• JE TO PODVOD. ĽUDIA NEPOSIAJTE ŽIADNE PENIAZE VOPRED !!!
    • JE TO PODVOD. ĽUDIA NEPOSIAJTE ŽIADNE PENIAZE VOPRED !!!

Žiadne komunikácia z ich strany. Samozrejme až vtedy keď im pošlete peniaze. Telefónna linka sa nepoužíva, na email nikto neodpovedá.
    Sú to PODVODNÍCI!!!!!!!!!!!!
    Heureka by ich mala zrušiť, keďže som sa k nim dostal cez nich.

Vážený pane Mariáne,
    před pár okamžiky jsme spolu hovořili telefonicky. Vaše reakce je z mého pohledu nepřiměřená. V Obchodních podmínkách, u detailu zboží a v neposlední řadě v potvrzovacím emailu máte informaci o dostupnosti zboží 2-4 týdny. 2.2.2016 jste nám posílali email, kde jste žádali doplnit informace ohledně poslání platby, na tento Vám bylo odpovězeno, taktéž Vám byla odeslána dne 5.2. informace o připsání platby na náš účet. Od té chvíle neuběhla ani polovina doby dodání, nepřišel od Vás žádný email , kde by jste se nadále dotazoval na stav objednávky, až dnes v 18:27 přišel email (plný výhrůžek) a v 18:38 jsem Vám volala, proč tedy klamete?To, že ze závažných důvodů nebyl minulý týden dostupný telefon, bylo na našich stránkách uvedeno. A navíc, pokud by jsme byli podvodníci, myslíte, že by náš E-shop stále fungoval? Myslím si, že z míst, kam by nás patřičné orgány za podvod poslali, by nebylo možné E-shop provozovat...Bez souhlasu s Obchodními podmínkami nelze objednávku dokončit, pokud by jste si je přečetl, možná by z Vaší strany nevznikl dojem o podvodnících, možná by jste počítal s delší dobou dodání..

• Zboží jsem objednala na dobírku 9.12.2015 a do 28.12.2015 nedorazilo.

• Nekomunikuje.
    • Neposlal zboží.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• žiadne,absolútna nespokojnosť
    • platba vopred,nedvíhanie telefonov,dlhé čakanie na odpoveď emailom,žiadna odpoveď emailom atď.

nedoporučujem tento obchod mojim priateľom, práve pre hore spomínané nedostaky

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Paní Droppova u nás dne 1.12. objednala dva koníky. Následně, 2.12. objednávku stornovala a 3.12.učinila novou na jednoho koníka. První objednávka byla stornována a zákaznice o tomto byla emailem informována. Zvolila si platbu předem, platba na našem účtu není do dnešního dne připsaná. Informace o provedení platby je uvedená v potvrzení objednávky..Informaci o dostupnosti zboží má zákazník k dispozici hned několikrát - OP, dostupnost u zboží, v potvrzovacím emailu...Na našich stránkách máme uvedenou dobu pro kontaktování telefonem a v této době jsou veškeré telefonáty vyřizovány. Mimo uvedenou dobu se v těchto dnech věnujeme expedicím objednávek. Koník je u nás připraven k odeslání..
    Myslíme si, že tato reakce od zákaznice je nepřiměřená k situaci, která ohledně objednávky je..
    I tak Vám paní Droppova přejeme krásné a hlavně klidné prožití Vánočních svátků.
    drevenedomecky.cz

• dodací lhůta víc než 14 dní - zboží bylo skladem
    • lživé informace po telefonu

Naprostá katastrofa.Zboží dorazilo po více než 14-ti dnech od objednání, po mých třech telefonických urgencích, přestože bylo označené jako skladem.
    První telefonát týden po objednání - zboží je připravené, dnes ho odesíláme(čtvrtek), zítra nejpozději v pondělí je u Vás.
    Druhý telefonát(další úterý) - ježiši já ho zapomněla odeslat, balík mám vedle sebe,ještě dnes ho odešlu, hned ho vezmu na poštu..
    Třetí telefonát(pátek) - zboží jsme včera odeslali( v úterý s ním hned paní běžela na poštu)))), v sobotu bude u Vás.Balík ndorazil v pondělí odpoledne.
    Jediné pozitivum této objednávky je, že zboží opravdu dorazilo...

Objednala jsem dětské dřevěné nářadí, zboží jsem převzala, rozbalila a zjistila, že všechno nářadí je sesypáno a nedrží v úchytech.

• velký výběr
    • špatná komunikace

měla jsem radost ze široké nabídky, nikdo ovšem nereagoval na moje dotazy, komunikace žádná, asi má paní zákazníků dost...

• Zboží nedorazilo do slíbené lhůty.
    • Z obchodu se ani neozvali, jestli zboží do vánoc dojde, neodpověděli na e mailový dotaz.

• Velký výběr
    • Dodací lhůta
    • komunikace je slabší

Zboží jsem objednala 11.12. a bylo mi řečeno že přijde až v druhé pol.ledna.
    Potvrzení o přijetí platby až po dotazu mailem.

• špatná komunikace
    • uvedeno"zboží skladem" a přesto nebylo dodáno

nedoporučuji

• krásné hračky,dobré ceny
    • špatná komunikace,nereagují na email

škoda,že komunikace vázne,dlouhé dodací lhůty,vím,že je na to upozorněno,ale jiné e-shopy jsou flexibilní a hlavně v předvánočním období

• Hezký sortiment.
    • Slabá komunikace, nepřehlednost v tom co ne a není skladem.
    • Dlouhá dodací lhůta.

• Nedoporučuji nakupovat, zboží jsem zaplatila hned druhý den a do dnešního dne mi nedorazilo. Což je skoro měsíc. Na e-maily nereagují. Rozhodně nedoporučuji!

Mají velice lákavé, v jiných obchodech nedostupné zboží, ale bohužel zboží ani po 4 týdnech nedorazilo, ačkoli bylo zaplacené dopředu. Na maily nereagují.

• Netuším
    • Zboží skladem není u nich, ale u dodavatele.

Příště koupím raději zboží v obchodě, který dané zboží má skutečně skladem a né u "překupníka".Zboží objednávám skoro každý týden v jiných obchodech a tam zboží dorazí do cca max. 3 dnů.

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

ano, příště raději kupujte zboží, které mají jiné obchody skladem! Omlouvám se, ale jak uvádím níže a níže a níže....NA TERMÍNY DODÁNÍ JSTE UPOZORŇOVÁNY NĚKOLIKRÁT!!

• Neodpovídají na e-maily, nejsou ochotní komunikovat po telefonu.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Dne 14.12 v 9:59 jsem od Vás obdržela mail, kde jste se ptala, jak to s Vaší objednávkou vypadá. 15.12. 8:47 jsem Vám psala, že zboží balím a v pondělí bude předáno přepravci. A v neděli 16.12. jste svoji objednávku stornovala..

• Na první pohled se jedna o hezký eshop, pravděpodobně se jedna o podvod!
    • Objednané zboží zaplaceno předem, nedodáno :o( zádné reakce na maily, sms atp.

Varují před nákupem v tomto eshopu!

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Objednávka byla zaplacena 30.11. jak jsem uváděla již v předchozích reakcích, obvyklá doba dodání zboží, které není skladem může být až tři týdny. A dále platí to samé, co uvádím níže, momentálně se věnuji přednostně expedici zboží, a reakce na maily tedy není vždy okamžitá, což přeci neznamená, že jde o podvod..

• Komunikace a dlouhá dodací doba..

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Vážení zákazníci, u každého produktu na shopu je uvedena skladová dostupnost.Pokud není zboží skladem, což bylo i v tomto případě, je uvedená doba dodání obvykle až 3 týdny. Toto je také uvedeno v obchodních podmínkách, se kterými při potvrzení objednávky souhlasíte.Do třetice je dodací doba uvedena v potvrzovacím mailu a ještě jednou je tato informace uvedena v informačním mailu, který zákaznice také obdržela. Pokud tedy objednáváte zboží které není skladem, dopředu víte z několika zdrojů, jaká je dodací lhůta.....Objednávka byla zákaznicí vytvořena před deseti dny....

Naprosto nedoporučuji, po zaplacení nejen že zboží nedorazilo, ale obchodník dělá "mrtvého brouka" nerreaguje na dotazy!

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

zboží bylo v době napsání této recenze již na cestě k zákazníkovi..je pravda, že v této hektické době před Vánocemi neodpovídám na maily hned, protože jezdím několikrát týdně do zahraničí pro zboží a následně jej připravuji k expedici. Pokud v takovém objemu poslaných mailů v době předvánoční na některý neodpovím, není to v žádném případě úmysl...

• jedinný prodejce této značky zboží, na kterého jsem v ČR narazil
    • Při objednávce bylo u zboží uvedeno, že je zboží skladem.
    • Za několik dní se oznámení změnilo na "Dodací doba 1-4 týdny".
    • Objednávka byla na dárek 4leté dcerce k narozeninám.
    • Od objednávky uběhlo 10 dní, dcerka má po narozeninách a stále nic nedorazilo.

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Dobrý den, Velice se omlouvám za pochybení ke kterému z mé strany došlo, zboží v den Vaší objednávky bylo skladem, ale bohužel před Vámi přišla objednávka na stejný domeček, tím pádem byla informace o skladové dostupnosti špatná. Mou chybou bylo, že jsem Vám neposlala informační email. Dnes Vám budu balík odesílat a přidám jako omluvu dárek.
    Vendula Piklová