• Rychlost a vše OK

Vše v pohodě a rychle

Reakce obchodu drogerko.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení naší online drogerie. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni a tak nás taková zpětná vazba vždy potěší. Věříme, že se stanete naším věrným zákazníkem.

Zajímavá nabídka, příjemné ceny

• Dobré ceny

drogerko.cz

Nemám zkušenosti, nakupuji poprvé.

drogerko.cz

Využila jsem k nákupu poprvé a velká spokojenost

Celkově spokojen.

Dobrý den Bohuš,

drogerko.cz

Našla jsem, co jsem hledala, takže spokojenost.

drogerko.cz

• nedorazila faktura za zboží

Dobrý den Lors,

děkujeme za vaše hodnocení naší online drogerie. Stačí, když nás kontaktujte emailem a dopošleme Vám fakturu. Zřejmě jde o technický resp. logistický omyl. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni a tak nás taková zpětná vazba vždy potěší. Věříme, že se stanete naším věrným zákazníkem.

• Spokojenost.
    • Žádná.

Celková spokojenost.

drogerko.cz

První objednávka, spokojenost s dodávkou, nevýhoda delší dodací lhůta.

drogerko.cz

Bylo by fajn, kdyby bylo více zboží skladem. Jinak super, rychle dodání a kvalitně zabalené.

Reakce obchodu drogerko.cz

děkujeme Vám za vaše hodnocení. Neustále se snažíme pracovat na zlepšení našeho zásobování a rozšiřování sortimentu, abyste byli vždy maximálně spokojeni.

• Velmi spokojená s obchodem

Naprosta spokojenost.

drogerko.cz

• Sehnala jsem to co jsem jinde nemohla koupit
    • Jedině snad, že faktura je v eurech

děkujeme Vám za vaše hodnocení.
    Na nesrovnalostech ve faktuře jsme již zapracovali, do budoucna by to mělo být v pořádku.

drogerko.cz

Zakazka byka rychle vyřízena,velka spokojenost

děkujeme Vám za vaše hodnocení.
    Věříme, že se můžeme těšit na dalšího věrného a spokojeného zákazníka naší online drogerie.

rychlé doručení, kvalitně zabalené

Reakce obchodu drogerko.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu. Těší nás, že jste spokojena s rychlostí doručení i balením :)

Natálie z drogerko.cz

Obrázek na webu neodpovídá skutečně dodanému zboží. Ve výsledku dostal jsem stejné zboží jako v obchode vedle, akorát několikanásobně draž.
    Taky lhali ohledné dopravy. Za naúčtovanou "dopravu kurýrem" zboží poslali Českou Poštou.

Reakce obchodu drogerko.cz

děkujeme za napsání. Omlouváme se za problém, který vznikl technickou chybou a výpadkem některých fotek po spuštění e-shopu. Fotky produktů se snažíme aktualizovat, avšak v Rakousku/Německu výrobci mění obaly/objemy produktů dost často.
    Jelikož se jedná o kvalitní zboží vyráběné pro západní trh, tak kupř. prací prostředky jsou cenově o trošku dražší než v klasických kamenných drogeriích, ale kvalita je nesrovnatelná (prací schopnost, vůně). Zákazník mě proto na výběr, co upřednostní.
    Ano, pro dopravu kurýrem využíváme kurýrních služeb od České pošty.
    Doufáme však, že přesto jste byl s objednaným produktem spokojen.

Natálie z drogerko.cz