Obchod objednávku potvrdil a po několika dnech zrusil celou objednávku s odůvodněním špatně nastavených cen. Za to,jak si nastaví ceny, jsou odpovědní. Nedoporučuji- ztráta času.

• Zboží zatím nedorazilo. Bylo objednané 21.5. Stále mi chodí jen email se zněním že moje objednávka se vyřizuje.

Od 21.5. mi chodí jen email že se moje objednávka vyřizuje a pořád nic.

Jsem velmi nespokojen, obchod stornoval objednávku a nesplnil tak kupní smlouvu.

• Je to podvodný eshop žádná výhoda není

Objednané zboží ze 3.4.2023 k dnešnímu datu 18.4.2023 nedorazilo, ačkoliv bylo skladem.
    Komunikace ze strany obchodníka o termínu doručení zboží, nebo vrácení peněz - žádná reakce, nikam se nedovoláte, nikdo s vámi nekomunikuje.
    Jsou to zloději.

• zatim nemam zbozi ani penize ktere jsem poslal obratem, pani mi jen napsala ze cekaji na dodani zbozi.
    • nemam slov!!!

• dobře zabalené zboží, vše doručeno v pořádku

nikde na stránce jsem se nedozvěděla, že kupuji prací gel pár dní před expirací (za plnou cenu) - obal špinavý, zaprášený, zažloutlý, obchod na reklamaci nereaguje

• žádná
    • Ohromnou a odstrašující nevýhodu tohoto podivného, hlavně neseriozního e-shopu shledávám v tomto: 27.11. zboží objednáno a uhrazeno, do dnes, tj. k 04.12., vyjma jedné zprávy od e-shopu, že nestíhá, e-shop nadále nekomunikuje, zboží nedodal, nemám ani avizo od kurýra. A peníze tento neschopný e-shop taktéž nevrátil. Takže nemám ani zboží, ani peníze, a nikdo se se mnou prostě nebaví, jakoby to bylo úplně normální!!!

Neseriózní e-shop, po negativních zkušenostech doporučuji se mu vyhnout a objednat jinde.

• Poslali jiné zboží,než jsem objednal
    • zboží stále nedorazilo, dlouhá doba dodání i po urgenci

• Nevím žádné výhody.Objednávku jsem udělal poprvé
    • Dlouhá čekací doba,takhle se čeká když jsou Vánoce
    • Zboží co máte v ponuke by mělo být u vás na centrální sklade a ne aby to bylo objednáno k vám a pak k zákazníkovi!!!!

• výhodná cena
    • nedodržení dodací lhůty, žádná komunikace

• Rychle vyřízená objednávka.
    • Zboží dobře zabaleno.
    • Přehledné stránky obchodu, snadný nákup.
    • Vonný vosk Lemon Lavander byl rozbalený. Svrchní obal stržený do poloviny. Zřejmě chtěl někdo vědět, jak voní. Rozhodla jsem se nereklamovat vzhledem k nízké ceně zboží (znamená to více práce jak čehokoliv jiného) a již příště neobjednávat.

Reakce obchodu Drogerie v akci

omlouváme se za komplikace. Prosím napište na [email protected] email a společně situaci vyřešíme ať už dodatečnou kompenzací a nebo výměnou zboží.

S pozdravem,
    Tým Drogerievakci.cz

Svíčka byla poškrábaná bod víčkem.
    Jeden vosk v balíčku chyběl.

S pozdravem,
    Tým Drogerievakci.cz

• nemá
    • špatně zabalené zboží určené k přepravě

nenakupujte

Reakce obchodu Drogerie v akci

Dobrý den, naše zboží bylo zabaleno vhodně, chyba se stala nepřiměřenou manipulací při přepravě. Bohužel, občas se to stává. I tak děkujeme za Váš názor.
    Tým drogerievakci.cz