-
Tak sem přidám taky, jen aby jste byly v obraze, když jim napíšete příspěvek na FB, okamžitě jděte do bloku, a co jste napsal hned mažou. Tak sem si od nich ve slevě koupil dvoje stejný (ale jinak barevný) boty. Jedny za 3200 druhý za 2800 cca... Nosím zatím jen jedny, nechal jsem si je na motorku takže v nich nechodím, ale jezdím. Vzorek na podrážce je skoro pryč ty výstupky jsou duté. V klenbě je potrhaná podrážka, asi z toho jak řadím na moto, gumová špička se začla pátrat a oddělovat od látky, zpracování a všechno okolo vypadá hezky, ale tím to asi končí, boty asi nejsou určené na chození, ale na koukání. Protože jsem v nich moc toho nenachodil, tak maximálně z baráku do garáže, nebo když někde zastavím abych si šel nakoupit, boty nenosim denně. A po roce jsou zničené. Botasky z Decathlonu za 500 vydrží víc
-
Tak sem přidám taky, jen aby jste byly v obraze, když jim napíšete příspěvek na FB, okamžitě jděte do bloku, a co jste napsal hned mažou. Tak sem si od nich ve slevě koupil dvoje stejný (ale jinak barevný) boty. Jedny za 3200 druhý za 2800 cca... Nosím zatím jen jedny, nechal jsem si je na motorku takže v nich nechodím, ale jezdím. Vzorek na podrážce je skoro pryč ty výstupky jsou duté. V klenbě je potrhaná podrážka, asi z toho jak řadím na moto, gumová špička se začla pátrat a oddělovat od látky, zpracování a všechno okolo vypadá hezky, ale tím to asi končí, boty asi nejsou určené na chození, ale na koukání. Protože jsem v nich moc toho nenachodil, tak maximálně z baráku do garáže, nebo když někde zastavím abych si šel nakoupit, boty nenosim denně. A po roce jsou zničené. Botasky z Decathlonu za 500 vydrží víc
-
Pantofle za 650 vydrží stejně dlouho jako u rákosníků(3měsíce) V případě výběru dalších bot zvolím jinou značku a co se týká pantoflí, tak vážně nedoporučuju.
-
Komunikace strašná. Dotaz na velikost (mají tabulky jen do L ale nabízí XL a XXL) odpověď až po dvou týdnech. Objednávka, na zboží jsem čekala 3týdny. Zboží pěkně, ale absolutně nesedělo. Čekám na vrácení peněz...už třetí týden. Komunikace strašná. Na vrácení peněz mají čas, zadržují mi peníze. Tady už fakt nikdy nic nekoupím.
-
Double Red je pro mě na vysoké úrovni. Ať já či snoubenka jsme vždy dostali co jsme chtěli, zboží je kvalitní, pokud nesedla velikost dokázala se vykomunikovat ihned náprava. Nic netrvalo dlouho, vše probíhalo jak mělo. Super. Díky za to že jste..
-
Zboží v pořádku doručeno,kvalita, rychlost dodání, komunikace, vše v naprostém pořádku a obchod všem vřele DOPORUČUJI. Za mě určitě 5 hvězdiček.
-
Dvakrát jsem objednal boty přes eshop které měli skladem a po vic jak týdnu mi bylo oznameno, že na skladě už nejsou a jsou vyprodané..
Nechápu, když objednavka byla potvrzena.. -
Spokojenost s kvalitou bot i službami.