Dlouho to trvalo, než předali poště a zásilka se zasekla na poště, do teď nemám zboží, kterou jsem zaplatila předem.

Reakce obchodu DOSTÁL CZ

Vážený zákazníku, velmi se omlouváme za delší dobu expedice zásilky, která byla způsobena vysokým vytížením v předvánočním období. Věříme, že Česká pošta balíček doručila a jste s výrobkem spokojená.
    Velmi nás naše pochybení mrzí. Přijmeme opatření, aby se to již neopakovalo.

Dostál.cz

• Nabízejí zboží které mají dle nabídky skladem, po zaplacení kartou vše potvrdí , ale druhý den napíšou, že zboží nemají a nabízejí jiné a dražší.

Obchod nedoporučuji a na vrácení peněz jsem čekal 5 dnů.

• Zboží pečlivě zabaleno
    • Příšerně pomalá expedice

V obchodě měli skladem všechno zboží, které jsem potřeboval, proto jsem si jej vybral. Bohužel je to nejpomalejší obchod, ze kterého jsem zatím objednal. Zboží bylo skladem, zaplaceno okamžitě platební kartou, přesto jim trvalo 3 dny, než zboží JEN EXPEDOVALI. Spotřebitelé, kteří na svou objednávku nespěchají, zřejmě využijí služeb tohoto eshopu. Já však nepatřím k zákazníkům, kteří by na objednané a zaplacené zboží, které je skladem, čekali 1 týden. Pokud obchod, jak se říká, nezařadí dvojku, může mít značné potíže s konkurencí, která DODÁVÁ zboží druhý den, což v dnešní době považuji za příjemný standard. Za mě osobně první a poslední nákup.

Reakce obchodu DOSTÁL CZ

velmi se Vám omlouváme za delší dobu doručení, která byla způsobena kompletací zásilky z našich prodejen a víkendovými dny, kdy Česká pošta zboží nepřepravuje. Vaše zásilka obsahovala 5 produktů, které byly skladem na více prodejnách. Z tohoto důvodu jsme zboží expedovali až 48 hodin od přijetí objednávky. Velmi se omlouváme za způsobené potíže.

Děkuji za pochopení

Pudová Jana

• nevím
    • Nabízí zboží, které není na skladě

zklamání

• - komunikace vázne

zatím jste mě nepřesvědčili o kladném přístupu

• nemusíte do obchodu
    • nedodává zboží

pokud spěcháte, běžte do obchodního domu

• Nemá nabízet něco co nema

Špatný obchodnik

Dobrý den ,
    u Vámi objednaného zboží vysavače TESCOMA Nákupní košík skládací SHOP! denim máme v eshopu uvedeno DOSTUPNOST NA DOTAZ - výrobek tedy bohužel není skladem. O této skutečnosti jste byl po přijetí objednávky informován emailovou zprávou.

Jiří Dostál

• Objednáte,ale nic nedostanete.

Nic neobjednávejte. Stejně nic nedostanete.

• komuhikace se zákazníkem

tragédie

Reakce obchodu DOSTÁL CZ

sušička ovoce, kterou jste objednala, byla bohužel již vyprodaná a neměl ji skladem ani výrobce. U produktu byla proto uvedeno DOSTUPNOST NA DOTAZ. Znovu jsme prověřovali dostupnost a kolegyně Vám zaslala email s informací o termínu naskladnění.

Jiří Dostál

Poslala jsem objednávku,přišel mi potvrzující e-mail a tím to skončilo.Jedenáctý den přišel dotazník o spokojenosti s nákupem.Žádný nákup se bohužel neuskutečnil takže o spokojenosti nemůže být řeč.

• Nabízí na svých stránkách zboží, které potom nemůže dodat!

Dejte si na ně pozor!

Vážený pane,
    u Vámi objednaného vysavače ELECTROLUX ZUP 3820 máme v eshopu uvedeno DOSTUPNOST NA DOTAZ - výrobek tedy bohužel není skladem. O této skutečnosti jste byl po přijetí objednávky informován emailovou zprávou.

• Dlouho posilat zbozi

Vážená paní,
    při vytváření objednávky jste si zvolila jako způsob platby zálohovou fakturu. Na Vaši žádost jsme ji tedy vystavili a odeslali na Vaši emailovou adresu - zboží bylo připraveno a čekalo se jen na platbu.
    Na základě telefonického hovoru jsme způsob platby u objednávky změnili na dobírku a zboží Vám bylo expedováno.

• - "skladem" neznamená vždy skladem
    • - informace jen na vyžádání, ač se holedbají, že budou informovat
    • - a na závěr dohadování s TopTransem, že v bytovém domě to doveze fakt až bytu a nenechá to válet dole na chodbě.

• nelze platit kartou
    • nabízí zboží, které neví kdy dodá zákazníkovi

• nabízí zboží, které již nemůže prodat a sehnat ani u výrobce. Toto je ale bolest mnoha internetových obchodů.

Nečekejte, že vše, co obchod prodává, také dostanete.

Vážený pane,
    za nedorozumění se omlouváme.
    U Vámi objednaného monitoru SENCOR SPV 5703 18 cm máme v eshopu uvedeno DOSTUPNOST NA DOTAZ - výrobek tedy bohužel není skladem. O této skutečnosti jste byl obratem po přijetí objednávky informován emailovou zprávou.

• účtuje 30,- za platbu při dodání a nad 1000 ,-Kč není doprava zdarma

vybrat si jiný obchod

• Zaplaceno, účetní mela volno a nikdo nebyl schopen přiřadit platbu a vyexpedovat zboží. Až po mém druhém dotazu řešeno. Dodání týden

• Pokud je psáno "zboží je skladem" a ono pak trvá 4 dny než lze osobně vyzvednout na prodejně, je asi něco špatně...tímto nešvarem ovšem trpí většina int. obchodů...

Zklamání...

• -nekomunikuje
    • - zboží skladem slíbí do 2-10 dnů ale po deseti dnech nepošle ani údaje pro zaplacení, nicméně po urgenci tvrdí, že to budou expedovat (snad i bez placení, zkuste to...)

-nebrat

Vážený pane,
    za komplikace, spojené s Vaší objednávkou, se Vám velmi omlouváme.
    Jak jsme již uvedli v emailu, který Vám byl zaslán, bohužel došlo k chybě v našem skladovém systému.