• výhodná cen/balení

• Potraviny, které nejsou v ČR k sehnání (v mém případě např. x nových příchutí ovocných přesnídávek Hipp) - ve větších skleničkách, za nižší cenu

Po prvním nákupu mohu doporučit, u mě proběhlo vše hladce

• Nabízí sortiment, který se v ČR nedostane, převážně v oblasti dětské vyzivy
    • Po přečtení "slabin" dle hodnocení jiných uživatelů me překvapilo, ze si zákaznici stěžují na dodací lhůtu. Je vidět, ze lidé, ačkoliv je na to upozornovano všude v mediich, si nečtou podmínky/pravidla dodání/objednání. Takže určite bych slabinu dlouhé dodací doby, kterou ostatní vytýkají, nehodnotila jako minus pro obchod, ale minus pro zákazníky obchodu. PROSTE JEN CTETE OBCHODNÍ PODMÍNKY.

Jsem velice spokojena, jak s komunikaci s obchodem, kdy jsem dostala témeř okamžitou reakci na platbu, tak i s dodanym zbožím. Přišlo naprosto v poradku, skvěle zabalené a v porovnání s ostatními e-shopy, dnes již nadstandardní přístup k zákazníkovi. Dekuji. Po prvním nákupu doporučuji. Určite nakoupim znovu.

• široký sortiment výrobků

spokojenost

• Kvalitni potraviny bez osobniho zajezdu za nakupem.
    • O

Doporucuju, vyplati se.

• Dovoz potravin a drogerie z Německa ve výborné kvalitě.
    • Nákup v dané termíny. Musíte si počkat.

Výborná komunikace, skvělé zboží, jen si musíte počkat a nebo nakoupit před daným termínem nákupu.

Velky vyber zbozi, delsi dodaci lhuta, spokojenost

• přístup, rychlost, cena
    • -

Doporučuji.

• Je jediný, který nabízí zboží, o které jsem měla zájem.
    • Zboží nemá na skladě, ale patrně ho jezdí nakupovat dle objednávek. S tím pak souvisí dlouhá dodací lhůta a skutečnost, že jsem si objednala 15 čajů a dostala jsem pouze 13. Obchod se ale neprodleně omluvil a přeplatek mi okamžitě zaslal zpět na účet, což jim slouží ke cti.

Reakce obchodu Drogerie a potraviny z Německa

Dobrý den paní Čechová, reaguji na Vaši připomínku. Stačí si přečíst úvodní stranu e-shopu, podklady k platbě a především podmínky prodeje. Pokud Vám přijde dodací lhůta dlouhá, kdy bylo zboží odesláno 1 pracovní den po termínu nákupu, tak k tomu není co říci...

Kopíruji z podmínek prodeje:

1) Veškeré zboží na našich stránkách je na objednávku, dovážené z Německa. Žádné z uvedené zboží není skladem! Termíny nákupů, které jsou uvedeny minimálně měsíc dopředu najdete v albu „Jak nakupovat“.

11) Pokud Vámi objednané zboží nebude v obchodě k dostání, bude Vám vrácena uhrazená částka zpět na Váš bankovní účet, popř. složenkou nejpozději do 5-ti pracovních dnů od termínu nákupu. Příkazy zadáváme v den kompletace a odeslání balíků. Odesíláme v rozmezí 2-5 pracovních dnů od termínu nákupu.

Přeji Vám krásné a pohodové Vánoce :-)
    Jitka Hovjacká

• Výhodou je objednání zboží, které tady v ČR není dostupné
    • nenašla jsem žádné

S nákupem jsem byla maximálně spokojená,byl to můj první nákup a určitě ne poslední.

• Rychlá komunikace

Velmi doporučuji

• osobní převzetí
    • velmi rychlé dodání

vše přehledné, hezky nafocené. Zboží levnější,krásně zabalené. Moc děkuji

• všechno perfektní

Jeden z mála obchodů,kde je supr komunikace,zboží přišlo ještě dřív než mělo a já určitě tu budu nakupovat i nadále a budu doporučovat svým známým.

Perfektní služba,děkuji.Baldíková

prostě super

• zatim mohu pouze konstatovat ze jsem zbozi objednala zaplatila a nic noebdrzela.

Dobrý večer paní Solfronková,

pokud si objednáváte zboží, je vhodné prostudovat podmínky prodeje, příp. minimálně přečíst podklady k platbě. Napsat neoprávněný negativ je celkem hezké :-) Na Váš dotaz jsem Vám obratem odpovídala, dnes ještě doposílala informace o odeslání balíku. Když se jede pro zboží 17.11., což bylo předem vypsané na úvodní straně e-shopu, tak jsme neporušili jedinou věc z obchodních podmínek - zboží odesíláme do 2-5 pracovních dnů. Dnes jsme balíky odesílali, a tím pádem byly odeslány 3 pracovní den od termínu nákupu. Je skutečně dobré předem číst... Přeji krásný zbytek dne.

S pozdravem Jitka Hovjacká

• výborná komunikace
    • precizní balení
    • dobré ceny
    • zboží, které v čr nekoupíte
    • mohli by využívat pobočky Zásilkovny - je jich víc, než Úloženky a jsou levnější

nakupuji zde pravidelně a vždy VELKÁ spokojenost!!!

Dobrý večer,

velmi děkuji za hodnocení a Váš názor. Zásilkovny jsme zkoušeli využívat v minulosti a bohužel se nám toto neosvědčilo. Děkuji za pochopení.

• nabízí za přijatelné ceny zboží, které se v ČR nedá sehnat

Nakoupila jsem v tomto obchodě poprvé, nejdříve jsem se obávala platby předem, ale nebylo proč. Paní Hovjacká je naprostý profesionál, komunikace s ní je rychlá a bezproblémová. Německé zboží bylo dokonce opatřeno českým překladem složení, což se mi dosud nestalo při nákupu z Německa. Takže za mě zatím spokojenost a budu se k nakupům v tomto obchodě vracet.

• Možnost získat jiné druhy zboží než jsou k dostání v ČR.

Zboží a informace o něm jsou nabízeny přehledně a srozumitelně a odpovídají reálu. Komunikace s obchodem je výborná.
    Zboží je dodáno perfektně zabezpečené proti poškození.
    Rozhodně doporučuji všem, nezaznamenala jsem sebemenší zádrhel.