Absolutně nedoporučuji!!!! Nekvalitní, otřepy, nezacistene díry!!!, po 2 minutách pretrzene, šňůrky

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

objednávka č. 11792 mi přišla neúplná,
    konkrétně chybí v jednom balení 4ks střechy.

Josef Š.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Opravdu jsme pochybili a v balicku chybely 4 strechy, ktere nam zapomneli ve vyrobe do stavebnice nabalit. Zakaznikovi jsme se omluvili, strechy mu zitra doposleme ( taktez se musi vyrobit ), vice pro to udelat nemuzeme. Toto hodnoceni nas velmi mrzi, protoze jsme chybu uznali a napravime ji.

za tym Ceeda hracek
    Marcela Celedova, jednatel

v jedné misce je červotoč, vzhledem k tomu, že je to dárek, tak pěkně děkuju!

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

v miskách žádné červotoče nechováme, zákazník si zřejmě spletl "vadu dřeva", na které je postavena výroba unikátních misek. V tomto případě doporučuji nakupovat plastové odlitky. Všechny misky máme vyfoceny s "vadou". Naopak si zákaznice objednala zboží ve více kusech, které existuje pouze v 1 ks a ještě jsme vybírali produkty podobné, abychom jí vyšli vstříc a objednávku poslali v požadovaném termínu.

za team Ceeda hračky
    Marcela Čeledová

Zaplaceno převodem, sice par korun, ale doteď žádný balík nedorazil...

Dobrý večer,
    pokud máme u hračky uvedenou dodací lhůtu 14 dní, tak je opravdu potřeba s touto lhůtou pocítat. Snažíme se vždy zákazníka na toto upozornit, bohužel v době dovolených, kdy chybí personál, to není vždy v našich silách. Paní jsme již balíček odeslali a má jej na vydejním místě.
    Ta tým Ceeda

Marcela Čeledová

• Kvalita Montessori pomůcky, která mi dorazila zcela nevyhovující.
    • Psala jsem reklamaci, je to tři dny a nikdo z obchodu mi neodepsal.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

když se pořádně podíváte, zboží vypadá přesně jako naše fotografie na webových stránkách, včetně rysky a nepravidelných tvarů. To, že neodpovídá Vašim představám, se stát může. Na vyřízení "reklamace" je zákonná lhůta 30 dní. Promiňte nám, že jsme se Vám neozvali obratem, není to momentálně v našich silách odpovídat ihned. Na webových stránkách máme napsáno, kam reklamované zboží doručit. Jakmile zboží zašlete zpět, vrátíme Vám peníze.

Marcela Čeledová, jednatel

Doba doruceni je nepripustne dlouha...

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

pokud nemáme zboží skladem a navíc si jej objednáte mezi svátky, kdy je většina firem zavřena a nemůžeme jej ani naskladnit, je opravdu potřeba počítat s delší dobou doručení. Běžně doručujeme zboží obratem.

Marcela Čeledová, jednatel

• Žádné kostky zatím nemám.Přišel mě potvrzovací email,že objednávka je v procesu vyřizování a od té doby žadné info.Ještě,že jsem neplatila dopředu.I tak mě mrzí,že kostky nemám.V kamenném obchodě jsem je nesehnala.

• Moc hezké dřevěné výrobky
    • Po deseti dnech přišel pouze dotazník spokojenosti, objednávka ani po třech týdnech nikde.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Po 10 dnech jste nám udělila negativní komentář, i když máme u tohto typu zboží napsanou dodací lhůtu 7-14 dní. Na základě tohoto komentáře jsem Vám poslala email. Reakce nepřišla žádná, tudíž jsme objednávku považovali za stornovanou a ležela u nás zabalená a nachystaná ještě další týden pro jistotu, kdybyste se ozvala. Následně jste nám udělila 2.negativní komentář, tentokrát i se slovním doprovodem na stejnou objednávku. Nevím, jak je to možné, že heureka toto umožňuje. Po udělení 2.komentáře jste nám odpověděla i na náš email, tudíž jsme objednávku ihned 2.den odeslali a už ji máte doma.

za tým Ceeda hračky, Marcela Čeledová

• Zajímavý výběr dřevěných výrobků
    • Po deseti dnech po objednání přišel pouze dotazník spokojenosti. O osudu objednávky nevím nic.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Dobrý den, Vaši objednávku jsme odeslali na výdejní místo už minulý týden ve středu. Pokud balík odešleme, následně už je vše na přepravní společnosti. Pokud zákazník napíše, obratem dohledáváme, co se s balíkem stalo. Někdy se stane, že je balík na výdejním místě, jen systém neinformoval zákazníka, ale to my taktéž neovlivníme. Nebo se nám vrátily balíčky zpět, protože se zákazník překlikl ve svém tel. čísle. Důvodů může být spousta, proto je lepší se dotázat na objednávku přímo obchodu, než napíšete komentář.

• Zajímavý sortiment
    • Dodací lhůty

Narozeninový dárek máme nachystaný na vánoce, protože obchod se objednávkou zboží “skladem” začal zabývat až po týdnu. Jediná komunikace za strany prodejce byla telefonická omluva a nabídka blíže nespecifikovaného “dárku” navíc, který ovšem v zásilce nakonec nebyl. Naneštěstí další dárky z jiného e-shopu dorazily také pozdě, což nás dostalo do trapné situace.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Zboží jsme dodali za 1 týden. Pánovi jsem osobně volala a omluvila se, že nedostal objednávku "ihned," jak si přál a domluvili jsme se, že si hračky nechá na Vánoce. Dárek měl v balíčku dle instrukcí být, ale paní, co balík balila, jej tam bohužel zapomněla dát, což mě velmi mrzí. Tudíž pán dostal "pouze" telefonickou omluvu a slevu na další objednávku emailem, který jsem posílala osobně jako majitel firmy.
    Marcela Čeledová, majitel

• Neprisel email nebo smska o tom, ze platba dorazila, nemam doted zadne informace o tom, kde moje zasilka je a zda byla expedovana, pripadne kdy se ke me dostane.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Pani jsme volali, bohuzel telefon nam nezvedla a ani nam zpet nezavolala, na email nam zareagovala cca po tydnu, kdy jsme se na nasledne na vsem domluvili. Kdyz je jakykoli problem, volame, bohuzel pokud nam nekdo telefon nezvedne a zpet nezavola, nemuzeme jej z casovych duvodu nahanet 5 x denne.

Marcela Celedova, majitel firmy

Bedna na hračky byla zabalena ve folii, nenapadlo mne zkontrolovat stav, takže až pod stromečkem jsme zjistili, že je rozbitá - rozštípaná dolní hrana. Nedokážu posoudit, zda se jednalo o nekvalitní materiál nebo dopravu. Ale dopravce by s ní musel hodně třískat, aby ji rozštípal. Dám to opravit truhláři, je to jednodušší než znovu balit a posílat k reklamaci.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

rozbitá truhla nás velmi mrzí, avšak to, jak přepravce zachází s balíkem, bohužel nedokážeme ovlivnit. Truhla je vyrobena kvalitně, bereme do sortimentu pouze kvalitní výrobky. Při převzetí zboží je vždy kupující povinen si zboží zkontrolovat právě kvůli tomu, že může při přepravě dojít k poničení zboží. To, že jste to neudělala,rozbité zboží nám nenahlásila, a zjistila škodu až pod stromečkem, není důvodem k udělení negativního komentáře. My jsme nijak nepochybili, na nás se za to nezlobte. Pokud byste vše nahlásila v termínu tak, jak máme uvedeno na stránkách, měla jste druhý den doma novou truhlu a my bychom si to s přepravkou vyřídili sami.
    hezký den. Marcela Čeledová, Ceeda hračky

• Zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Zákazníkovi se velmi omlouváme za dlouhou dobu dodání, avšak měli jsme celozávodní dovolenou, která byla uvedena na stránkách. V pondělí budeme zákazníkovi objednávku expedovat.

Marcela Čeledová, majitel

sháněla jsem poličku na kořenky, cena byla kolem 489,- ,polička dorazila na horním okraji mírně jako by kousek vylomená a naříznutá, za tu cenu si myslím by měla být kvalitnější, z časových důvodů jsem nereklamovala, ale další nákup už v tomto obchodě dělat nebudu.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Moc me mrzi znicena policka, ktera se rozbila pri preprave. Od nas odchazela naprosto v perfektnim stavu, bohuzel se nekdy opravdu muze stat, ze ji prepravni spolecnost rozbije, i kdyz je zabalena v bublinkove folii atd., to uz my neovlivnime. Kdybyste napsala kratky email a prilozila foto,coz trva celkem 3 minuty i s vyfocenim, dostala jste policku novou obratem. reklamace resime k plne spokojenosti zakazniku a s dopravkou si to resime sami. Bohuzel se musi vse nahlasit do 48 hodin od doruceni zbozi. myslim, ze toto hodnoceni jsme si nezaslouzili.

• I když objednané hračky byli uvedeny jako skladem, i po týdnu a půl mi nebyli odeslány. Ani žádná následná informace o delší době dodání po potvrzení objednávky z jejich strany.

Reakce obchodu www.drevenahracka.eu

Paní jsme ještě ten den volali a hračky tentýž týden doručili ihned, jak vyjely z vyrobniho pasu. Omlouvame se za zpozdeni, s pani jsme si vse vysvetlili a urcite jsme na sebe nezanevreli.