Rychlé

Chtěla bych poděkovat za informace o zboží , které bylo na objednávku a rychlé dodání

• Doba dodání
    • Neschopnost podat informace o objednávce

19.11.2018 jsem si objednala dřez, u kterého bylo psáno, že se nachází na externím skladu a že obvyklá doba dodání je 3-8 dnů. Dne 17.12.2018 dřez stále nemám. Při snaze zjistit od firmy Dřezy online jak vypadá stav objednávky, mi operátoři několikrát řekli, že stav objednávky prověří a dají vědět. Nestalo se tak ani jednou. Přístup této firmy mi opravdu nepřijde vhodný. Ve zkratce, kuchyň není stále dokončená, protože se čeká na dřez. Tímto této firmě velmi děkuji

Vše ok.

• rychlé a bezproblémové jednání
    • přehledný e-shop

Objednala jsem si dřez s tím, že bude nejdřív za 14 dní, na druhý den mi dokonce volala milá slečna, že by mě chtěla upozornit, že je tam delší dodací lhůta. Nakonec ale dřez dorazil už po týdnu, takže mě to velmi mile překvapilo.

• velký výběr, rychlé dodání

Přehledný e-shop, rychlé dodání, akce.

• drez dodan rozbity

• Super cena

• zboží nebylo doručeno ve vybrané barvě, dle vzorkovníku na webových stránkách. Vybraná barva byla jasně hnědá, dodaná byla grafitová
    • Dle obchodníka vše v pořádku, nebyl přístupný ani kompromisu

Pružně komunikují, cena dřezu SHOCK, byla výrazně nižší než u konkurence. V balení jsme nenašli jednu součástku, kterou po upozornění ihned dodali. Můžu doporučit.

přehled o zboží, dobrá cena

U rohových ventilů (č. 22023000 -samotěsnící, 2 ks za 224 Kč), které jsem objednal, byla uvedena dostupnost "skladem", avšak po přijetí objednávky mi bylo telefonicky sděleno, že skladem nejsou. Dohodli jsme se na dodání jiných, které podle sdělení jsou skladem, s tím, že doplatím rozdíl v ceně 62 Kč dobírkou. Avšak dobírka byla jen 26 Kč. Problém byl ten, že byly dodány jiné ventily (č. 22037000 - zdrsněný závit, 2 ks za 250 Kč), než telefonicky dohodnuté (č. 22039000 - samotěsnící, 2 ks za 286 Kč).
    Kromě tohoto menšího zádrhele, který jsem dále neřešil, proběhlo vše v pořádku.

• Rychlé dodání, žádný problém.

DREZYonline.cz

• Nemáte číslo balíku, takže si nemůžete zjistit, kde se nachází zásilka.

Reakce obchodu DŘEZY-online CZ

děkuji Vám za recenzi. Jsem moc rád, že jste s kvalitou služeb našeho obchodu spokojený a věřím, že tomu tak zůstane i nadále. Také Vám děkujeme za podnet ke zlepšení našich služeb.

Rychlost

• Dobré ceny
    • Vše skladem
    • Rychlost odeslání

DREZYonline.cz

• Výborná snaha komunikovat se zákazníky

• Okamžitá reakce
    • Široký sortiment
    • Rychlé odeslání objednávky

DREZYonline.cz

• rychle jednani a doruceni