• v případě mého nákupu jsem si měla zboží vyzvednout osobně poté co mě prodejce měl telefonicky kontaktovat. To se ale nikdy nestalo a adresu a telefon na internetu navíc ani nemají (nebo jsem ji možná nenašla, ale snažila jsem se takže mají minimálně špatné www stránky). předpokládám, že výrobek nikdy nedostanu, ale v tuto chvíli už stejně nemám zájem s touto firmou spolupracovat. jsem ráda, že jsem zvolila platbu v hotovosti na místě a nemusím se starat ještě o vrácení peněz.

rozhodně nedoporučuji. neprofesionální jednání. je mi líto.

• žadne
    • velmi špatna komunikace se zakaznikem!!!!!

nedoporučuji!!!

• nedorazilo zboží(vánoční dárky).Chybí telefonický kontak a na emaily nikdo neodpovídá.Nepřehledné potvrzení objednávky.Přibližný termín dodání atd..

Velice špatný

• výhody nemá tento obchod žádné - objednala jsem před 14 dny, zboží nedorazilo a nukdo se neozval
    • tento obchod má snad všechna slabiny, které může mít - zboží nedodává, nekomunikuje, přehlednost a funkčnost stránek je mizerná

objednávat jinde!!!

• Nekomunikuje se zákazníkem.

• prodávající vůbec nekomunikuje, dlouhá dodací lhůta bez udání důvodu

rozhodně zde NENAKUPUJTE !!!!!!!!

• Rychlost dodání, velice dobrá komunikace

Vše jak má být, maximální spokojenost.

• velký výběr hraček a her sloužící k dobrému vývoji dítěte.
    • přijatelné ceny
    • v internetovém obchodě mají na skladě, ve skutečnosti nemají.

Nemám žádné zkušenosti s tímto obchodem (bohužel). Ochotně a hlavně brzy oznámili telefonickou cestou, že zboží nemají na skladě, abych si ho mohla včas zajistit jinde. Omluvili se.

• Nezáleží ani tak na obchodě jako na sortimentu a dřevo je přírodní materiál a jakýkoliv výrobek z něj je pro mě i mé děti velice pozitivní.
    • Když vím co hledám, nemás s ním nějaký zásadní problém.

Pokud máte rádi přírodní materiály a dáte jim vždy přednost před umělotinami made in china apod. tak si zde rozhodně vyberete.

• Dobrou cenu.
    • Nespolehlivost. Hracka do dnesniho dne nedorazila, a ani neprisla zadna omluvu ci informace proc nedorazila, a zda jeste dorazi.

Po prvotnim nadseni z dobre ceny, velke zklamani, nebot jsem hracku objenavala pro sveho synovce k narozeninam a nedorazila. A to jsem si sama z vlastni inciativy dvakrat volala, zda mi hracka prijde a dvakrat jsem byla ujistena, ze urcite dorazi. Nedorazila a ani neprisla zadna informace, proc nedorazila a zda dorazi.

• Konkrétní položka zde byla nejlevnější
    • U stavebnic chybí detajly a možnost shlédnout manuál či galerie co lze ze stavebnice postavit či rozměry prvků stavebnice ale lépe na fotce s nějakou běžnou věcí (sirky, hrnek) ať má kupující představu o skutečné velikosti

Nevybočuje z běžného průměru

• 1/líbilo se mi nabízené zboží
    • 2/bezproblémová objednávka, platba a dodání do domu

Jsem nadšena, konečně vkusné, výtvarně a řemeslně výborně zpracované hračky. Zde je vyšší cena výrobku určitě na místě. Zaujal mě výrobek nabízaný na internetu, který se už svým vzhedem nápadně vymykal ostatním "hrůzám". Zkušenosti s obchodem nemám, toto byl první pokus. A bez problému. Doporučuji.

• Rychlost dodání. V této souvislosti se chci zeptat, kdy hračky dorazí?

• nabízí pouze dřevěné hračky což je výborné
    • dlouho se čeká na dodávku a sami neupozorní že se zboží zpozdí.

výborné výrobky, jen trošku zlepšit komunikaci se zákazníkem