potřebovala jsem doplnit autolékárničku a tento obchod jí měl za dobrou cenu

• Rychlost. Jediní, kteří nabízejí náhradní náplň do autolékárničky :)
    • -

• Přehlednost internetových stránek.
    • Nákup zboží z pohodlí domova.
    • Pokud není možné objednané zboží odeslat ihned, uvítala bych potvrzení o zaplacení objednávky předem.
    • Jinak žádné.

Obchod doporučuji.

• rychlý nákup, rychlé dodání
    • nevím o žádných

vřele doporučuji ostatním objednávat od této firmy....

• přehlednost
    • spolehlivost
    • nezapomínat dávat fakturu ke zboží, toto byl malý zádrhel, který byl okamžitě ke spokojenosti a rychlosti odstraněn,
    • ochota, vstřícnost paní na telefonu- chválím!!

kvalitní zboží
    spolehlivost
    vstřícnost pracovníků

• Dětská Zimní bunda Laura...byla hodně zlevněná,myslím z 1300 na 199 kča je uplně boží,krásná:-)

Doporučuju,pani byla po telefonu moc příjemná a ochotná

Obchod jako takový v naprostém pořádku,pouze jsem nebyla informována o termínu doručení zboží,což zkomplikovalo předání.

• Levne ceny
    • Jedine co me vsak nastvalo bylo, ze uvadi moznost platby kartou. Po prijezdu do kamenneho obchodu, ktery byl velice spatne oznacen nam bylo receno ze platba kartou neni mozna. To znamelo jit do bankomatu, zaplatit poplatek za vyber, stravit vyzvednutim vice casu. Kdybych to vedela, tak radsi objednavku zaplatim predem na ucet.

Mozna nekdy nakoupim i v budoucnu. Maji levne ceny. Oznaceni obchodu a klamave informace me vsak velmi zklamaly.

• - lze platit kartou!
    • - na žádné jsem nenarazil

- jeden z mála obchodů s dětským zbožím, kde lze zaplatit kartou!!
    - velký výběr zboží
    - zboží dorazilo v pořádku

• Velký výběr zboží, přehledně uspořádané.
    • Výborná komunikace, rychlé odeslání.

DOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu Dubísek.cz

Drahý kliente! Děkuji Vám moc za krásnou recenzi a budeme se těšit na Vaši další návštěvu :) S pozdravem, Váš Dubísek.cz

• ochota

všem doporučuji

Doporučuji!!!

• rychlost a kvalita

Reakce obchodu Dubísek.cz

• Skvělá komunikace obchodu se zákazníkem
    • Nevím

Doporučuji!

všem doporučuji,pěkné zboží i ceny,rychlé dodání

• slabší komunikace
    • dlouhá čekací doba na zboží (několik týdnů)

Reakce obchodu Dubísek.cz

Milá Kláro! Děkujeme za Vaše hodnocení! Vaše první objednávka byla bohužel stornována z důvodu nedostupnosti zboží, což nás samozřejmě moc mrzí. Vaše následná objednávka již byla vyexpedována během 2 dní :) tedy zásilka je již dávno u Vás doma a doufáme, že jste spokojena. Za komplikace s Vaší první objednávkou se moc omlouváme, s pozdravem, Váš Dubísek.cz