• Stále čekám a čekám.

Dobrý den, nemám co dodat.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, objednala jste 10.10. ještě ten den jsme vám objednávku odeslali.
    Musela jste od nás dostat sledování zásilky. Pokud zásilka nedorazila, nebo má zpoždění je vhodné kontaktovat nás nebo dopravce. Vy jste nás nekontaktovala, takže o zdržení zásilky vůbec nevíme.
    Dozvídáme se to až tady z recenze.
    Děkujeme za negativní recenzi no nesouhlasíme s ní.
    Prosíme zákazníky, když už se něco stane, kontaktujte nás okamžitě.
    Můžeme situaci řešit, například opětovným odesláním objednávky nebo reklamací a zadáním hledání objednávky u dopravce. Ono se někdy stane, že se odlepí štítek a balíček je bez adresy a informací. Dopravce nemá koho informovat tak zásilka čeká než ji bude někdo hledat.
    Za pochybení dopravce se omlouváme a podáme u něj reklamaci. Vás budeme kontaktovat taky.
    S pozdravem Martin za obchod Dortové pomůcky.

• Rychle dodání
    • Nekvalitní tisk, z jineho obchodu jsem mela lepsi rozliseni obrazku

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Tisk jste nereklamovala ani dodatečně a na naší žádost o fotografii obdrženého jedlého papíru jste již nereagovala. Chtěli jsme posoudit vaší stížnost zde na Heurece.
    Pro ostatní zákazníky nabízíme možnost zaslání reální fotografie (do e-mailu) pro vás vytištěného obrázku a posouzení kvality tisku.
    Tým Dortovepomucky.cz

• Nekomunikují, vůbec nereagovali na včasnou změnu objednávky

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel se nezakládá na pravdě. žádnou měnu objednávky jste neprovedla. Nikde nemáme záznam s vaším kontaktem. Objednávka byla obratem zabalena a odeslána.
    Že nekomunikujeme je holý nesmysl, muselo vám přijít několik e-mailů o stavu objednávky a následně z přepravy. Po obdržení objednávky jste nás nekontaktovala s tím, že je něco špatně. Psali jsme vám e-mail a pokud se ozvete rádi situaci prověříme. Momentálně si stojíme za tím, že z naší strany k chybě nedošlo. Přejeme krásný den.
    Edit: zpráva byla dohledána ve Spamu. Bohužel, na toto nemáme vliv.
    Doporučení pro podobné případy: pokud požadujete změnu objednávky a nedojde k její změně, lze předpokládat nejaký zádrhel. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo v chatovém okně přímo na e-shopu.
    Za vzniklou situaci nemůžeme, přesto se omlouváme.

• Dostala jsem potahovou hmotu, která byla více jak 1/2 roku po datu spotřeby. Bylo mi sděleno, že jsem si tuto prošlou hmotu vědomě objednala, neb tento handicap je u výrobku uveden i s vypořádací slevou. To jsem si nevšimla. Naprosto jsem totiž neočekávala, že lze nabízet potravinářský výrobek po záruce, takže moje smůla. Mám prošlou starou hmotu, prodejce svůj obchod.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý večer p. J.P. z Luhačovic toto hodnocení je těžce podpásové a zavádějící.
    U hmoty bylo uvedené datum minimální trvanlivosti uvedeno jak v nadpisu produktu tak v popisu produktu.
    Navíc na něj byla sleva -25% a bylo v sekci výprodej.Produkt byl balen přímo od výrobce v kelímku.
    Pokud jste si nevšimla tento údaj o datu, slevě a zařazení produktu, tak jsme vám doporučili vrácení produktu na které máte nárok ze zákona.Toto jste nevyužila.
    Poté už od vás nemáme žádnou reakci, až toto jedovaté hodnocení!!!
    Pro vaší informaci potravinářské produkty se lhůtou min.trvanlivosti lze nabízet dále se slevou.
    Toto není možné u produktů se lhůtou doporučenou k užití t.j. "Datum použitelnosti".
    Více na stránkách inspekce:
    Trváme tedy na tom, že jsme postupovali správně a v souladu se zákonem.
    Ovšem jsou lidi co chtějí škodit i přes svou chybu a tomuto se budeme bránit.
    Přejeme hezký večer do Luhačovic.
    Edit:Na základě podmínek Heureky, nebudeme trvat na odstranění této negativní recenze.
    Ničeho jsme se nedopustili a trváme na svém postupu.
    Navíc chceme, aby si zákazníci uvědomili i své případné pochybení a neničili naši práci.
    Jsme tu pro vás a uděláme maximum.Děkujeme.

• levné zboží
    • Mandlová mouka nebyla mouka ale špatně rozepletý mandle.
    • Musela jsem si jí umlít sama.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.
    Opět musíme konstatovat, že jsme nebyli nijak kontaktování ohledně vašeho nákupu, aby jsme mohli něco řešit nebo vysvětlit a poradit.
    Mandlovou mouku prodáváme více než rok a jste první komu nevyhovuje její struktura (hrubost).Těžko lze od mandlové mouky očekávat jemnost jako u hladmé mouky.
    Mouku odebíráme od dovozce a má předepsanou kvalitu.

• Špatně zabalené zboží, uvnitř pobité a rozlámané

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení i když by jsme uvítali více podrobností.
    Z naší strany můžu uvést, že jste si objednala pístové vypichovače,zdobící sadu,tuby s gelem a zdobení.
    Zvolila jste dopravu obálkou!!!
    Vše jsme zabalili, křehké věci i do bublinkové fólie a poslali.
    Do dnešního dne jste nás nekontaktovala ohledně žádného poškození!Poškozené zboží mohlo být reklamováno buď u nás nebo u dopravce.
    Začlo to tedy zvolením nevhodné dopravy a skončilo záporným hodnocením bez toho, aniž by jsme o něčem věděli.Za vzniklé problémy se omlouváme a budete kontaktována e-mailem k dalšímu řešení objednávky.

• Objednala jsem si zboží, které dorazilo částečně rozbalené a sypalo se. Zboží nebudu vracet jen pro to, že jsem ho nutně potřebovala a nebyl čas objednávat někde jinde.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den, děkujeme za recenzi i když negativní.
    Pokud Vám přišlo zboží poškozené, máte nás ihned kontaktovat.V takovém případě zasíláme okamžitě náhradu za poškozené zboží.Zásilku jste obdržela v úterý tak si myslím, že by jsme náhradu stihli doručit ve středu.Další věcí je, že jste nás nekontaktovala vůbec a napsala až toto hodnocení.Těžko můžeme něco řešit když o tom nevíme.
    S pozdravem Dortové pomůcky.cz

• Zboží nedorazilo kompletní. Naprosto příšerné až sprosté jednání. Zcela odmítli problém vyřešit.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den,děkujeme za vaše hodnocení,jen je škoda, že jste nebyla konkrétní a nepopsala vaši zkušenost.Já to tedy udělám a velmi rád.
    Paní si objednala sadu na výrobu postaviček u které byl uveden návod v anglickém jazyce.Kontaktovala nás s tím, že návod nedostala.Po kontrole všech balení na prodejně bylo zjištěno, že tištěný návod není obsahem balení, pouze popis (návod) na krabici a obrázkový návod na krabici.Poslali jsme tedy e-mailem stručný popis jak s produktem pracovat(i když na stránkách s produktem máme návod v češtině) a odkaz na stránky s velmi detailně zpracovaným popisem včetně triků a obrázků.Zdůrazňuji, že popis v odkaze na návod je opravdu odborně a detailně vypracován.Poté už se paní neozvala a až teď napsala toto hodnocení.
    Nevyužila ani možnost vrátit zboží ani jinou formu reklamace.
    K její výtce "naprosto příšerného až sprostého jednání" snad jen tolik, že nesouhlasíme a vzhledem k dalším hodnocením nášho obchodu myslíme, že je jasné jak to bylo.

• rychlost vyřízení objednávky a doručení.
    • Jedna z objednaných věcí je nepoužitelná.

Měla jsem radost z toho, jak zboží dorazilo rychle, ale mrzí mne, že prodejce zašle evidentně rozbalený (plastový obal byl odtržen od papírového podkladu) a vyschlý oboustraný fix, který už nelze použít (což jsem však zjistila až při tvorbě narozeninového dortu.. :-(( Ostatní zboží je v pořádku.

Reakce obchodu Dortové pomůcky

Dobrý den,děkujeme za reakci.Vaše nespokojenost nás mrzí ALE!!!
    S problémemem nebo reklamací jste nás nekontaktovala,tudíž žešit to až tady nám nepříjde férové.V případě kontaktu nebyl problém poslat fix nový.
    Zda se obal fixu poškodil při přepravě si nedovoluji spekulovat.Tyhle kvalitní značkové fixy prodáváme pořád a žáná stížnost zatím nebyla.
    O to víc nás mrzí,že jste nás nekontaktovala.
    Omlouváme se za komplikace.