zboží bylo skladem, rychlé dodání, dokonale zabaleno, chybí možnost vybrat zásilkovnu

Dlouhé dodací lhůty.

• Rychlé dodání, kladné vyřízení vzniklého problému.

• cena výrobku
    • drobné povrchové oděrky

vcelku spokojen

• Bohužel žádná

Nerada hodnotím,ale rozhodla jsem se podělit s ostatními se zkušeností obchodu Dudu kids.Dostali jsme dárkem poukaz s platností 6 měsíců v hodnotě 1000 Kč.Bohuzel jsme ho při stěhování blbě založili a našli dva měsíce po splatnosti.S omluvou a prosbou zda by šel ještě využít,jsem byla přímo paní majitelkou odmítnuta s tím,že poukaz již není v systému.Podotykam,že systém si upravuje ona sama.Ani náznak snahy nám vyhovět.Takze doufám,že paní majitelce obohacení 1000 Kč pomůže v životě.Preji ji hodně úspěchů s takovým chováním.

Reakce obchodu Du*Du Kids...

Dobrý den paní Rybková,

děkujeme za Vaši recenzi. Jak sama uvádíte Váš poukaz byl již několik týdnů propadlý a měl půlroční splatnost.
    To, že jste ho založila při stěhování je pouze Vaše vysvětlení, ale 6měsíců se nikdo nestěhuje. Já jsem Vám při prvním telefonátu řekla, že nás to mrzí a že kdyby to byly 3 týdny po uplynutí splatnosti, tak Vám poukaz vezmeme, protože by byl stále evidován v systému, ale že měsíc a půl po splatnosti to již nelze.
    Řekla jsem Vám to mile a slušně. Za chvilku jste volala opět a to už jste byla nepříjemná a slovně mě napadala.
    Nevím jakou omluvu zmiňujete, jen jste řekla, že jste ho založila a našla až nyní.
    A co se týče peněz za poukaz, tak ty byly použity na nákup ohrádky pro ukrajinskou maminku, která neměla nic.
    A nevím, kde jste došla k informaci, že já jako majitelka nastavuji v systému splatnost poukazu, asi víte víc než já.
    Pro mne jste ukázka člověka, který svou nedbalost chce hodit na jiné a neváží si daru od kamarádů, protože to nebyly peníze v hotovosti, které by jste ocenila asi víc.

• vše na kočárek pasovalo, výborný obchod

dobrý obchod, rychlé doručení, přesnost a funkčnost ke kočárku, vše co jsme potřebovali. Takže spokojenost.

• Odborné poradenství. Rychlé vyřízení.

rychla komunikacia a este rychlejsie dodanie

• Moc milá paní prodavačka nám vysvětlila vše, co jsme potřebovali vědět ohledně kočárku a autosedačky. K tomu nám nabídla několik dalších možností, které lze ke všemu dokoupit.

Výběr kočárků v Kuřimi mě ohromil. Objeli jsme s manželem snad celé Brno a nevybrali jsme si. I přes to, že obchůdek nabízí cca 12 kočárků, tak bych si vybrala hned několik. Oproti obchodům, které jich nabízí třeba i 30. Ceny jsou taktéž báječné a přístup paní prodavačky bezkonkurenční. Děkujeme :-)

• Nechajú vás vytvoriť objednávku aj keď tovar nemajú na sklade

Objednávku jsem byla nucena zrušit z důvodu překážky na mé straně, o to více jsem byla velmi mile překvapena s osobní a velmi vstřícnou reakcí obchodu. V takovém obchodu budu vždy ráda nakupovat, i přes to, že zboží bude v jiných obchodech v nižších cenových relacích. Osobní přístup a ochotu maximálně oceňuji:-).

• Nelze platit kartou, ale zboží bylo odesláno ještě ten den, co jsem provedla platbu přes účet.

• Vělký výběr zboží, milý a ochotný personál

Opravdu velký výběr krásného zboží.
    Strašně milá a ochotná paní na Kuřimské pobočce. Informuje o dostupnosti zboží, popřípadě nabídne podobné, co je skladem
    Určitě doporučuji :)

Jsem velmi spokojen. Nemluvím česky a měl jsem otázku ohledně doručení. To bylo velmi možné prostřednictvím e-mailu v angličtině. Ještě jednou děkuji.

Rychlé dodání,100% kvalita produktu, komunikace s obchodem vynikající.

Zbytečně velká krabice na zabalení, jinak vše na 1*

Rychlá doprava, super komunikace. Děkuji !

• Rychlost vyřízeni

• Výborná komunikace.