• Dlouhá dodací lhůta

Obchod absolutně nekomunikuje se zákazníkem. Podruhé špatná zkušenost.
    Mají dobrá oříšková másla, ale objednala jsem opravdu naposled. Škoda.

Já nechápu proč nedokážete odesílat s možností alespoň 5ti denního vyzvednutí. Toto je již 2hý krát co jsem si něco objednal přes zásilkovnu a zcela idiotsky byla zásilka k vyzvednutí reálně 1 den. To je opravdu takový problém nechat k vyzvednutí více času? Opravdu si myalíte že v předvánoční týden jsou všichni na dovolené a promávají se po obchoďácích?

Reakce obchodu DrNutta

my bohužel neurčujeme dobu uložení zásilek na pobočkách Zásilkovny. Toto musíte řešit přímo s dopravcem, my to neovlivníme. Ono standartně je 5 dní na vyzvednutí, ale občas se to takto hloupě sníží díky zavíracím dobám, svátkům atp. Nás samotné to štve, ale bohužel s tím opravdu nic neuděláme.

Případnou alternativou je využít kurýra.

Každopádně děkujeme za recenzi.. :)

Adam

• zboží po týdnu ještě nedorazilo

Reakce obchodu DrNutta

moc se omlouváme za komplikace. Odesílali jsme vám informativní email.

Díky předvánočnímu náporu jsme nezvládli expedovat balíčky v daném termínu.

Ještě jednou se omlouváme, pracujeme již na nápravě.

Adam

kontaktovala jsem 2x mailem, 1x telefonicky a nebylo mi dodnes sděleno co je s objednávkou. Nemám zboží ani peníze.

Reakce obchodu DrNutta

moc se omlouváme za komplikace. Odesílali jsme vám informativní email.

Díky předvánočnímu náporu jsme nezvládli expedovat balíčky v daném termínu.

Ještě jednou se omlouváme, pracujeme již na nápravě.

Adam

dotazník dorazil dřív než zboží,poslední upozornění - ještě nebylo předáno dopravci

Reakce obchodu DrNutta

moc se omlouváme za vzniklé komplikace.

Bohužel se nám nepodařilo odeslat zboží v termínu, ale o 2 pracovní dny později díky vánoční sezoně. :(

Takováto situace u nás není na denním pořádku, snad nás pro jednou omluvíte.
    Děkujeme
    Adam

Slaný karamel nemá askovou chuť, jakou jsem od slaného karamelu očekávala.

Reakce obchodu DrNutta

mrzí nás, pokud nebylo něco v pořádku, ale jak se říká, sto lidí sto chutí.

Pevně věříme, že slaný karamel i tak zachutná.

Děkujeme za objednávku
    Adam

Zboží jsem objednala 13.1., ihned 14.1. Jsem zboží zaplatila. Zboží stále nedorazilo.

• Toto zboží jsem si neobjednala a ani po 10 dnech moje objednávka zatím nedorazila

Reakce obchodu DrNutta

zboží, které jste si objednala je v předprodeji, kde dodání je okolo 10 dní. Máme to uvedeno u zboží, u stavu zboží + jsme vám posílali ještě dodatečný email s infem ohledně tohoto dodání.

Balíčky začínáme odesílat tento týden.

Adam

bohužel nemohu hodnotit zboží zatím nemám

Reakce obchodu DrNutta

Balíčky začínáme odesílat tento týden.

Adam

Zbozi stale nedorazilo prestoze je jiz 10 dni zaplacene a nikdo mi nenapsal o zpozdeni. Mam jen info pred tremi dny ze uz je snad na ceste do zasilkovny.

situaci jsme prověřili.

Platba nám dorazila 16.10., 23.10. jsme již expedovali.

Měli jsme menší technický problém na skladě, kde nám chyběla jedna položka. V takovém případě se posílá automaticky email s infem o prodlení. Pokud se někde email zaseknul, tak se velice omlouváme, toto u nás není zvykem. :(