• Velice přijatelné ceny

Můžu jen doporučit.

• rychlý
    • levnější
    • šetří čas
    • na dálku si zboží neodzkouším
    • možné průtahy s reklamací

doporučuji tento nákup ostatním-zatím bylo bez problémů...vyřízení bylo rychlé

• Chtělo by to příjemnější a ochotnějsi slečnu na recepci při osobním odběru.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

16.4. jsme otevřeli vlastní kamennou prodejnu v OD Bílá Labuť. Rádí Vás uvítáme v naší prodejně. Děkujeme Vám za recenzi a budeme Vám vděční, pokud nám vyjádříte svůj názor na personál a jakékoliv jiné věci, které se budou týkat nové prodejny.
    Děkujeme.
    Dozasuvky.cz

• K dispozici zboží, které nebylo jinde, rychlost vyřízení objednávky,
    • dobrá komunikace.
    • Chybí návod v českém jazyce

Rád bych doporučil a doporučím, pokud mi poskytnou návod k použití v českém jazyce.
    Vždy rád pochválím za dobrou službu a lidský přístup.

Vážený zákazníku,
    návod je vždy součástí balení, ale jelikož zboží na našich stránkách pochází z různých zemí Evropské Unie, není vždy v českém jazyce. Naši zaměstnanci pečlivě kontrolují každé balení, aby včas vyhledali český návod a přidali na naše webové stránky :
    http://do-zasuvky.cz/navody/ a informovali o tom zákazníka.
    Omlouváme se za naši nepozornost, protože Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá,
    Vážení zákazníci, doporučujeme Vám pro vyhledání chybějícího návodu navštívit naše stránky.
    Dozásuvky.cz

• Nejnižší cena

Rozhodně doporučuji

• dobrá cena
    • komunikace s Ulozenka.cz.
    • Nedostal jsem ani mail ani SMS o zásilce. Volali mi až z Dozasuvky.cz, že si mám vyzvednout na výdejním místě zásilku do druhého dne jinak ji Ulozenka.cz vrátí.

Dá se tady najít velmi dobrá cena a pokud máte blízko do výdejního místa tak není potřeba platit poštovné.

Dobbrý den,

děkujeme za recenzi, doufám, že poskytoval služby, ulozenka.cz, to napraví během další spolupráce.

• Zboží bylo použité,špatně zabalené, u DO chyběly baterie,na krytu byla malá oděrka,kterou zamaskovali reklamním potiskem od Panasonicu. Nedoporučuji zboží v žádném případě na dobírku.

Nekupujte na dobírku a u osobního odběru pořádně zkontrolovat jak zboží tak součásti balení!!!

Vážený zákazníku,
    jestliže nejste spokojený se zakoupeným zbožím, můžete nám ho vrátit ve 14-ti denní zákonné lhůtě (vrátíme Vám celou kupní cenu), požádat o výměnu nebo si vybrat jiné zboží.
    Je možné, že při kontrole došlo ke škrábnutí a nevhodném zabalení výrobku, ale jsme ochotni nést zodpovědnost za naše chyby.
    Přijměte prosím naši omluvu.
    Vážení zákazníci, v brzké době dojde k otevření show roomu – prodejny v OD Bílá Labuť, ve které bude dost místa pro vystavení našeho sortimentu. Show room poskytne nové možnosti prodeje, které mají dodat důvěryhodnost naší značce a zboží, které prodáváme. O otevření show roomu Vás budeme informovat na našich stránkách.
    Dozasuvky.cz

• dobrá cena, rychlost dodání zboží
    • U objednaného zboží chyběl manuál a příslušenství

špatná komunikace s obchodem- u objednaného zboží chybělo veškeré příslušenství na které byl obchod telefonicky 3x upozorněn v časovém rozmezí 9 dnů. Až po emailovém upozornění byla sjednána náprava a to tak, že do druhého dne jsem obdržel chybějící příslušenství

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za odeslání nekompletního zboží a nejasnou komunikaci.
    Reklamace a technické věci doporučujeme řešit prostřednictvím emailu. Naše operátorka jen zaznamenává klíčové body z telefonického hovoru, poté to předává na technické oddělení.
    Technici dostávají zkreslené informace, to má vliv na kvalitu reklamace.
    Vaši recenzi považujeme za důležitou zpětnou vazbu,díky které zlepšíme naši komunikaci se zákazníky.
    Vážení zákazníci, doporučujeme Vám reklamovat zboží elektronicky prostřednictvím emailu.

• Byla jsem mile překvapena rychlostí informace o osobním odběru.

Nízká cena výrobku.
    Rychlost dodání.

• Nakupovala jsem poprvé a spokojenost, vše proběhlo bez problému,mohu doporučit.

100 procent spokojenost

• Mel jedno z nejlevnejsich zbozi
    • nevim zatim o zadnych

Dobra cena,zbozi dodano brzy,zatim spokojenost.Doporucuji

• skvělá komunikace
    • o žádné nevím

doporučuji všem

• Nejnižší cena.
    • Zboží bez českého návodu.

Pro mě byl obchod velmi výhodný.

• Recepce obchodu v Praze je velmi špatně označena, lze velmi špatně najít.

Můj první nákup - vyzvedl jsem osobně - vše OK takže spokojenost.

• vyber po internetu
    • nevim o nich

Požadovaná cena za domací kino Samsung byla skvělá, dá se říct bezkonkurenční. Nakupovala jsem poprvé a všechno klapalo bez problémů. Ráda budu svou zkušenost tlumočit dál - doporučuju.

• Dobrá cena výrobků.Byla mi nabídnutá sleva na zboží u kterého se zpozdí termín dodání.
    • Snad je aktuálnost stavu zboží, které je skladem. Jinak nic.

Velmi dobrý

Děkujeme Vám za recenzi.
    Přejeme si uvést na pravou míru záležitost kolem aktuálnosti zboží a omluvit se nespokojenému zákazníkovi.  Zboží, které je uvedeno na stránkách, je vždy na skladě. Nikdy nenavyšujeme stav skladu manuálně, protože chceme jednat férově. Při objednávání zboží počítač automaticky odečítá rezervované jednotky ze systému. Zboží, které již není na skladě, se na stránkách nezobrazuje. V tomto případě došlo k chybě počítačového systému, kdy si ve stejnou dobu objednali dva zákazníci stejný produkt na dvou různých portálech. Proto se nabídka zobrazovala jako aktuální, ale nebylo tomu tak.
    Mrzí nás, že došlo k  nedopatření, protože je pro nás velmi důležité podávat pravdivé informace o stavu zboží. Případ byl ojedinělý a doufáme, že už se to nebude opakovat. Ještě jednou se Vám omlouváme, protože Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá,
    Dozasuvky.cz

• je levny, ale dobre ctete co kupujete, nektere veci maji vady (jsou levne) ktere ale nebrani pouzivani. U meho ryzovaru byl napriklad mirne otluceny okraj varne nadoby, ale zvnku, takze funkcnosti to neubira ani v nejmensim.
    • obcas jsou popisky neprilis jasne.

S trochou risku za polovinu!