• 0 0 0k

Před cca týdnem a půl jsem objednávala barvu, nic nedorazilo...

Reakce obchodu DSK stavebniny s.r.o.

Vaši objednávku jsme přijali dne 23. 9. 2022 9:59. V objednávce jste vybrala Osobní odběr v Mnichově Hradišti. Ještě tentýž den 23. 9. 2022 v 11:37 jsme objednávku vyřídili a e-mailem Vás informovali, že je připravena na provozovně a můžete si ji vyzvednout. Aktuálně je již 9. den připravena na naší provozovně v Mnichově Hradišti. Nerozumíme tedy důvodu udělení negativního komentáře.

DSK stavebniny

Objednávku jsem udělal před 8 dny, zatím nic...... .

Zboží mi nenechali za nabízenou cenu, chtěli téměř dvojnásobek původní ceny. Chápu, že vápno podražilo, ale proč tedy neupraví cenu na webu, abych tam zbytečně nejezdil?!

Reakce obchodu DSK stavebniny s.r.o.

velice se omlouváme za nepříjemnost, která vznikla u jedné položky z Vaší objednávky. Bohužel v aktuální době prakticky každý dnem dostáváme od dodavatelů aktualizované ceníky a informace o zdražování. Přeceňování různých druhů zboží tak probíhá prakticky nonstop a naši zaměstnanci se snaží vše přeceňovat v maximální rychlosti a i přesto tato nepříjemnost občas nastane.

Podle našich informací Vám byly nabídnuty cenově nejpodobnější alternativy od jiných výrobců, které jste bohužel odmítl. Velmi nás mrzí, že obchod nakonec neproběhl, ale příště jistě vše proběhne k Vaší plné spokojenosti.

DSK stavebniny

Po týdnu se mi nikdo neozval a já po telefonické domluvě říkali že pride do týdne že stimmam počítat a po týdnu a půl zase nic žádná zpráva!!!

• Fotka neodpovídá produktu
    • Nepříjemná prodavačka na pobočce v HK
    • Jiná kvalita produktu než je na obrázku u objednaného produktu

Objednané zboží neodpovídá obrázku na které je drážkovač s plastovou rukojetí ve žluté barvě a jiné kvalitě (na obrázku je produkt jako od značky Ytong)- samozřejmě vím, že není v popisu napsané, že je to značka Ytong, ale vypadá tak a proto jsem jej objednal. Při vyzvednutí mi byl předán drážkovač, který lze zakoupit o 100,- méně v jiném obchodě - (obyčejný kov s dřevěnou naraženou rukojetí). Když jsem se zeptal prodavače, zda se nejedná o chybu, protože by drážkovač měl vypadat jinak, tak mě odkázal na prodavačku, která byla absolutně arogantní a nepříjemná. Hned po mém dotazu mě odsekla, že toto je jediný drážkovač, který prodává a sdělila mě, že za dobu působení ve firmě žádný jiný drážkovač neviděla a toto je ten, který jsem objednal. Připadal jsem si jako blbec, který asi nepozná produkt, který si objednal a sdělil jsem ji, že se jedná o něco jiného než je na eshopu.. Na to mi bylo řečeno, že to nebude řešit a řekla kolegovi, který mne přijímal, aby to semnou dořešil.. následně někam odešla. Jelikož se kolega choval slušně, omluvil se a já jsem produkt nutně potřeboval, tak jsem si jej vzal a odešel. Kdyby se ke mě prodavačka chovala alespoň trochu slušně, tak psát recenzi na produkt za bezmála 250 Kč nebudu, ale po této zkušenosti jsem chtěl něco napsat. Teď už aspoň vím, kam nechodit.

Reakce obchodu DSK stavebniny s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že máte špatnou zkušenost s návštěvou naší pobočky v Hradci Králové.

Na základě Vaší recenze jsme obrázek vyměnili za ten, který odpovídá skutečnému produktu.

Co se týče obsluhy na prodejně, tak se tento incident stal bohužel v době, kdy byla polovina personálu v pracovní neschopnosti a bylo potřeba narychlo zavolat záskok. Ten ale bohužel nezná kompletně sortiment této provozovny. Pochopitelně to ale neomlouvá neprofesionální přístup obsluhy, za který se Vám omlouváme. Přijali jsme taková opatření, aby se podobný přístup neopakoval ani v takovéto mimořádné situaci.

Doufáme, že nás znovu navštívíte a vše už proběhne, jak má k Vaší spokojenosti.

DSK stavebniny, Hradec Králové

• Po deseti dnech mi sdělili,že mi zboží nedodaj

Reakce obchodu DSK stavebniny s.r.o.

objednal jste zboží, které nebylo v době objednávky skladem a bylo u něj uvedeno "Pouze na poptávku". V těchto případech je nutné ověřit dostupnost u dodavatele, kde nám bylo sděleno, že výroba uvedeného produktu byla z kapacitních důvodů dočasně pozastavena. Ihned poté jsme produkt z e-shopu stáhli.

Omlouváme se za vzniklou nepříjemnost. Při další objednávce již jistě proběhne vše k Vaší plné spokojenosti.

DSK stavebniny

Slíbili mi nabídku a nic nepřišlo

• Po dvou týdnech od objednání zboží stále nedorazilo. Pokud nepřijde do zítra, objednávku stornuji. Toto jsem ještě nezažil!!!

Vážený zákazníku,

s Vaší kritikou nesouhlasíme. Z naší strany proběhlo vše tak, jak mělo.

V objednávce jste vybral „Doprava na stavbu“, kde bylo nejprve nutné nacenit dopravu do Vámi vybrané lokality. V den objednávky Vám bylo na uvedený e-mail zasláno nacenění i s touto dopravou, na něž jste nereagoval. V následujících dnech jsme se Vás snažili několikrát telefonicky kontaktovat, ale nebral jste telefon.

Zboží pro Vás bylo po celou dobu připraveno na našem skladě a čekalo se jen na Vaše odsouhlasení.

Aktuálně je objednávka po telefonické domluvě potvrzená a proces je již spuštěn.

DSK stavebniny s.r.o.

• blízkost obchodu
    • vysoké ceny

betonová dlažba 281,-Kč
    stejná v OBI 216,-Kč

• obchod má jiné ceny než v eshopu
    • v eshopu na pobočce 0 ks , skutečnost mnoho ks
    • jeden druh zboží mnoho výrobců ( ztracené bednění různých výrobců nepasuje do sebe ) pokaždé vám vydají něco jiného

Parodie na eshop, objednáte zboží v eshopu za přijatelnou cenu , ale vzápětí vám přijde objednávka za jiné ceny.
    Nejlepší si dojet na pobočku a domluvit se přímo s prodavačem.