Zboží ještě nedorazilo

• katastrofalni, neprijemna a falesna komunikace ze strany predstavitelky obchodu. byla jsem v soku. radoby "jak vam muzu pomoct", bylo ve skutecnosti "vubec me ty a tvoje objednavka nezajimaji". takovou fales jsem dlouho nezazila. sama jsem ji musela "srovnat", aby si uvedomila, ze jen nici povest a silu firmy, kde "pracuje".
    • opakovane jsem se snazila s obchodem zkontaktovat telefoniciky, po dobu tydnu, a nikdy mi nebyl telefonat zvednut. A pouze jednou, naposledy, mi slecna zavolala zpet. obchod, ktery nekomunikuje se okolim, velmi brzy pujde pod kytky. a uprimne, v tomto pripade, by to bylo skutecne zaslouzene. pokud by takove osoba pracovala v me firme, ma padaka do 1 hodiny. na tvrdo. skryta pritez, ktera jen odvadi klienty. a ty, co si svou cestu prodrali k obchodu i pres toto vsechno, pak stejne odradi ve finale taky svou neochotou a skrytym spatnym servisem, zamaskovanym "peknouckym hlaskem". u vas jiz nenakupuji. cekala jsem vice nez beznou sluzbu a pristup a nasla jsem zcela pod jakymkoli dnesnim beznym levelem prace.