• Skvělá komunikace
    • Přístup prodejce
    • Žádné

Výborná komunikace a koloběžky jsou skvěle.

Zboží bylo doručeno, ale scházel český nebo slovenský návod, po telefonickém dotazu mě byl návod obratem poslán e-mailem .Překlad je trochu "netechnický", ale podařilo se mě kolo zprovoznit.

• Rychle dodání

Přišlo nefunkční zboží.

Koupil jsem elektroKOLOBĚŽKU, NEJEDE!
    NEDOPORUČUJI tento e-shop.
    Neudělejte stejnou chybu!

Zatím zkušenosti dobré,po dohodě o prodloužení dodání zboží přišlo v pořádku.Uvidíme co se bude dít v případě reklamace,jinak spokojenost...

• rychlost vyřízení ojednávky,velký výběr zboží
    • nemohl jsem se spojit telefonicky

Spokojenost, rychlé vyhovění při žádosti o český návod. Zboží jsme obdrželi za 2 dny oproti avizovanému doručení do 24 hodin. Jinak vše v pořádku,zabaleno kvalitně.

OK

Velice rychlé a vstřícné jednání.

• rychlost dodání a skvělá komunikace

rychlé dodání bez problému

Váhal jsem s nákupem na základě recenzí, ale zboží mi bylo doručeno do 3 dnů od objednávky, a vše bylo v pořádku. Balení i produkt.

• Rychlé odeslání do Česka do týdne .
    • Co se týče výrobku , ekolobezky tak nejednají ferově! Co se týče reklamace je zcela na vás jestli vyhodíte prachy nebo ne . Buď je kus ok nebo ne .

Přišla mi El.kolobezka . Zadní kolo motoru pneumatiky kolísala nerovnoměrně . Po správného nahuštění stále kolísala čím bylo jasně vidět že pneumatika nesedí a je špatná od výroby . Jedu cca 2 km a duše v pneumatice vylezla ven s pod ráfku a bouchla. Když jsem vymenil duši . Znovu bouchla a při výměně jsem si všiml že je pneumatika není stejnoměrně tvrdá tudis špatny materiál udělaný . Obchod mi napsal že na toto se reklamace nevstahuje.obchod mi odepsal že . Reklamacia sa vzťahuje na systémové chyby koloběžky ,nie však chyby s mechanickým zapříčiněním. Tak když jsem jim napsal hned ze startu že to prostě nesedí na tom ráfku a bylo to divný už hned ze startu! Tak je to co za chyba ! Někdo mi řekl ze srandy ,že na tě koloběžce se nemělo jezdit asi ale jít vedle ní . Já vážím 64kg mnou to asi nebude ! Nedoporucuji obchod . Tak jsem se těšil a teď čekám z Ali na novou pneumatiku i duši a vše si musím hradit sám . Závěr když vám přijde nějaký kolo či El koloběžka a nebude vám sededet pneumatika ktera je od výrobce nasazena a pak vám za jízdy bouchne sním že nepichnete ale prostě se sama nafoukne v nějakým místě a nebo bude se kolísavé točit jak kdyby jste měli osmici na kole tak je to vaše chyba podle obchodu ! Reklamace nok out

Vše proběhlo jak jsem si představoval.

• Rychle doruceni

• když chcete kupovat , sllíbí i modré z nebe
    • na řešení problémů nereagují a dělají mrtvého brouka

vůbec

Neodpovídají na reklamaci ani telefonní číslo nemají pořádně

• Dodanie rychle chvalim dve krabice aby sa neposkodila kolobezka

Zboží bylo doručeno v pořádku přesně dle dodací lhůty takže jsem spokojen