Doporučuji,rychlost.

snadné objednání, rychlé vyřízení mé objednávky - vše o.k.

• Dokáží poradit, zkontrolovat obsah objednávky a co především - dokáží zboží i rychle reklamovat - tohle beru jako velké plus, protože to umí málo firem.
    • Za mne se dovolat do obchodu bylo nemožné - ale na mail či jejich formuláře na webu reagují pružně. Takže to jako takovou nevýhodu nevidím a hlavně je léto, doba dovolených.

Zkušenost s obchodem mne nalákala se podívat i na obměnu digestoře, hodně to nyní zvažuji i když současná je funkční. Nicméně zkušenost s tímto e-shopem mne motivovala k utrácení.

Rychlé zaslání, hezký výrobek

super

Mrzí mě,že u dřezu nebylo žádné těsnění,co se dáva pod dřez po obvodu.nevím,jestli se tam dává,ale musel jsem to dát na silikon,ale myslím,že těsnění je efektivnější.

• rychlost dodání
    • komunikace obchodu

Vse OK

• rychlost,kvalitně zabaleno

včasné doručení s SMS zprávou

• Rozáhlý sortiment, dostupnost zboží, rychlé doručení a kvalitní jednání při řešení požadavků. *****

Plně doporučuji.

• Při výměně baterie ve stísněném prostoru nelze utáhnout matice 40 mm, musel jsem si pracně vyrobit přípravek, bylo by dobré dodávat převlečný klíč s krátkou páčkou, nebo trubkový klíč 40 mm délky cca 150 mm

Kvalitní zboží, rychlé dodání.

Vše bez problému

Prehľadný e-shop ako aj celý proces objednávky až po vyzdvihnutie.

• zboží bylo dodáno rychle, a bez závád

• Velmi rychlé dodání

Maximální spokojenost.

• Objednaná baterie nebyla skladem, ale informace o nedostupnosti byla na stránkách. Prodejce zavolal, oznámil termín naskladnění, nabídl jinou variantu, nebo chvíli počkat. Za mě super prodejce.

• ochotne jednani
    • rychla pomoc pri vyberu produktu
    • vse naprosto bez problem
    • rychle dodani

Potřeboval jsem ujastnit nějaké detaily, prodejce reagoval rychle a se vším poradil. Bylo by přehlednější, pokud by byl diamantový vrták jako "Doporučené příslušenství" (nebo něco na tento způsob) ihned na kartě produktu granitového dřezu. Děkuji.

Velmi dobrá komunikace a krátká dodací lhůta.