• po zaplacení zboží obchod přestal reagovat na mé dotazy emailem i telefonicky, kdy mi bude zboží dodáno.

Reakce obchodu DrobnyObchod

doba odeslání většinou trvá 3-7 dní a dodání 10 až 30 dní (max 60dní) Máme to všude na stránkách. Po týdnu nemůže nic dojít.
    Objednávka je odeslaná a měl vám přijít sledovací kod.

• rychlost a přesnost

• Nic nepřišlo

Reakce obchodu DrobnyObchod

když jste objednávku nezaplatila. Tak nemohla ani přijít.

DrobnyObchod.cz

Legracni, ze formular k hodnoceni prijde driv nez vubec dorazi zbozi. Zatim nedorazilo ani po deklarovanych 25 dnech.

Reakce obchodu DrobnyObchod

bohužel u vaší objednávky při sledování je psané (Vaše zásilka byla úspěšně doručena.) Šla 21 pracovních dní. Je v termínu 25 pracovních dní.
    Jestli se tak nestalo, prosím kontaktujte nás na email a pokusíme se to vyřešit.

Ohledně formuláře na heureka. Ten bohužel chodí vždy dříve, nelze změnit.

DrobnyObchod.cz

Všechno proběhlo v pořádku, jsem spokojený zákazník Sice i když bylo napsáno , že je 5 ks skladem, dorazila klávesnice po 14 dnech. Ale jelikož je blázince před Vánocemi a vláda jednou obchody zavře a otevře, jsem spolojen.
    Vřele doporučuji Všem

• Okamžitá reakce, vstřícnost, extra rychlé doručení, maximální spokojenost. Díky!

Doporučuji, vše OK.

• Vše bez problému.

• Spolehlivist

• 0
    • 0

K čemu je takový obchod? Objednají pro vás telefon z Číny, cenu vynásobí 2x a to je vše...

• Long shipping times

Reakce obchodu DrobnyObchod

dodání je až 25 pracovních dní, s tím jste musel být seznámen. Je to psané skoro všude na našich stránkách. Většinou to trvá max 3 týdny. Ted' i 5 týdnů, nelze urychlit. Za to bohužel nemůžeme, pokoušíme se aby to dodavatel co nejrychleji odeslal.

DrobnyObchod.cz

• Zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu DrobnyObchod

doba dodání je až 25 pracovních dní. Kde to máme psané skoro všude.
    U vaší objednávky - dodavatel nemá na skladě kus zboží co jste si objednala. Jak bude mít, hned odešle. Případně lze ještě zrušit objednávku a vrátit platbu, zda zboží neodeslal dodavatel.

• Dodací lhůta

Naprosto hrůzná zkušenost s tímhle obchodem. Vyhněte se mu raději obloukem.

Reakce obchodu DrobnyObchod

nevíme o jakou objednávku se jedná. Ted od ledna se bohužel dodací lhůty prodloužily.

• Tovar nebol doručený
    • Na e-mail ani telefón nikto nereaguje

Kód objednávky 794086813 - zadané 2019-04-28
    Napriek tomu, že na webe je uvedené, že obdržali platbu a tovar bol odoslaný 5.3.2019 do dnešného dňa tovar nebol doručený. Na e-mail som nedostal žiadnu odpoveď, Telefón nikto neberie.

Reakce obchodu DrobnyObchod

bohužel vaše emailová stránka šla do spamu. Tak se nic neukázalo, jinak by se odpovědělo. Ted jsme dali k ní výjimku a odepsali jsme vám.
    Jak je psáno u produktu a všude, doručení je až 25 pracovních dnů. Zásilky se neztrácejí, když se stane tak zásilku vždy zaplatíme zpět a nebo necháme poslat znova. Podle zákazníka.
    Koukl jsem na vaší objednávku u které nemáte sledování. Dodavatel dává u ní maximální doručení do SK 22.6.2019. Pokud to té doby nedojde, lze vrátit platbu nebo nechat odeslat znova.

• Přehled
    • Hrozně moc zboží
    • zatím jsem nenašla nic negativního

Už párkrát jsem si objednala na tomto šopíku zboží a mohu pouze jen doporučit.

• komunikace

za mě vše v naprostým pořádku

• Přehledné WWW stránky
    • Super komunikace
    • Kvalitní zboží

Koupil jsem již vícekrát a vždy bylo vše v pořádku, tak nyní dávám doporučení na obchod. Doporučuji všem

• Hodně věcí
    • rychlá a ochotná komunikace
    • velice dobré ceny

Vše proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit zatím žádné nedostatky. Děkuji.

• široký výběr zboží
    • dodání

Objednal jsem 31.1. zboží v hodnotě přes 1600kč a zaplatil předem, jak uvadí dodavatel do 25 dní přijde- nepřišlo.
    Na dotaz co je s moji objednávkou dne 26.2. mi bylo tentýž den odpovězeno že zásilka byla zrušena dodavatelem.
    Od toho dne nikdo nereagoval na mail ani na telefon a že jsem volal i několikrát denně.
    Zásilka nakonec dorazila 18.3. trochu pozdě, zboží jsem mezi tím zakoupil jinde.

Nákup v tomto e-shopu už nikdy!!!

Reakce obchodu DrobnyObchod

zboží jste mohl vrátit, podle zákona máte na to 14 dní od doručení !
    Bohužel 31.1 nebyla žádní objednávka za 1600kč. Ze všech co tam jsou tak nejpozdější došla 25.2.2019. Nevím kde se stala chyba.
    Možná se jedná o jiný den, jen to nechcete udává. Za letošek pouze 2 objednávky byli zpomalené. Bohužel, zabavené někde v Číně celnicí a tím pádem se to odeslalo znova.
    Dodání - ano máme 25 pracovních dní + 14 dní kdyby se něco stalo. Mělo vám to přijít i emailem.
    U vás jestli to bylo odesláno 31.1.2019 tak nejpozději to mělo dojít 7.3.2018 + 14 dní když se to někde zatoulá (bohužel se to málo kdy stane) Což je do 21.3.2019 (Došlo to v pořádku) Po té když by to nedošlo, tak zákazník napíše nebo zavolá a je mu vrácená celá část nebo zboží odesláno znova. Záleží na zákazníkovy.

DrobnyObchod.cz

Okamžitá a profesionální komunikace. Pošta zatoulala balíček. Díky všem potřebným info už dárek na Valtýna mám :-))

Souhlasím s kladnými recenzemi, s obchodem byla po celou dobu skvělá komunikace. Zákazník je o všech fázích objednávky informován emailem.
    Čínský odesílatel se dopustil chyby, ale s vrácením nebyl absolutně žádný problém a peníze byly převedeny na účet 2.den po odeslání zboží Drobnému Obchodu. Ještě jednou prodejci děkuji a zákazníkům rozhodně DOPORUČUJI. Více takových obchodníků, jako je tento.