Obchod uváděl, že zboží má skladem, ale nebyla to pravda.

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Dobrý den, bohužel u produktů ve Vaší objednávce došlo ke skladové změně, která se v systému nestačila projevit. Velmi nás to mrzí, omlouváme se. Zásoby jsou již plně doplněny :-)

Nic nepřišlo.

• NEMÁM CO HODNOTIT JEŠTĚ MI ZBOŽÍ NEDORAZILO

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Vážený zákazníku, v případě kdy čekáte na zásilku delší dobu, vždy nás prosím kontaktujte. Dle sledování zásilek zjistíme, kde se zásilka nachází pro co nejrychlejší dodání.

• zboží mi bylo doručeno 4 měsíce před expirační dobou (300tbl).

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Vážený zákazníku, k Vašim poznámkám bychom rádi uvedli, že zboží Vám bylo zasláno v dostatečně dlouhé době před expirací. Objednal jste si akční balíček 2+1, tedy 3x100 tbl a nikoliv 300 tbl (takové balení nemáme v nabídce). U některých produktů VITO LIFE je max. denní dávka 1 tobolka, tudíž u balení 100 tbl počítáme s lhůtou alespoň 105 dní před vypršením minimální doby trvanlivosti. Protože Vám chceme vyjít vstříc, prosíme, pošlete nám i rozbalené dózy zpět a my Vám pošleme zboží s expirací min. 6 měsíců. Jsme tady pro Vás a naším cílem je spokojený zákazník.

• ceny výrobků
    • nekomunikativnost obchodu

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Vážený zákazníku, děkuji za upozornění, ověřím zmeškané hovory na pracovních telefonech a zajistím nápravu. Tým obchodu Doplňky.stravy.cz

• na webu byla deklarována lhůta použitelnosti melatoninu 24 měsíců, ve skutečnosti je na balení označeno 8/17

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Vážený zákazníku, na eshopu nemáme deklarovanou použitelnost 24 měsíců. Záleží vždy, kdy k nám dorazí produkty na sklad. Abychom mohli mít i nadále výhodu před konkurencí a mít veškeré zboží skladem a expedovat okamžitě, příp. druhý pracovní den, musíme mít velké množství produktů skladem. Některé produkty objednáváme často a některé méně, ale vždy tak, abychom měli dostatečně plný sklad. Ale samozřejmě pokud chcete produkt reklamovat/vrátit, vyjdeme Vám vstříc a vyřídíme Vaši reklamaci obratem. Kontaktujte nás.

• ???
    • ???

S prvním nákupem jsem byla spokojená, ale při druhé objednávce mě obchod zklamal a navíc mě ještě napálili.

• Tovar zatial nedorazil, dlha doba cakania

nezodpovedný

• Je široký výběr z čeho vybírat.
    • Podle mě zboží doručit. Jestli se tak vůbec stane. Nejhorší je,že není kam nebo komu napsat co a jak.

Nevím,kdo má zkušenosti,ale já jsem zaplatil za zboží a nic jsem nedostal. Připadá mi to,že se z lidí tahají jen peníze.

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Vážený zákazníku, zavolejte prosím na telefon 602 347 724 nebo 602 601 393, případně můžete napsat email na [email protected], Vaše reklamace bude vyřízená obratem.

• nevím

nijak, nic jsem si nakonec nekoupil :-(

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Mohu prosím Vás vědět, když jste u nás nenakoupil, jak to, že jste napsal recenzi? Navíc s žádnými klady, ale ani zápory a přesto 30% hodnocení. Nerozumím Vám.

• Problém s kvalitou zvoleného zboží, neodpovídá inzerovaným vlastnostem

Ztráta času, preparáty neodpovídají deklarovaným účinkům, ztráta času a naprosto zbytečná investice.

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

chtěli bychom Vám vyjít vstříc a produkty buďto vyměnit za jiné, pro Vás vhodné anebo vrátíme peníze zpět. Napište nám na [email protected].

• 27.11.2014 sme uhradili na účet SK7583300000002100496495 FIOZSKBA 46,22 EUR.
    • Na Vašej stránke však svieti stav objednávky: Čaká na platbu.
    • Preverte stav účtu, pretože Vám peniaze museli už dávno nabehnúť
    • Dajte nám správu, kedy bude zásielka doručená na adresu [email protected].
  • Vaša otázka je nevhodná!

Doteraz som Vašu zásielku nedostal!

Doručovatel sa neozval a neviem čo si o tom myslieť!

Ako si môže doručovateľ pomýliť cenu - v českých korunách s cenou v eurách?

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Došlo k chybě lidského faktoru v našem expedičním oddělení. Za to se Vám velice omlouváme. Každopádně jsme Vás kontaktovali a zásilku odeslali znovu se správnou dobírkou. Pokud jste stále zásilku nedostal, zavolejte nám, vyhledáme kde se zásilka zadrhla.

• datum spotřeby je velice krátké pouze 1 měsíc

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Pokud se tak stalo, zavolejte nám a zboží vyměníme, případně přijmeme zpět a vrátíme Vám peníze.

• na uzavřenou objednávku nikdo nereaguje,zboží nedošlo.

Pokud na objednávku z 26.12.2013 do dnešního dne 15.01.2014 dodavatel nereaguje-nedoporučuji

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Kontaktujte nás prosím na email [email protected].
    Veškeré objednávky máme vyřízené, někde se musela stát chyba, kterou můžeme zjistit a napravit.

• -
    • -

Stále čekám, stále nic. Přitom mají zboží skladem.

Reakce obchodu Doplňky.stravy.cz

Kontaktujte nás prosím na email [email protected].

Jelikož nezvládám polykat celé tobolky, obsah z nich vsypávám do vody, rozpustím
    a vypiju. Tímto jsem zjistila, že u některých doplňků - zvláště Aloe vera -
    obsah chybí! Za týden jsem již vyhodila asi
    patnáct prázdných tobolek. Na můj vkus dost
    drahá želatina.

• Zaslali balení s prošlou trvanlivostí
    • Výhodné balení, např. 2+1 zdarma apod..
    • Komunikace a informovanost zákazníka. Před 10 dny jsem objednala zboží, zaplatila bankovním převodem a dodnes produkt nemám, ani žádnou zprávu, kdy dorazí. Po emailové výzvě se mi email vrátí jako nedoručitelný...

Zatím jsem nespokojena, nevím, zda vůbec své zboží obdržím.

Zboží jsem vůbec neobdržela