• Špatná komunikace
    • Velmi dlouhá dodací lhůta u zboží uvedeného skladem

Objednavala jsem v tomto e-shopu z důvodu, že prodejce uváděl na stránkách, že zboží je skladem a již další den je možno ho vyzvednout na výdejním místě, nebo doručit poštou.

Jelikož mi nedorazil po dvou dnech žádný email o tom, zda zboží odeslali, dotazovala jsem se jak to vypadá. Reakce byla, že zboží bylo odesláno.

Ale ani další týden se nic nedělo a u prodejce jsem se dozvěděla, že mi to odesílá přímo výrobce, což ve finále nebyla pravda.

Balíček dorazil po 15 dnech od objednání!!!!

První a poslední nákup u této firmy.

• dlouhá dodací lhůta

• Objednala jsem si zboží před 10ti dny a stále nedorazilo.
    • Kontaktovala jsem vás na email a nedostavila se mi žádná odpověď!

• vcelku dobré ceny
    • temer nulova komunikace, dodaci lhuty prilis dlouhe

ja uz bych zde znovu nenakoupila

• Přátelské ceny pro maminky na MD.
    • Lokalita.
    • Velká vzdálenost od ostatních částí Prahy.

• Nedodaní zboží ani po několika mesicich
    • nulová komunikace

Pridávám se k ostatním negativním recenzím. Kupující mějte rozum a VYHNĚTE se tomuto obchodu!

• zboží, které uvádí jako skladem 3ks nebylo ani za 14 dní expedováno
    • úvodní komunikace pro doplnění čísla pro kurýra sice proběhla rychle, ale následně už nereagují

rozhodně nedoporučuji... (viz negativa výše)

• - tři týdny objednané zboží, ani přes neustálé telefonáty nedodáno
    • - při storno objednávce nedokáží vrátit peníze, pořád samé sliby

Opravdu varuji, vyhněte se nákupu v tomto obchodě!!

• Kamenná prodejna, vstřícné jednání personálu
    • -

• Zbozi objednano tyden,bohuzel jeste ho nemam!

• nespolehlivost, nedodržování termínu, nedodržování zvoleného dopravce, ani nevědí co mají na skladě a co ne.
    • V recenzích jen samé výmluvy a házení viny na ostatní - měli by jste se zamyslet

Rozhodně nedoporučuji, s eshopem jsem byla velmi sklamaná, sázela jsem na kamený obchod s eshopem,že je to taková jistota. Jistota se nekonala, zboží jsem objednala, nikdo se 2 dny neozval třetí jsem to urgoval, odpoledne přišel email, zboží odesláno, pak byl víkend a v pondělí volal pán, že zboží nepošlou protože je rozbytá krabice atdddddddddddddd. Nabídl mi jiné zboží, s tím , že mi to pošle na emil, nic nedorazilo, předběžně jsem se telefonicky domluvili, on to bral za hotovou věc a tak zboží dorazilo ve středu. Nesázejte na spolehlivost, doprava do 24 hod. ani náhodou a ani dopravcem který jste si vybrali.

Reakce obchodu Dubísek.cz

Drahá paní Šašková, bohužel to co píšete zde v recenzi vůbec není pravda. Volali jsme Vám ihned, že jste objednala poslední kus zboží, který měl bohužel poškozenou krabici a vzhledem k možnosti, že by byl poškozen i obsah, jsme Vám telefonicky nabídli odeslání jiné barevné varianty zboží stejných parametrů, čili domluvili jsme se na zelené barvě motorky. Abychom stihli odeslání zboží ve Vámi požadovaném termínu, doručili jsme ho přímo z centrálního skladu dopravcem přes Českou Poštu, o čemž jsme Vás také telefonicky informovali. S pozdravem, Váš Dubísek.cz

• dodaci doba.

Reakce obchodu Dubísek.cz

Drahý kliente. Děkujeme Vám za recenzi. Co se týče dodací lhůty, došlo bohužel výjimečně k opoždění odeslání zásilek pískovišť Krab z našeho centrálního skladu, za což se Vám moc omlouváme. Podnikli jsme opatření, aby se tato situace již neopakovala :) Přesto věřím, že budete s produktem naprosto spokojen. S pozdravem, Váš Dubísek.cz

• velká ochota a vstřícnost

Jediný internetový obchod, který mi vyšel vstříc. V 17 hodin jsem objednala, na druhý den dopoledne doručeno. Tygr je nádherný za super cenu. Zachráněny tím byly jedny narozeniny. Děkuji moc!!!

• nekomunikují, po stornování !!!zaplacené!!! objednávky stále nemám peníze zpět

Nakoupila jsem, zaplatila a čekala dva týdny na nějakou reakci, po telefonickém upozornění stále nic, tak jsem objednávku stornovala. Sice mi přišlo potvrzení o stornování objednávky, peníze však NIKOLIV!!!
    Jediná komunikace s tímto obchodem je možná pouze zde přes hodnocení obchodu jinak nereagují.
    Jsem zvědavá, proč stále ještě nemám zpět své peníze, když storno objednávky proběhlo před více než měsícem (předpokládám, že se dozvím, že je to moje chyba nebo že by za to mohla tentokrát banka???).

• Bohužel jsem během tohoto "obchodu" na žádná plus nenarazila
    • bídná komunikace
    • zboží, které bylo uvedeno "skladem" nedostupné přes 2 měsíce
    • žádná info z e-shopu, co si nevytelefonuju, nevím

Objednávka uskutečněná 10.2.2015, ten samý den uhrazená, zboží při objednávce ozn. "skladem", doteď nemám zboží ani peníze zpět. Během celé doby objednání ani jediná zpráva z e-shopu, telefon zvedají jen někdy, během komunikace - když už se dovolám - jen samé výmluvy (vydržte do Velikonoc, ozveme se, vidím v pc že je naskladněno, už přijel kamion...), objednávka nakonec po vzájemné dohodě zrušena - objednané zboží mám už dávno doma z jiného e-shopu, tak asi tak velký problém s dodáním není... - a na vrácené peníze už zase čekám 14 dní!!! Poslední email zaslaný před pár dny zase bez odpovědi!!! Nedoporučuji, horší zkušenost s e-shopem zatím nemám!!! A jsem zvědavá na další výmluvy...

Reakce obchodu Dubísek.cz

Dobrý den paní Vlčková. Za vzniklou situaci se Vám velice omlouváme, bohužel byla způsobena naším dodavatelem, který se v této objednané položce ukázal jako nespolehlivý a ač nám zboží neustále sliboval, nakonec nám ho bohužel nedodal. Váš dobropis již byl v pořádku proplacena měla byste již nyní mít peníze zpět na účtu :) Děkujeme za pochopení, s pozdravem, Váš Dubísek.cz

• Za 10 dnů jsem neobdržela odpověď na své dotazy. Objednávka je zaplacena, přesto stále nemám žádné zprávy o termínu doručení.

Reakce obchodu Dubísek.cz

Milá Klientko! Moc se omlouváme za nedorozumění. Vaše objednávka je již téměř připravena k odeslání, jsou v ní některé produkty, které mají uvedenou delší dodací lhůtu až 14 dní. Na Vaši zprávu jsme Vám odpovídali ihned, tedy prověříme, zda-li není uveden špatný kontaktní email a budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. S pozdravem, Váš Dubísek.cz

• výborná komunikace
    • zatím nemohu posoudit

přehledné uspořádání zboží, velmi ochotný a vstřícný personál

• Rychlé reakce a perfektní servis
    • špatná dostupnost pro osobní vyzvednutí

Rychlé reakce a perfektní servis
    sympatická obsluha

• pokud chcete své zboží a peníze někdy vidět, tak tady nenakupujte!

POZOR NEDOPORUČUJI,objednávka z 3.2.2015 stále nevyřízena,nemám zboží ani peníze. Nejprve jsem čekala na naskladnění, dodavatel jim zboží nedodal, teď se domáhám vrácení peněz přes 3 týdny, obchod přestal komunikovat přes emaily a přes telefon jen plané sliby. Podvodnici !!!!

Reakce obchodu Dubísek.cz

Drahá Ireno! Vaš dobropis byl již dávno před napsáním této recenze uhrazen. Bohužel problémy s dodávkou zboží nebyly způsobeny námi, ale dodavatelem zboží, tedy bohužel za špatnou dodávku nemůžeme. Nabízeli jsme alternativy zboží, ale ty jste nechtěla. S pozdravem, Váš Dubísek.cz