• Rychlé vyřízení objednávky a dodání

• Rychlost dodáni

• Nebyla napsána velikostní tabulka

Dobrý den paní Kňavová.
    Objednala jste: 1 ks Kraťasy - ALPINESTARS Drop Algorithm - Black, ALPINESTARS (Velikost: 34) a velikost 34 je údaj: OBVOD PASU v palcích, což je např. klasické číslování velikostí u jeansů. Více údajů k velikosti výrobce neudává, ale pokud by jste se před objednáním dotázala, změřili bychom vše, co by jste potřebovala. Nedoporučit zde náš obchod, protože jste si objednala nevhodnou velikost myslím není fér, ale i tak děkujeme za názor.

• osobní přístup
    • příjemný personál
    • široký sortiment
    • v prodejně občas čekání na obsloužení

Super obchod
    Přehledný eshop
    Široký výběr sortimentu
    Rychlé dodání zboží

Upozornění po telefonu,že bude zboží doručeno o měsíc později. At nemusíme tak dlouho čekat tak nám bylo nabídnuto jiné zboží.

• Super

• Široký sortiment
    • Dobré ceny

Široký sortiment, dobré ceny a rychlé doručení.

Výhodná cena požadovaného zboží. Dobrá komunikace, můj první nákup hodnotím bez výhrad a děkuji.

• Kus zboží "skladem" v objednávce najednou do tří dnů. Už týden utekl a nula komunikace. To tak když chce člověk v malém obchodě nakupit namísto obchoďáku.

Dobrý den pane Brome.
    Objednal jste produkty s dostupností "do 3. dnů", nikoliv "skladem", což vidíte i ve výpisu objednávky, který vám dorazí na email ihned po odeslání objednávky ! Jelikož jste zadal osobní odběr, máte připraveno na prodejně, kde vámi objednaná duše a šlahounek čeká na vyzvednutí.

Byl jsem zde nakoupit už poněkolikáté a kdybych nebyl spokojen, jdu tam jen jednou. Obsluha i přes nápor lidí funguje na jedničku a vždy mi dobře poradili. Přijdu určitě zase.

• rychlost vyřízení

• Levný a kvalitní produkty

7 denní čekání

Reakce obchodu Dookie.cz

objednal jste mimo jiné i produkty s dostupností 3dny. Za 3 dny jsme chybějící produkty naskladnili a následující den odeslali. 7 dní to tedy není, ale i tak děkujeme za názor.

• Rychlé dodání (<48h)
    • Slušné ceny

• Super komunikace

Spolehlivý eshop kvalitního obchodu. Už jsem zde dřív nakupoval a opět nebyl problém. Informace věcné a včas. Zboží dobře zabalené.

OK

• Velky vyber komponentu na kola!
    • Dobry ceny!
    • Jeden z nejlepsich bikovych e-shopu!
    • Doporucuji vsem bikerum!
    • Zbozi by mohli jeste tentyz den po objednani dat hned prepravci aby se jeste urychlilo dodani zbozi! Jinak nemam co bych vytknul.

V tomto bikovym shopu uz jsem nakoupil nekolikrat ,ze jsem jenom z odtud skoro poskladal cely kolo! Vzdy bez problemu a velka spokojenost! Obchod doporucuji vsem kteri to bikovanim mysli vazne!!!!

skutečně slušné jednání

• Velice ochotný, komunikativní a příjemný pan, který vše synovi vysvětlil a nosil mu věci na zkoušku když byl nerozhodný poradil a pomohl(přilba, bryle, chrániče, dres)
    • Příjemná atmosféra v obchodě, ikdyz měli před zaviračkou