• Žádná komunikace, pořád vypnutý telefón, ne odpovídají ani na žádné otázky e-mailem

NE DOPORUČUJI tento obchod.
    Takovou komunikace jsem ne zažila s žádným internet obchodem.
    Za týden po tom, jak jsem objednala prací prášek, jsem ani ne dostala potvrzení o platbě. Po 2 dní čekání jsem zavolala ne uvedené na internetu telefonní číslo - vypnuté. Zkusila jsem volat několikrát denně, a také jsem psala dopisy e-mailem. Žádná odpověď. Když už uběhlo více než týden, a už byla odhodlaná jit na policii,dostala jsem e-mail, že konečně zboží bylo odesláno. To ale ještě není všechno překvapení... Objednala jsem prací prášek XXL 7,5kg, 2 krabice, a dostala jsem 2 krabice XL 6,5kg. A zase žádná odpověď ani na zavolání, ani na email.

• Obchodník nereaguje na e-maily ani nezvedá telefony
    • Zaplacené zboží nebylo dodáno

Zaplacené zboží mi nebylo doručeno. Obchodník nereaguje na e-maily, ani nezvedá telefony.
    Rozhodně DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!! Jedná se o zloděje!

Tato transakce byla špatný vtip. Ve středu 9. února jsem objednala celkem 5 ks barev na vlasy a rovnou objednávku zaplatila převodem v rámci stejné banky, takže platba musela být na účtu obchodníka prakticky okamžitě. Pak se pět dní nic nedělo a v pondělí 14. února mi dorazil email v následujícím znění:
    Dobrý den Vážená paní J....á, moc se omlouváme zboží Vám nemůžeme zaslat, (Revia Barva na vlasy No.01 - 4ks a Revia Barva na vlasy No.02 - 1ks) z důvodu vyprodaní. Platbu 328,-Kč smě Vám vrátili spět na Váš bankovní účet.
    S pozdravem Marková
    Drogerie-Katka.cz

Odepsala jsem jak je to možné, když objednané zboží je stále na jejich webu dostupné, ale už jsem žádnou další odpověď nedostala. Alespoň že platba zpět dorazila, ale ani tak si takhle nepředstavuju dobrý obchod!