+ rychlé dodání
    - nic moc kvalita

Sako bylo velmi cítit dámským parfém, asi ho už někdo nosil....... odporná sladká vůně nezmizela ani po vyprání

• Zbozi bylo po vyzkouseni spatne sedelo.
    • Zbozi jsem vratil ale na sve naklady protoze jsou to vychcanci : maji dopravu zdarma v cene zbozi a tedy i ja jsem to musel uhradit ze sveho jenze oni maji firemni cenu za dopravu a marzi na tom !
    • Vychcanci s dopravou a platbou
    • Ja platim hotove ale oni mi vrati penize do 30 dnu pres eshop !
    • Pak musim platiti poplatky za vyber z bankomatu ja.

Nedoporucuji

Reakce obchodu DRAPS

Dobrý den, pane Bendiku,

rád bych reagoval na Vaše hodnocení našeho eshopu. Mrzí mě, že Vám kalhoty neseděly, ale myslel jsem si, že jsme si po emailu dostatečně vysvětlili podmínky vracení zboží.

Zboží vracené od zákazníků zpět do našeho eshopu nelze posílat na dobírku. To není nic neobvyklého, nedělá to myslím skoro nikdo.

Stejně tak Váš původní požadavek na vrácení poštovného, které jste zaplatil za odeslání nevyhovujícího zboží zpět k nám jsme nemohli akceptovat. Tyto náklady nese kupující a opět si myslím, že je to tak u drtivé většiny eshopů.

Peníze standardně a v souladu s našimi podmínkami vracíme do 30 dnů převodem na bankovní účet, takže ani požadavek na uhrazení Vašeho poplatku za výběr peněz z bankomatu jsme nemohli akceptovat.

Na tom, že poskytujeme dopravu (při nákupu nad 500 Kč) zdarma nevidím nic vychcaného, naopak to naši zákazníci vítají. Platební podmínky i způsob vrácení peněz máme také naprosto standardní, a tedy nijak vychcaný.

Je mi líto, že jste nebyl spokojen, ale nemyslím si, že bychom se něčím provinili.

Pavel Bokůvka

• žiadne
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu.
    • Nikto nedvíha telefón a na mail mi nikto neodpovedá.
    • Tovar som vrátila, no peniaze som naspať nedostala.

S takýmto prístupom som sa ešte nikdy nestretla.Úplná ignorácia.
    V tomto obchode už určite nikdy nič nekúpim.

• Pohodlný nákup z domova.
    • Obrovská změna kvality výrobku, bohužel k horšímu.
    • První zkušenost před osmi lety a teď se nedá srovnávat.

Velikost S u kalhot znamená délku ke kotníkům na mou postavu(171 cm). Materiál nedrží tvar , mačká se,lepí se na něj prach. Bohužel můj nákup byl poslední.Chtěla jsem podpořit českou firmu,ale nevyšlo to. Dost průměrné tepláky za poměrně vysokou cenu.

Reakce obchodu DRAPS

děkujeme za upřímné hodnocení nákupu. Velmi nás mrzí, že neproběhl k Vaší úplné spokojenosti, na Vaši emailovou adresu jsme odeslali návrh, jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit.

Ještě pro upřesnění, u postavy výšky 171 cm může být velikost S už poněkud na hraně, právě co se týká délky kalhot. Například u kalhot 344 je ve velikosti S vnější délka (měřeno od pasu) 99 cm, vnitřní délka (kroková, měřeno od rozkroku) 80 cm, což by mohlo být na výšku 171 cm skutečně málo (záleží, jak má kdo při této výšce dlouhé nohy). Většinu našich kalhot proto děláme i v prodloužených/zkrácených délkách, nohavice kalhot jsou potom vždy o 5 cm delší/kratší. Ve Vašem případě by tedy asi bylo vhodné sáhnout právě po té prodloužené délce. Abychom usnadnili volbu velikosti, plánujeme k jednotlivým výrobkům (zejména tedy kalhotám) v eshopu přidávat tabulku přesných rozměrů jednotlivých velikostí daného artiklu.

Co se týká Vámi popisovaného materiálu, v tomto případě se jedná o jednu konkrétní várku špatně vyrobeného materiálu, u které jsme zjistili nesoulad oproti výrobní specifikaci, v důsledku čehož dochází k Vámi popisovaným stavům (mačká se, lepí se prach). Tento materiál jsme reklamovali u výrobce, bohužel určité množství kalhot se z tohoto materiálu vyrobilo a dostalo do oběhu, což nás velmi mrzí. Mohu Vás ujistit, že se snažíme podobným situacím zabránit, kvalita dodavatelů ovšem bohužel není vždy konzistentní.

Věřím, že se nám podaří Vaše zklamání z nákupu vyřešit uspokojivým způsobem a že nám dáte možnost dokázat, že jedny nepovedené kalhoty nutně neznamenají celkový úpadek kvality a firmy jako takové.

S přáním krásného dne

Pavel Bokůvka

• Rychlost dodání bez poštovného
    • Nabízí zboží,které není v kameném ochodě

V tomto obchodě jsem nakoupila protože jsem se mi líbil kamenný obchod a na netu mají větší výběr zboží za dobré ceny.