Super přístup prodávajícího.Zboží vyzvednuto,naprostá spokojenost.

• Perfektní jak přes e-shop tak na kamenném obchodě. Špička obsluha a přístup. Děkuji!

Není co vytknout!

Super obsluha

• velmi přátelský a pohodový přístup - přesně takový, který se v bike shopu očekává :-) Vše vyřízeno, obsluha ochotná, komunikativní.
    • Dookie výborný obchod, obrovský sortiment ne jen na eshopu, ale i přímo na obchodě.
    • Zaměstnanci rozhodně na svém místě - ne jen do počtu, ale kluci tomu opravdu rozumí.

Pokud chcete bajkový obchod, kde atmosféra odpovídá komunitě, je to Dookie!

• Vše ok, rychle

Zasláno zboží jiných parametrů

• spolehlivost, dobra komunikace

• Nízká cena
    • Týden dodání...
    • Kotouč přišel křivý...

Za mě nespokojenost. Týden čekat na kotouč, který přišel křivý a nakonec ještě shánět někoho, kdo ho srovná.... Bude lepší a levnější ho vyhodit a koupit jinde jiný....

Reakce obchodu Dookie.cz

Dobrý den pane Bohačiku.
    Objednal jste produkt s dostupností do 3. dnů a dle uvedeného termínu jsme i odeslali na vaší adresu. Nemohla vám tedy zásilka dorazit druhý den, jako v případě objednávky produktů SKLADEM. Nekontaktoval jste nás, že by s kotoučem bylo něco v nepořádku! Nemohu tedy posoudit, zda jde o závadu, nebo jste od objednaného nejlevnějšího kotouče (203mm za 270,-), kde se mírná nerovnost může vyskytnout, čekal parametry kotoučů 10x dražších. Samozřejmě jsme připraveni řešit případnou reklamaci, nebo konzultaci zda jde o závadu.

Komunikace, přístup, odborná rada... A mohl bych pokračovat. Nákupem tady člověk chybu neudělá, naopak.

• dobrý výběr
    • + rychlé dodání

Nakupuji opakovaně.

• Ceny
    • Prehled

• Super jednání,ochota prostě top!

Super jednání, ochota, prostě TOP.

• Velký výběr

Rychlé dodání i pro zboží co nebylo aktuálně skladem. Dobrý výběr, oproti jiným e-shopům, co se týká chráničů.

• v obchodě mi poradili, jak jsem potřeboval

Nakupuju tady opakovaně a jsem spokojený. Mají široký výběr, pokud něco neměli skladem, objednali.

• Většina zboží na vlastním skladu.

• Nákup v pořádku
    • 100%

Dobra komunikace, ochota

Pohoda

• Rychlost vyrizeni objednavky
    • Siroky vyber zbozi v ruznych velikostech

spokojenost