• Neurcita dodaci doba, zbozi udajne je skladem, ale zatim nebylo predano prepravci. Na email, kde se ptam, kdy zbozi prepravci predaji, firma neodpovida a telefon cely den nikdo nebere a zmeskane hovory nevraci.

Dodaci doba moc dlouha a obchod nekomunikuje a telefon neberou a neni mozne nechat vzkaz.

Bez problémů

doručeno v pořádku. rychle a vše co blo požadováno.

Objednal jsem 14.12. vosk na vousy, před Vánoci - celkem rychle zásilka dorazila. Jenže v ní nebyl vosk ale balzám. Do obchodu jsem se nedovolal před Vánoci, mezi svátky, po Novém roce, naposledy jsem zkoušel dnes. Nereagují ani na mail, který jsem poslal mezi svátky. V minulosti jsem zde objednal a vše bylo v pořádku. Nyní bych ale obchod nedoporučil.

rychle dodani,dobra komunikace

• Doručena nekompletní zásilka. Na upozorňující e-maily nebo reagováno. Fakt už nikdy.

• 0

• Zboží, které jsem potřeboval, rychlé vyřízení objednávky, možnost vyzvednutí v Zásilkovně.

Rychlost dodání, komunikace na jedničku.

• rychlé doručení, dobrá informovanost o stavu zakázky, pěkné balení
    • Přišlo mi něco jiného než jsem si objednala. Nicméně zboží bylo též pěkné, tak jsem nic nevracela.

S obchodem bych byla spokojena, kdyby přišlo to, co mělo. Stát se to může, tak je těžké říct, zda bych obchod doporučovala. Já již cítím ztrátu důvěry a pro jistotu bych volila jiný obchod s podobným zbožím.

Pěkny výběr v tomto sortimentu.

Velmi příjemná a milá komunikace,
    rychlé dodání zboží .
    dobré ceny

• Výborná komunikace a podpora českého výrobce

Obchod jen doporučuji, bezproblémová komunikace, i když objednané šle mi přišli bez knoflíků, i hned jsme se domluvili na kompenzaci. Nejhlavnější je podpora českých výrobců :)

• rychlé doručení
    • dobrá komunikace

• Rychlé jednání
    • Dobrý výběr zboží
    • Rozumné ceny

• Super přístup
    • Vše proběhlo hladce
    • Zásilka nebyla doručena v uvedením termínu, kdy jsem ji potřeboval, ale to je z části vina dopravce.

Bohužel jsem musel obchod zrušit, ale přístup prodejce byl super. Nemusel jsem se o nic starat.

Dobrý den, Pepi,

děkujeme za váš nákup a hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás motivací dále pokračovat v naší práci. Mrzí nás, že tentokrát to nedopadlo a věříme, že jsme se neviděli naposled.

• Rychlá reakce

Dobrý den, Jardo,

• zboží dorazilo
    • delší doba dodání

Reakce obchodu Dr. Woody

děkujeme za váš nákup a hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás motivací dále pokračovat v naší práci. Na délce dodání jsme v poslední době hodně zapracovali a snížili ji.

• Přehlednost
    • Spolehlivost
    • Široký sortiment pro gentlemany :-)

Koupil jsem si perfektní cedrové napínáky od Brexley, se kterými jsem velmi spokojen. Vzápětí jsem si musel hned objednat o téže značky krém na boty a kartáče na moje botky. Díky Dr. Woody. ;-)

Dobrý den, Petře,

tým Dr Woody

Snad nějaká nesrovnalost s webem e-shopu, peníze odešly, ale žádné vyrozumění na email, den, týden, nic. Tak jsem zavolal přímo majiteli. Napínáky do bot měly zpožděnou dodávku do obchodu ze zahraničí. Nakonec dorazily. Úhledně a kvalitně zabalené, nádherná vůně cedru, chvíli jsem čekal, ale stálo to za to, jsem spokojený. Příště to bude určitě rychlejší.