• super cena

• Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Zboží nekompletní, značně použité- povrchové oděrky a hlavně nefunkční !!!,návod pro jiný model. Vráceno dne 27.11.2012. Vystaven dobropis splatnost 3 až 17.12.12 A teprve dnes jsem dostal částku na účet 10dní po splatnosti !!!!!!!!!!!!!!. A náklady na poštovné rozhodně nevrátili. 49kč při nákupu a 154Kč při vracení zboží. Nehledě na to že jsem volal každý den po 17.12. Takže navíc provoláno taky hodně. Neustálé výmluvy. Celkově jsem prodělal cca 400kč a otrávené vánoce. Již nikdy více. Konečný Bohumil.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Vážený zákazníku, zakoupil jste vědomě "BAZAROVÉ" zboží u kterého na prvních řádcích popisu upozorňujeme na to že se jedná o bazarové zboží s optickou vadou a nekompletním příslušenstvím, včetně chybějícího manuálu.
    Po vrácení zboží zákazníkem do 14ti dnů od převzetí máme 10dnů na kontrolu vráceného zařízení a 14 dnů splatnost vystaveného dobropisu (viz. obchodní podmínky). Při odstoupení do 14ti dnů vracíme celou fakturu, včetně nákladů na přepravu (ve Vašem případě byla zdarma) a dobírku (Vaše náklady na přepravu nejsme povini vracet jelikož odstoupení od smlouvy je Vaše volba a u nás nenastalo pochybení).

• Rychlost doručení,dobrá komunikace
    • Neznám žádné

Spokojená

• Dobrá cena.

S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

• Možnost osodního odběru.

Mám pocit,že jsem koupil druhořadé zboží a tím pádem i nefunkční.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, mrzí nás, že máte ze zboží špatný pocit. Mimo bazarového zboží (které je ve speciální sekci) neprodáváme žádné použité výrobky. Veškeré zboží které máme skladem je rozbaleno a testováno, takže již není 100%ně originálně zabaleno, ale za to 100%ně funkční. Věříme že Vámi zakoupené zboží bude dobře sloužit dlouhou dobu.

• levné nabídky
    • komunikace - je problém se dovolat
    • zboží poslali jiným způsobem
    • zboží poslali na jinou adresu
    • nemohl jsem zkontrolovat zboží při převzetí z výše uvedených důvodů

Určitě neplaťte předem, jinak hodně riskujete, že vám zboží vůbec nedojde.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení. Jsme si vědomi našeho pochybení, bohužel v tomto případě selhal lidský faktor. Vše jsme nakonec úspěšně vyřešili. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• -žádné
    • -cena výrobku
    • -špatná komunikace
    • -neaktuální nabídka na webu

Otřesná zkušenost !!!!
    Objednal jsem BR přehrávač Panasonic 19.11 jsem i odeslal peníze, ale bylo mi telfonicky sděleno, že zboží již nebude a že peníze posílají okamžitě zpátky. Do dnešního dne peníze nemám a stále jsem ujišťován, že jsou na cestě.
    Zajímavé je , že zboží inzerují dál!!!

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, jelikož zboží bylo ze starší dodávky, tak jsme jej ještě před odesláním dodatečně kontrolovali a přehrávač bohužel nebyl 100%ně funkční, proto jsme se domluvili, že jej posílat nebudeme. Ujišťuji Vás, že u nás již nic takového nestane.
    S pozdtavem Lukáš Perger.

• Zboži dorazilo v jiném barevném provedení,než bylo na obrázku,proto bych ho svým známým nedoporučila.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, po porovnání kódu objednaného zboží na Vaší objednávce a prezentace na našem internetovém obchodě Dozasuvky.cz vše souhlasí (viz naše emailová komunikace). K omylu mohlo dojít u obrázků na heuréce, kde je více barevných variant.
    S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz.

• cena zboží

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, na komunikaci určitě zapracujeme a budeme se těšit na Váš další spokojenější nákup.
    S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

• obchod měl zboží,které jsem potřebovala
    • nemusela jsem nikam chodit,zboží dorazilo až domů.
    • o žádné nevím

mohu jen doporučit

S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

• objednané zboží bylo v porovnání s ostatními shopy nejlevnější
    • nevím

neměl jsem žádný problém

• spolehlivost a rychlost
    • ani nedokážu říct proč zrovna u vás ale asi že bylo dosti laciné
    • nejsem si jist zda má nějaké slabiny nedokážu posoudit

velmi uspokojivé a pohodlné z domu nakupování

• výborná komunikace,vstřícnost
    • nema

• rychlost, příznivé ceny
    • nevím

S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

• najväcsou vyhodou su dobre ceny
    • Komunikacia a dorozumievanie mailom bolo velmi zdlhave, nedalo sa platit kreditkou, dostat sa k bank.uctu na platbu v Eurach zo Slovenska dalo zabrat :)

Sice objednany tovar este nemam, ale ked bude v poriadku, napriek narocnej komunikacie budem velmi rada nakupovat cez dozasuvky.cz opät.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, vše jsme nakonec úspěšně vyřešili, propříště je nejjednodušší cesta platba na náš EUR účet. Bohužel se nám nepodařilo zjistit od společnosti PayU, proč platba kartou neproběhla :(
    S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz.

• nízká cena a rychlost dodávky
    • nenašla jsem

byla jsem velmi spokojená

S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

Jsem velice nespokojená, po objednávce mi z obchodu přišlo pouze potvrzení o objednávce, další komunikace vázne zcela. Vzhledem k tomu, že zboží bylo uváděno skladem netuším, kde je problém, nicméně po telefonické urgenci obchodu Do zásuvky dne 18.7.2012 mi bylo přislíbeno, že zboží je na prodejně a nejpozději druhý den bude expedováno do Heureka Pointu a o tomto budu informována. Dodnes (22.7.2012) žádná odezva, zítra budu urgovat opětovně.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, vše jsme spolu nakonec vyřešili a nic podobného se již nebude opakovat.
    S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

• Prodejce jak jsem vyčetl i z dalších recenzí nedodržuje obchodní zákoník. K výrobkům standardně nedodává české manuály. Ty si musí zákazník vyžádat dodatečně.

Reakce obchodu Dozásuvky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, na této slabé stránce zapracujeme a věříme, že při příštím nákupu budete již spokojen.
    S pozdravem Lukáš Perger a team Dozasuvky.cz

Normální internetový obchod, nijak extra výrazný, ale přesto solidně fungující. Žádné výhrady nemám, ale ani žádné superlativy, spokojenost jak se zbožím, tak s dodací lhůtou - prostě všechno v mezích, jaké od slušného, solidního internetového obchodu očekávám.
    Nakoupil bych, resp. nakoupím, bude-li to třeba, u nich klidně znovu a obchod doporučuji.