• Neviem uplatnit dph bez faktury

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, Vaši objednávku jsme po společné komunikaci zrušili, doutníky do zahraničí nezasíláme, pouze na území ČR. Dle Vámi zaslaných faktur konkurenčních firem v ČR, které Vám doutníky do zahraničí dodali a ještě bez DPH, hrubě porušují zákony. Jsme plátci DPH a všechny faktury tedy jsou s DPH. S pozdravem doutniky-rb.cz

Balíček přišel zabalený v modré slabé folii, která byla ještě ke všemu potrhaná, tudíž byl balíček z části odkrytý. Dle mého šel balíček zabalit mnohem lépe. Tímto způsobem mohlo lehce dojít k jeho poškození.

Obchod obvykle bez problémů, tato objednávka se ale nepovedla, věřím že to bylo ojedinělé pochybení.

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, omlouváme se za komunikaci a pochybení u Vaší objednávky z důvodu značného vytížení prodejny i expedice v předvánočním shonu.

Doutniky prisly prevlhcene, zkroucene a zdeformovane. Jednalo se o doutniky davidoff (zejmena 2000 a n.02) za 5000 kč. Přesto už na první pohled nekouritelne. U minule objednavky to stejne u dvou vetsich anniversario.

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost s doutníky od nás, nicméně jsou uchovávány v profesionálním walkin humidoru s řízenou vlhkostí a teplotou. Nepozorujeme dlouhodobě problém s převlečení či snad deformací doutníků. Jak jsme Vám již nabídli po telefonu, je tu možnost výměny nebo vrácení zboží z objednávky.

• Plisen doutnik tubular

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, ozvěte se nám přímo na e-mail [email protected] nebo na telefon a sdělte nám detaily o plísni doutníku. Pokud se jedná o kubánské doutníky nejedná se o špatnou plíseň, ale zajisté bílou až žlutou vyzrálostní plíseň.

• Vyplnujete spoustu nesmyslnych udaju, povinne regisrace atd. a za vic nez tyden se nic nedeje. Vrele nedoporucuji tento obchod

Vyplnujete spoustu nesmyslnych udaju, povinne regisrace atd. a za vic nez tyden se nic nedeje. Vrele nedoporucuji tento obchod.

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, registrace s ověřením věku při nákupu tabákových výrobků je dle platných zákonů nutná. Nezaslal jste nám doklad prokazující plnoletost. S pozdravem doutniky-rb.cz

ci ju zrusil neviem ale najprv sme pisali ze registruju objednavku a vsetko okolo a zrazu ani obraz ani zvuk,cize na takeho obchodnika sa zvysoka viete co.taky obchodnik sa moze akurat tak hanbit a prajem nech sa mu dari tak ako sa sprava,vyhnut sa mu oblukom

Omezený sortiment

• Doutníky jsou hodné suché a staré!

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, prosíme kontaktujte nás na přímo e-mailem či po telefonu, nemáme od Vás žádnou reklamaci či stížnost. Doutníky nemohou být suché díky profesionální technice k vlhčení, několika vlhkoměru kontrolovaných online a kontrole doutníků před odesláním. Pokud jde o stáří doutníků...čím starší doutník, tím lepší(jemnější, především kubánské). Doutníky-rb.cz

Objednávka je cca týden zaplacena, objednané zboží ale nemám.

• došlo zcela jiné zboží

v komunikaci nebylo zmíněno, že dojde zcela jiný produkt

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, dle naší společné e-mailové komunikace po dodání zásilky bylo zboží v zásilce plně v pořádku dle objednávky. Jen zákaznice přehlédla další zabalené zboží v zásilce. doutniky-rb.cz

• dobré ceny a rozmanitost zboží
    • žádná funkce zasílání mimo Českou republiku, např. Polsko

Již 7 dní čekám na svoji objednávku. Klasicky psáno všechno skladem. Šestý den od zaplacené objednávky jsem už nevidržel a napsal email co se děje, a odpověděli mi že se čeká na rum který jim pořád svítí že je skladem?! Tohle už se mi stalo podruhé!

Zboží, které bylo určeno jako dárek k narozeninám ani po týdnu nedorazilo.
    Never more!

Reakce obchodu Doutníky RB

Dobrý den, zásilka Vám byla odeslána obratem po přijetí platby po víkendu(na víkend doutníky nezasíláme).
    Následně jste přesměroval zásilku z požadované pošty, kde byla uložena, na jinou a doprava samozřejmě zabere čas.

• po tydnu od objednavky zadna informace , nikdo se neobtezoval ani napsat ani zavolat , zbozi mam dodnes v kosiku objednavla 7 dni zaplacena a zbozi nemam , v pondeli objednavku zrusim , protoze uz jsrm zbozi obkednal jinde a uz ho mam i doma

Reakce obchodu Doutníky RB

omlouváme se, bohužel v termínu Vaší objednávky měli 2 kolegové dovolenou a kolegyně na prodejně a eshopu trochu nestíhala.

• sortiment
    • ceny
    • vetsinou rychlost doruceni
    • tentokrat ani tyden po odeslani/zaplaceni objednavky neni zbozi ani odeslano...

• Nekomunikujú , neodpisuju
    • Nevystavili doklad

• Pomale reakce, nemoznost se dovolat a zadna komunikace. Prvnik krat a naposledy

• good job

They didn't answer me. You can't pay bank card, only very expensive international banktransfer.