• nekomuniků, nemají tel. linku

poslali mě jiný výrobek, nežli jsem zakoupil, mnohem levnější a nechtějí to uznat.

Reakce obchodu dum-zahrada24.cz

zboží bylo zákazníkovi doručeno dne 04.04.2023 dle objednávky. Zákazník po více než měsíci od dodání zboží tvrdí, že objednal zboží, které ovšem v nabídce vůbec nemáme. Na každý e-mail zákazníka bylo prokazatelně reagováno.
    Tomuto jednání bohužel nerozumíme.

tým dum-zahrada24.cz

Dobrá komunikace a rychlé dodání.

Reakce obchodu dum-zahrada24.cz

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojena.

Pokud pro Vás můžeme ještě cokoliv udělat, neváhejte se na nás obrátit.

S přáním hezkého dne,

• nespokojen

u teto firmy si nic neobjednavejte od objednani do 8 dnu jeste mit nicnebudete ani dopravce do48 h nedoruci zasilku!!!

Reakce obchodu dum-zahrada24.cz

děkujeme za recenzi. Dostupnost produktu činí 5 pracovních dní, v tomto termínu byla Vaše zásilka odeslána, o odeslání jste byl informován spolu s číslem zásilky. Dostupnost je u každého produktu uvedena, více o termínech dodání naleznete záložce "vše o nákupu". Víkendy bohužel není možné započítávat do pracovních dní, přepravci o víkendy nefungují.

Mrzí nás, že jste tyto údaje pravděpodobně přehlédl.

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů jsme zde i nadále pro Vás.

Hezký den,

tým dum-zahrada24.cz

Rychlost dodání, kurník splňuje požadavky.

Reakce obchodu dum-zahrada24.cz

děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste s nákupem spokojen.

Nadále jsme zde samozřejmě pro Vás.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu dum-zahrada24.cz

děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste s nákupem spokojen.

Nadále jsme zde samozřejmě pro Vás.

• Zboží dorazilo
    • Chybějící části

• Obchodník bleskově vyřídil mou objednávku a asi do dvou dnů jsem měla zboží u sebe doma. Naprostá spokojenost, ještě jednou děkuji.

Zaslano jine zbozi, nez jsem si objednal u nich na e shopu. Objednama vyrivka za 20000, prisla jina o, tridu nizsi ktera se da vsude jinde koupit za 15000.Pri dotazu, zda se nejedna o zamenu byla odpoved ze letos se dela "jiny vzor" zbozi. Za me velke zklamani a nefer jednani. Nyni s nimi resim, zaslani zbozi ktere jsem si skutecne objednal nebo ponizeni ceny za o 5000.O vysledku budu informovat. Nicmene toto jednani s se mi nelibi a obchod nedoporucuji.

• přišlo jiné zboží, než jsme objednali,klamání spotřebitele, zatím nekomunikují, peníze ale už mají

• Milá a vstřícná komunikace
    • Zboží odpovídá popisu a obrázkům

Rychlé doručení i v období před Vánocemi. Doporučuji a rád se zase vrátím!

• Zboží úplný šunt, popis absolutně nesouhlasí
    • Komunikace s eshopem velice špatná
    • Nechtějí si vytvořit objednávku na svoz

Kdo si chce ušetřit hromadu komplikací a starostí, tak rychle pryč, asi nejhorší e shop co jsem v životě zažil. Vse předáno na ČOI

• komunikace
    • Největší nevýhodou obchodu jsou lidé, kteří napsali předchozí recenze

I přes níže uvedené recenze jsem se rozhodl objednat skleněné posuvné dveře 900x2050mm, kód produktu 026 (není uveden název na webových stránkách)
    Hlavní roli hrála cena, jelikož takové dveře se neseženou za 8990,- ale od jakékoliv firmy za 20.000,-
    Bohužel jsem se také trefil do dovolené tohoto obchodu, předtím mi nebyl telefon 1x zvednut, ale ... !!!
    Jakmile jsem se s paní spojil, vše probíhalo v naprostém v pořádku - komunikace v telefonu, vyžádal jsem si i technický výkres dveří - to víte, při rekonstrukci honíte každý centimetr a odpověď přišla vždy do druhého dne, max do dvou.
    Dveře přišly špinavé, jak si zde někdo stěžoval - tak je sakra otřu, ne :)
    Dveře z určitých úhlů jsou zelené - jako každé sklo, např. naše poličky v koupelně :)
    Dodací lhůta nebyla do druhého dne, asi jako když nakupujete na Aukru, kde jsou mimochodem recenze v pořádku, jelikož tam nakupují lidé, kteří jsou zvyklí na standardní komunikaci člověk s člověkem a dodací lhůty neřeší.
    Proto důležité upozornění na závěr... pokud jste zblblí a očekáváte, že Vám zelený mimozemšťan dodá všechno do druhého dne a přitom pošle 10 emailů o každém kroku, tak jděte do jiného eshopu a k tomu se ještě probuďte.
    Věřím, že pár zbylým, kteří ještě nemusím mít vše teď hned na počkání, recenze pomůže.

Úprava pár minut po té... Pozor na návod k dveřím, je jen v němčině a jako technický lajk bych je jen tak nesestavil, pokud bych neměl zdatného pomocníka. Takže opět pozor, nečekejte návody jako ze Švédska :)

• ušetříte za holiče,vlasy vypadají sami,a ten zbytek si už snadno vytrháte vzteky...
    • jinak absolutně nic
    • komunikace
    • arogance
    • neochota

absolutně nedoporučuji tento obchod, paní na infolince ( předpokládám že přímo paní majitelka) nepříjemná,na každý dotaz má milion výmluv,na email odpověděla až po 3 telefonátech a 10ti dnech, poté dalších 14 dní čekání,další dva telefony a další várka výmluv a lží. po měsíci proběhla konečně výměna zboži,samo sebou mě o ní infomoval až pán který zboží vezl. Horší jednání a komunikaci jsem ještě nezažil,takže nikdy víc!

• Před prodejem slibují vše
    • Otřesné jednání

Naprosto odrazující chování a neochota řešit potíže způsobené jejich přičiněním arogance a ignorance přecházející až v drzost. Hrozná zkušenost bohužel ne jediná, ale jistě poslední.

• reaguje rychle na objednávku
    • Zboží VELMI nekvalitní, dokonce špinavé od hlíny,i když dodáno v originální krabici. Lehátko z polyratanu má konstrukční vady,psala jsem prodejci,posílala fotodokumentaci,bez reakce na opakované emaily,nulová snaha věc řešit.. Důrazně nedoporučuji nákup!

Nedoporučuji!

Nedoporučuji, zboží přišlo bez návodu a ani tři týdny po telefonických a emailových prosbách a urgencích návod nepřišel. Skládat skleník bez návodu, je vskutku zážitek:( Recenze jsem si ke své škodě přečetla pozdě.

Před obchodem varuju a nedoporučuji ho !!! Objednaná postel o které tvrdili že ji mají skladem a budu mít do tří dnu. Postel stále neodeslaly ani po 8. dnech a slibech jak ji odešlou a s komunikací mají také problém. Nakupte jinde když bych si přečetl recenze obchodu dříve ani bych tam neobjednával

Šílené jednání, po žádosti o fakturu mě odkázali na obchodní pomínky. Nikdy více.

• Jednání obchodu
    • Zboží které prodávají
    • Vše!

Objednal jsem si v tomto obchdě zboží , které se po prvním zafoukání větrem naprosto zničilo. Volala jsem tudíž na prodejnu, že chci zboží vrátit, ale bylo mi řečeno, že to bylo kupované na IČO a tím pádem nemám nárok na odstoupení. Kupuji 90% věcí na netu na IČO, a nikdy se mi nestalo, že by mi někdo nevyhověl ve vrácení zboží. Oprava ani sleva na zboží poskytnuta nebyla! Ochota obchodu solidně jednat se zákazníkem zde neexistuje. NEDOPORUČUJI

• Kvalita zboží
    • Komunikace obchodu
    • Přijatelné ceny

Objednala jsem si v obchodě klec, jinde jsem jí nemohla sehnat, tato klec splňovala mé požadavky. Než klec přišla našla jsem recenze obchodu a měla jsem z toho opravdu strach. Ale když klec dorazila byla jsem nadšená. Klec je luxusní, ještě lepší než jsem očekávala. Jsem moc spokojená s komunikací (milá paní neměla jsem žádný problém jak je zde zmíněno), a kvalita výrobku jak jsem psala bez chyby. Já moc děkuji a těším se na další nákup. Obchod vřele doporučuji.