům bylinek

děkujeme za Vaši recenzi.

Odeslali jsme Vám přesně takový čaj, který máme na obrázku, škoda, že jste se na ten obrázek nepodíval.

Pětilistý ženšen se nabízí ve více variantách, záleží odkud, z jaké země bylina je.

Přejeme Vám krásné převánoční dny..

• rychlé objednání
    • Podle dr.není užívání Třezalky v kapslích tak bezproblémové, jak se píše v reklamě. Bojím se tento doplněk pravidelně užívat.Doporučení k užití, až měsíc od vysazení Cipralexu. Komu věřit?

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za vaše hodnocení a ačkoliv náš obchod hodnotíte na 100%, velmi nás mrzí názor týkající se třezalky tečkované, jak uvádíte v textu. Je škoda, že došlo k neporozumění, vyplývající z popisu. Pokud jsou užívány jiná syntetická (umělá) antidepresiva, je vždy nutné zvážit užívání bylinek, byť po okamžitém vysazení syntetických sedativ, neboť může dojít k interakci. Vždy doporučujeme konzultovat toto se svým lékařem, který by vás měl upozornit na případné interakce po vysazení vaší medikamentózní léčby.

Proto je velká škoda, že jste se nezeptala na případné interakce této bylinky a nesvěřila se se svým medikamentózním problémem, velmi rádi bychom vám poskytli maximum informací. Pokud máte zájem, stačí zavolat na naši linku nebo napsat, velmi rádi vám pomůžeme.

Jsme na komunikaci a dotazy od našich zákazníku zvyklí a jsme zde také proto, abychom poradili, popřípadě odkázali na jinou odbornou pomoc, protože nám na vašich potřebách opravdu záleží.

Ještě jednou děkujeme za vaše 100% hodnocení a jsme přesvědčení, že vzniklé nepochopení jednoduše vyřešíme.

vedení Dumbylinek.cz